Tiekam pie bēbīša: Pirmā vizīte pie ārsta

30. Sep 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Aizvadītajā svētdienā Māmiņu Kluba TV raidījuma skatītājus iepazīstinājām ar mūsu jaunās rubrikas “Kā tikt pie bēbīša” galvenajiem varoņiem – Diānu un Andri. Iepazīsties ar jauno ģimeni arī tu!

Diānas un Andra ģimenē jau aug divi bērni, taču viņi vēlas piepildīt savu sapni par vēl vienu atvasīti. Līdz šim gan tas nav izdevies, taču pāris neatmet cerības.

Aktīvā ģimene Andris un Diāna ir kopā jau vairāk nekā sešus gadus, un viņu ikdienas ritmu diktē aktīvie bērni, kuriem vecāki steidz turēt līdzi savās aktivitātēs. 

Kā atzīst paši, viņi ir ļoti cītīgi strādājuši pie sapņa īstenošanas par trešo bērniņu, taču piedzīvota viena vilšanās pēc otras. Pēdējā neveiksmīgā grūtniecība bijusi nepilnu gadu atpakaļ. Kā atzīst Diāna, emocionālā ziņā viņu spēki ir izsīkuši, un ir skaidrs, ka paši ar saviem spēkiem nevar tikt galā, lai īstenotu sapni, tāpēc ir gatavi izmēģināt medicīnisko apaugļošanu, lai varētu teikt, ka sapņa īstenošanai ir darījuši visu iespējamo.

Pirmās vizītes laikā pie ārsta Diānai tika veiktas padziļinātas analīzes, lai saprastu, cik viņas organisms ir gatavs grūtniecībai. “Kad analīzes būs gatavas, tiks sastādīts plāns un nozīmēta nākamā vizīte, kurā tiks pastāstīts, kas un kad notiks tālāk,” skaidro ginekoloģe, reproduktoloģe Viola Millere, pie kuras bija devusies Diāna. Padziļinātas analīzes tika veiktas arī Andrim.