Tiekam pie mazuļa: Madaras stāsts

Tiekam pie mazuļa: Madaras stāsts

05. Nov 2021, 00:30 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba rubrikā “Tiekam pie mazuļa” tu vari sekot līdzi Diānai un Andrim, kuri ar medicīniskās apaugļošanas palīdzību cenšas tikt pie mazuļa. Seko līdzi viņu stāstam un pieredzei gan Māmiņu Kluba portālā, gan arī Facebook lapā.

Diāna un Andris nav vienīgais pāris, kuram ir grūtības tikt pie mazuļa, tāpēc Māmiņu Klubs aicina ikvienu, kura ceļš līdz mazulim bijis sarežģītāks, ilgāks un grūtāks, dalīties arī ar savu stāstu, lai tie kalpotu citiem par iedvesmu un ticību tam, ka ikviena ģimene var tikt pie bērniņa.

Par ceļu līdz mazulītim Māmiņu klubam stāsta Madara.

Lai arī jaunajai sievietei ir tikai 25 gadi, ceļš līdz mazulim bijis izaicinājums jau teju četru gadu garumā. “Kopš satiku savu vīru, sapratu, ka vēlos savu ģimeni un, protams, arī savu mazulīti,” stāsta Madara, sakot, ka abi audzina arī vīra divus bērnus no iepriekšējām attiecībām. Diemžēl, īstenot sapni par savu kopējo bērniņu pārim dabīgā ceļā neizdevās, jo Madarai pēc pirmā bērniņa zaudējuma attīstījās hipofīzes audzējs, un arī vīram atklāti nelieli veselības sarežģījumi. Tomēr, kā teic pati jaunā sieviete, viņu abu veselība kopumā ir ļoti laba.

Lai kļūtu par vecākiem savam kopējam bērniņam, pāris uzsāka valsts apmaksātu mākslīgo apaugļošanu. “Adatas, hormonu jūras, analīzes, arī slimnīca, pēc kuras vajadzēja atpūtu, lai atlabtu pēc OHSS,” par piedzīvoto dalās Madara.

Neskatoties uz visiem sarežģījumiem, šobrīd Madara, lai arī grūtniecības laiks ir vēl ļoti mazs, gaida bērniņu. Viņa tic, ka mazulītis būs cīnītājs. “Pastarītis, kas ienesīs prieku mūsu ģimenē, un būs vecāku un vecvecāku acuraugs. Īsts Jāņu bērns, jo dzimšanas diena nolikta tieši Jāņos,” saka viņa.

Novēlam Madarai skaistu mazulīša gaidību laiku!

Ja arī jūs šobrīd cenšaties tikt pie bērniņa, dalies ar savu stāstu! Pastāsti, ko jūs esat izmēģinājuši, lai tiktu pie bērniņa, kāds ir jūsu ceļš, lai sagaidītu pasaulē savu brīnumiņu. Iespējams, arī jūs esat izvēlējušies izmēģināt medicīnisko apaugļošanu?

Dalīties ar savu stāstu vari Māmiņu Kluba portāla komentāros, gan Facebook un Instagram. Anonīmi savus stāstus vari sūtīt arī uz kristine@maminuklubs.lv. 

 

Ik mēnesi vienam no stāsta autoriem dāvināsim

Uztura bagātinātājus no

50 EUR vērtībā

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.