Tiekam pie mazuļa: Kates stāsts

Tiekam pie mazuļa: Kates stāsts

05. Oct 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba rubrikā “Tiekam pie mazuļa” tu vari sekot līdzi Diānai un Andrim, kuri ar medicīniskās apaugļošanas palīdzību cenšas tikt pie mazuļa. Seko līdzi viņu stāstam un pieredzei gan Māmiņu Kluba portālā, gan arī Facebook lapā.

Diāna un Andris nav vienīgais pāris, kuram ir grūtības tikt pie mazuļa, tāpēc Māmiņu Klubs aicina ikvienu, kura ceļš līdz mazulim bijis sarežģītāks, ilgāks un grūtāks, dalīties arī ar savu stāstu, lai tie kalpotu citiem par iedvesmu un ticību tam, ka ikviena ģimene var tikt pie bērniņa.

Šoreiz ar Māmiņu Kluba lasītājiem savā ceļā līdz bērniņam dalās Kate.

Viņa stāsta, ka pirmo reizi plānot ģimenes pieaugumu sāka pirms 6 gadiem, kad jaunajai sievietei bija 26 gadi. “Bijām veselīgi, bez kaitīgiem ieradumiem, aktīvi un jauni cilvēki. Grūtniecības tests divas svītriņas uzrādīja jau 3.mēnesī, par ko bijām ļoti priecīgi, taču prieks bija īss, jo 5. nedēļā, strādājot nakts maiņā, sākās spēcīgas sāpes un asiņošana,” stāsta Kate. Viņa svētdienā pilna stresa aizskrējusi pie dakteres Matules, kura teikusi, lai nepārdzīvo, jo Katei noteikti vēl būs bērni. “Toreiz vēl nenojautu, cik bieži šādi notiek, un cik mazs tiek runāts par spontāno abortu,” teica Kate, sakot, ka pēc šī notikuma atkal bija pārņemta ar domu par palikšanu stāvoklī.

Jaunā sieviete ilgtermiņā lietojusi Seidivid pulverīšus olšūnu kvalitātes uzlabošanai, bišu māšu peru pienu un vitamīnus, taču, diemžēl, 7 mēnešus bez rezultāta, tāpēc prātā jaukušās domas par to, vai maz izdosies tikt pie bērniņa, un kāda būtu viņu dzīve bez bērniem.

Uzzinājusi no draudzenes par Ladycomp termometru, kuru izmanto ovulācijas noteikšanai pēc bazālās temperatūras, Kate to iegādājusies un, precīzi nosakot ovulācijas dienu, uzreiz palikusi stāvoklī. Grūtniecības sākumā Katei bija zems HCG un progesterona līmenis, tāpēc ārsts pirmajiem mēnešiem izrakstīja progesteronu.

“Viss beidzās labi, un tagad mans puisītis ir jau 4 gadus vecs,” priecājas Kate, atklājot, ka nesen sākuši domāt par otro bērniņu, tāpēc jau laikus konsultējās ar ārsti, sāka lietot Seidivid, magniju un māmiņu vitamīnus. 

Nesen Kate uzzinājusi, ka iestājusies grūtniecība, tāpēc vēlēsim izdošanos un vieglas dzemdības vasaras sākumā!

Ja arī jūs šobrīd cenšaties tikt pie bērniņa, dalies ar savu stāstu! Pastāsti, ko jūs esat izmēģinājuši, lai tiktu pie bērniņa, kāds ir jūsu ceļš, lai sagaidītu pasaulē savu brīnumiņu. Iespējams, arī jūs esat izvēlējušies izmēģināt medicīnisko apaugļošanu?

Dalīties ar savu stāstu vari Māmiņu Kluba portāla komentāros, gan Facebook un Instagram. Anonīmi savus stāstus vari sūtīt arī uz kristine@maminuklubs.lv. 

 

Ik mēnesi vienam no stāsta autoriem dāvināsim

Uztura bagātinātājus no

50 EUR vērtībā

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.