Tiekam pie mazuļa: Diānas stāsts

Tiekam pie mazuļa: Diānas stāsts

01. Oct 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba rubrikā “Tiekam pie mazuļa” tu vari sekot līdzi Diānai un Andrim, kuri ar medicīniskās apaugļošanas palīdzību cenšas tikt pie mazuļa. Seko līdzi viņu stāstam un pieredzei gan Māmiņu Kluba portālā, gan arī Facebook lapā.

Diāna un Andris nav vienīgais pāris, kuram ir grūtības tikt pie mazuļa, tāpēc Māmiņu Klubs aicina ikvienu, kura ceļš līdz mazulim bijis sarežģītāks, ilgāks un grūtāks, dalīties arī ar savu stāstu, lai tie kalpotu citiem par iedvesmu un ticību tam, ka ikviena ģimene var tikt pie bērniņa.

Ar savu stāstu, kura rezultātā jau pavisam drīz rokās varēs turēt savu mazo princesīti, dalījās Māmiņu Kluba sekotāja Diāna.

Diāna stāsta, ka mazuļa plānošana aizsākās pirms diviem gadiem, kad ar vīru sapratuši, ka vēlas bērniņu. “Kā jau visi pāri centāmies dienu no dienas, bet gāja laiks un grūtniecības testi bija tikai negatīvi, tāpēc nolēmām, ka jāiet pie ārsta,” stāsta Diāna, sakot, ka veica nepieciešamās analīzes un pārbaudes, kas uzrādīja, ka viss ir labi, vien nepieciešama ārstniecība ar zālēm. Kad ārstniecības kurss bijis galā, ārste tikusi, ka visam vajadzētu būt labi, tāpēc pāris cerējis, ka viņu laimīte drīz pieteiksies. Diemžēl, pagāja vēl viens gads bez rezultāta, tāpēc abi jau bija zaudējuši cerības, tomēr kādā skaistā pavasara rītā viņu cerības piepildījušās, uzzinot, ka pieteikusies mazulīte.

“Laime, asaras, ka tas beidzot ir noticis,” šo dienu atceras Diāna. Jau pavisam drīz ģimene rokās turēs savu mazo princesīti.

Diāna novēl ikvienam ticēt saviem sapņiem, jo tie piepildās: “Katrai no mums ir savs ceļš. Vienai īsāks, citai garāks, bet nekādā gadījumā nevajag padoties, jo brīnumi notiek.”

Ja arī jūs šobrīd cenšaties tikt pie bērniņa, dalies ar savu stāstu! Pastāsti, ko jūs esat izmēģinājuši, lai tiktu pie bērniņa, kāds ir jūsu ceļš, lai sagaidītu pasaulē savu brīnumiņu. Iespējams, arī jūs esat izvēlējušies izmēģināt medicīnisko apaugļošanu?

Dalīties ar savu stāstu vari Māmiņu Kluba portāla komentāros, gan Facebook un Instagram. Anonīmi savus stāstus vari sūtīt arī uz kristine@maminuklubs.lv. 

 

Ik mēnesi vienam no stāsta autoriem dāvināsim

Uztura bagātinātājus no

50 EUR vērtībā

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.