Tiekam pie mazuļa: Aigas stāsts

Tiekam pie mazuļa: Aigas stāsts

28. Oct 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba rubrikā “Tiekam pie mazuļa” tu vari sekot līdzi Diānai un Andrim, kuri ar medicīniskās apaugļošanas palīdzību cenšas tikt pie mazuļa. Seko līdzi viņu stāstam un pieredzei gan Māmiņu Kluba portālā, gan arī Facebook lapā.

Diāna un Andris nav vienīgais pāris, kuram ir grūtības tikt pie mazuļa, tāpēc Māmiņu Klubs aicina ikvienu, kura ceļš līdz mazulim bijis sarežģītāks, ilgāks un grūtāks, dalīties arī ar savu stāstu, lai tie kalpotu citiem par iedvesmu un ticību tam, ka ikviena ģimene var tikt pie bērniņa.

Par ceļu līdz tikšanai pie mazuļa dalās Aiga.

Aiga stāsta, ka ar savu tagadējo draugu ir kopā jau gandrīz divus gadus. Bērniņu abi nebija plānojuši, jo sākotnēji bija iecerējuši stabili nostāties uz kājām, un tikai tad plānot ģimeni. Jāpiebilst, ka Aigas draugam no iepriekšējām attiecībām jau ir divi bērni. 

“2020.gada vasarā mums negaidot pieteicās mazs brīnumiņš, taču viņam nebija lemts ieraudzīt dienasgaismu, jo piedzīvoju spontāno abortu,” stāsta Aiga, sakot, ka notikušo ļoti pārdzīvoja, un šis pārdzīvojums pat sašķobīja pāra attiecības, jo viņa iekšēji ļoti vēlējusies mazuli, taču draugs bijis kategoriski pret. Pārim nelaimi izdevies pārdzīvot, un viņi palikuši kopā.

 

“Nākamo triecienu piedzīvoju decembrī, vien dažas dienas pirms Ziemassvētkiem, kad apmeklēju ginekologu, jo bija problēmas ar cikla regularitāti. Vizītes laikā ārsts, neveicot ne analīzes, ne izmeklējumus, paziņoja, ka man bērnu nav un nebūs. Izrakstīja stipras hormonālas zāles un viss,” stāsta Aiga, kura par notikušo un ārsta paziņojumu bija tik lielā šokā, ka saplēsusi recepti un to izmetusi. Jaunās sievietes prāts vienkārši atteicās ticēt ārsta teiktajam. Viņa sākusi meklēt informāciju internetā, jo ticība ārstiem bija zudusi. “Daudz lasīju, kā noregulēt savu ciklu, jo izkrita mēnešreizes. Sāku dzert naktssveces eļļu, pirms tam arī Magne B6 un CycleBalance,” stāsta viņa, sakot, ka janvārī priecīga sagaidījusi mēnešreizes, tāpēc nopriecājusies, ka ciklu izdevies noregulēt, taču februārī tās atkal nav bijušas. Sākotnēji viņa prātojusi, ka mēnešreizes izpalikušas, jo bija devusies uz ārzemēm pastrādāt, taču arī pēc mēneša sekojis klusums gluži tāpat kā pēc vēl viena mēneša. “Maija sākumā atgriezos Latvijā un pierakstījos pie cita ginekologa uz pārbaudi. Kamēr gaidīju liktenīgo dienu, joka pēc uztaisīju grūtniecības testu. Sēdēju un neticībā ieraudzīju, ka tas ir pozitīvs! Divas košas sarkanas svītras,” ar notikušo dalās Aiga. Viņa teic, ka tas bijis vēl viens pārbaudījums attiecībām ar draugu, jo viņš nevēlējās mazuli, tāpēc abi pašķīrušies, taču no mazuļa Aiga nevēlējusies atteikties.

Ejot laikam, pārim izdevies saglābt savas attiecības, un nu drīz abi gaida pasaulē ierodamies savu mazulīti. 

Ja arī jūs šobrīd cenšaties tikt pie bērniņa, dalies ar savu stāstu! Pastāsti, ko jūs esat izmēģinājuši, lai tiktu pie bērniņa, kāds ir jūsu ceļš, lai sagaidītu pasaulē savu brīnumiņu. Iespējams, arī jūs esat izvēlējušies izmēģināt medicīnisko apaugļošanu?

Dalīties ar savu stāstu vari Māmiņu Kluba portāla komentāros, gan Facebook un Instagram. Anonīmi savus stāstus vari sūtīt arī uz kristine@maminuklubs.lv. 

 

Ik mēnesi vienam no stāsta autoriem dāvināsim

Uztura bagātinātājus no

50 EUR vērtībā

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.