Tiekam pie bēbīša: Viktorijas stāsts

Tiekam pie bēbīša: Viktorijas stāsts

17. Dec 2021, 16:43 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba rubrikā “Tiekam pie mazuļa” tu vari sekot līdzi Diānai un Andrim, kuri ar medicīniskās apaugļošanas palīdzību cenšas tikt pie mazuļa. Seko līdzi viņu stāstam un pieredzei gan Māmiņu Kluba portālā, gan arī Facebook lapā.

Diāna un Andris nav vienīgais pāris, kuram ir grūtības tikt pie mazuļa, tāpēc Māmiņu Klubs aicina ikvienu, kura ceļš līdz mazulim bijis sarežģītāks, ilgāks un grūtāks, dalīties arī ar savu stāstu, lai tie kalpotu citiem par iedvesmu un ticību tam, ka ikviena ģimene var tikt pie bērniņa.

Ar savu stāstu dalās Viktorija.

Viktorijas centieni tikt pie bēbīša, diemžēl, šobrīd vēl ir bez panākumiem, taču mēs no sirds ceram, ka sapnis par mazulīti īstenosies.

Viktorijas stāsts sākās 2015.gadā, kad jaunā sieviete, kurai tolaik bija 24 gadi, kopā ar savu partneri nolēma kļūt par vecākiem. Jānorāda, ka Viktorijas draugs bija 18 gadus vecāks, un viņam no iepriekšējām attiecībām jau bija divi bērni. “Mēs bijām runājuši gan par laulībām, gan par bērniem,” stāsta viņa, sakot, ka gadi skrēja uz priekšu, taču rezultātu nebija. Viktorija apmeklējusi dažādus ārstus, taču tiem visiem bijusi viena atbilde – ar tevi viss ir kārtībā. “Man sirds bija mierīga, taču biju nesaprašanā, kāpēc mums neizdodas tikt pie bērniņa, ja partnerim jau ir divi bērni. Lūdzu arī viņam pārbaudīties, taču viņš atteicās, jo viņam taču jau ir divi bērni,” atceras Viktorija, stāstot, ka pēc piecu gadu kopdzīves sākušies strīdi un nesaskaņas, tāpēc viņu ceļi šķīrušies. 

Pēc neilga laika viņa satikusi savu tagadējo vīru. “Pirms tam bijām draugi, taču nemanot iemīlējāmies viens otrā. Viss notika ļoti ātri. Jau 2019.gada janvārī uzsākām kopdzīvi, bet augustā apprecējāmies. Biju ļoti priecīga un pārliecināta, ka mums izdosies tikt pie bērniņa, tomēr kārtējie sapņi pajuka, jo pagāja gads, taču viss bez rezultātiem,” ar piedzīvoto dalās Viktorija. Viņa saka, ka citi šādās reizēs iesaka atslābināties un par to nedomāt, taču viņi to nespēja, tāpēc pirms gada devušies uz draugu ieteikto IVF Rīga klīniku.

“Pilnīgi nedomājot pieteicāmies uz medicīnisko apaugļošanu. Gaidot savu kārtu, bija emocijas, nemiers un satraukums, tāpēc 2021.gada aprīlī nolēmu uzrakstīt klīnikai vēstuli, lai uzzinātu, cik tālu ir pavirzījusies rinda, taču saņēmu šokējošu ziņu, ka mūsu rinda bija pienākusi jau 12.martā, taču neviens nevarēja atbildēt, kur gan ir uzaicinājuma vēstule un zvans. Visi raustīja plecus,” atceras Viktorija.

Pāris nekavējoties pierakstījās uz vizīti, un jau 8.jūlijā sākās viņu ceļš ar pārbaudēm, vitamīniem, vīra spermas kvalitātes pārbaudi. Izrādījās, ka Viktorijai ir bojāts viens no olvadiem, savukārt vīram ir zema spermas kvalitāte. Šobrīd vēl aizvien Viktorija ar vīru dodas uz regulārām vizītēm pie ārsta un, diemžēl, nav saņēmuši vēstuli no valsts par apmaksātu procedūru, tāpēc visas lielās izmaksas par ārstu vizītēm un procedūrām pāris apmaksā no saviem līdzekļiem. “Esam gatavi, protams, par visu maksāt, lai tikai rezultāts būtu pozitīvs, taču šobrīd aizvien norit vitamīnu un ārstēšanās posms, lai rezultāts būtu pozitīvs. Ir cerības, ka 2022.gada februārī man uzsāks stimulāciju,” saka Viktorija. Pāris ļoti gaida pasaulē savu mazulīti, tāpēc novēlam viņu stāstam laimīgas beigas.

 

Ja arī jūs šobrīd cenšaties tikt pie bērniņa, dalies ar savu stāstu! Pastāsti, ko jūs esat izmēģinājuši, lai tiktu pie bērniņa, kāds ir jūsu ceļš, lai sagaidītu pasaulē savu brīnumiņu. Iespējams, arī jūs esat izvēlējušies izmēģināt medicīnisko apaugļošanu?

Dalīties ar savu stāstu vari Māmiņu Kluba portāla komentāros, gan Facebook un Instagram. Anonīmi savus stāstus vari sūtīt arī uz kristine@maminuklubs.lv. 

 

Ik mēnesi vienam no stāsta autoriem dāvināsim

Uztura bagātinātājus no

50 EUR vērtībā

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.