Tiekam pie bēbīša: Melitas stāsts

Tiekam pie bēbīša: Melitas stāsts

18. Dec 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba rubrikā “Tiekam pie mazuļa” tu vari sekot līdzi Diānai un Andrim, kuri ar medicīniskās apaugļošanas palīdzību cenšas tikt pie mazuļa. Seko līdzi viņu stāstam un pieredzei gan Māmiņu Kluba portālā, gan arī Facebook lapā.

Diāna un Andris nav vienīgais pāris, kuram ir grūtības tikt pie mazuļa, tāpēc Māmiņu Klubs aicina ikvienu, kura ceļš līdz mazulim bijis sarežģītāks, ilgāks un grūtāks, dalīties arī ar savu stāstu, lai tie kalpotu citiem par iedvesmu un ticību tam, ka ikviena ģimene var tikt pie bērniņa.

Par ceļu līdz kļūšanai par mammu dalās Melita.

Melita teic, ka viņas ceļš līdz mazulītim atšķiras no citu mammu piedzīvotā, kuras arī uzticējušas savus stāstus Māmiņu Klubam. “Pirms pieciem gadiem apprecējos ar mīļoto cilvēku, sākām bērniņa radīšanu, bet kādu laiku rezultāta nebija,” atceras Melita, sakot, ka pēc gadu ilga mēģinājuma palikt stāvoklī, tas izdevies, taču prieki bijuši īsi. Plānotajā vizītē ārsts secinājis, ka mazuļa sirsniņa nepukst. 

Bērniņa zaudējums, kaut agrīnā grūtniecības laikā, bijis liels trieciens, kas sāpējis vēl ilgi. Kad sāpes pierimušas, pāris bijis gatavs mēģināt atkārtoti. Viņi izlēmuši doties uz EGV klīniku, kur veikuši pārbaudes, kur nekas negatīvs netika atklāts, lietojuši speciālus vitamīnus. “Nepagāja pusgads, kad pieteicās bērniņš, bet jau atkal sēras, jo grūtniecības 8. nedēļā man pēkšņi mājās palika ļoti slikti, un es noģību. Ātrā palīdzība mani nogādāja slimnīcā, kur tika veiktas pārbaudes, taču to rezultāti neliecināja neko sliktu,” notikušo atceras Melita. Viņa atgriezās mājās no slimnīcas, bet jau nedēļu vēlāk, 18.novembra svētku vakarā, piedzīvots spontānais aborts. Melita par notikušo bija satriekta: “Alkoholu nelietoju, nesmēķēju, dzīvoju veselīgi, bet atkal jāiet cauri šīm sērām. Gluži kā bēres.” Tā kā Melita vairs nebija gatava piedzīvot šādas sēras, jau pēc pusgada pāris bija gatavs stāties rindā uz medicīnisko apaugļošanu.

“Gaidot rindā, es atkal paliku stāvoklī. Nu jau gadu mēs esam neizsakāmi laimīgi un pateicīgi par dēliņu,” priecājas Melita. Kāpēc iepriekšējie mēģinājumi bijuši neveiksmīgi, bet šoreiz izdevās, Melita teic, ka viņiem nav ne jausmas. Citi pieminot stresu un emocionālo neauglību. “Varbūt manā gadījumā tā bija, varbūt iemesls bija cits, bet noteikti ir vērts cīnīties un nepadoties – ar vai bez diagnozes. Ir jānotic brīnumiem, jo tie notiek,” citus vecākus iedrošina jaunā māmiņa.

 

Ja arī jūs šobrīd cenšaties tikt pie bērniņa, dalies ar savu stāstu! Pastāsti, ko jūs esat izmēģinājuši, lai tiktu pie bērniņa, kāds ir jūsu ceļš, lai sagaidītu pasaulē savu brīnumiņu. Iespējams, arī jūs esat izvēlējušies izmēģināt medicīnisko apaugļošanu?

Dalīties ar savu stāstu vari Māmiņu Kluba portāla komentāros, gan Facebook un Instagram. Anonīmi savus stāstus vari sūtīt arī uz kristine@maminuklubs.lv. 

 

Ik mēnesi vienam no stāsta autoriem dāvināsim

Uztura bagātinātājus no

50 EUR vērtībā

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.