Tiekam pie bēbīša: Diānas stāsts

Tiekam pie bēbīša: Diānas stāsts

22. Dec 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba rubrikā “Tiekam pie mazuļa” tu vari sekot līdzi Diānai un Andrim, kuri ar medicīniskās apaugļošanas palīdzību cenšas tikt pie mazuļa. Seko līdzi viņu stāstam un pieredzei gan Māmiņu Kluba portālā, gan arī Facebook lapā.

Diāna un Andris nav vienīgais pāris, kuram ir grūtības tikt pie mazuļa, tāpēc Māmiņu Klubs aicina ikvienu, kura ceļš līdz mazulim bijis sarežģītāks, ilgāks un grūtāks, dalīties arī ar savu stāstu, lai tie kalpotu citiem par iedvesmu un ticību tam, ka ikviena ģimene var tikt pie bērniņa.

Māmiņu Klubam savu ceļu līdz mazulītim uzticējusi Diāna.

Diāna stāsta, ka par ģimenes pieaugumu ar draugu sākuši domāt tad, kad viņai apritējuši 22 gadi. “Man kopš bērnības ir sieviešu slimība polikistoze, tāpēc dakteris uzreiz sāka ārstēšanu, bet, diemžēl, bez rezultātiem. Sāku mainīt ārstus, veicām ar vīru dažādas pārbaudes, bet bez rezultātiem. Tā pagāja pieci gadi,” par garo ceļa sākumu līdz bērniņam dalās viņa. Diāna teic, ka tas bijis grūts laiks, jo sevišķi tad, kad draugi un radi jautājuši par bērniem, jo nezini, kā korekti atbildēt.

Nolēmuši, ka situācija ir bezcerīga, pāris padevās. “Es aizbraucu strādāt uz citu pilsētu, satikāmies retāk, tomēr pēc laika sapratu, ka esmu stāvoklī. Tā bija neizsakāma laime. Lai uzzinātu, vai viss kārtībā, es pierakstījos pie ārsta, un, patiesi, grūtniecības tests nemeloja, es biju stāvoklī,” priecājas Diāna. Ārste likusi nodot analīzes un pirmdien atgriezties ar rezultātiem. Diāna ar savu partneri bijuši neizsakāmi laimīgi.

Tomēr pirmdienas vizīte pie ārsta nesekoja, jo brīvdienās Diānai palika slikti, tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas sievieti aizveda uz slimnīcu, kur pārbaudēs atklāja, ka ir ārpusdzemdes grūtniecība, tāpēc nepieciešama steidzama operācija. 

Operācijas laikā Diānai izņēma vienu olvadu, tāpēc iespēja palikt stāvoklī samazinājās. Pēc laika Diānai tika veikta procedūras, lai pārliecinātos, vai ar otru olvadu viss ir kārtībā, kam sekoja kaudze ar zālēm, protams, arī mēģinājumi tikt pie bērniņa, taču atkal bez rezultātiem.

Tā pagāja vēl pieci gadi, pēc kuriem Diāna nolēma doties pie cita ārsta. “Nolēmām, ka tas ir pēdējais mēģinājums. Ja nesanāks, tad metīsim mieru. Es jau biju pieteikusies rindā uz medicīnisko apaugļošanu,” saka viņa. Vizītes pie jaunā ārsta aizņēmuši gandrīz gadu, kas, protams, nenesa nekādus rezultātus. Pēdējos divus mēnešus Diāna jau bija lietojusi medikamentus, bet trešajā mēnesī Diāna palikusi stāvoklī. “Bija visādi sarežģījumi, bet mums tas izdevās, lai gan visu laiku bija uztraukumi, vai viss izdosies. Kad šķita, ka cerību vairs nav, mums piedzima puisītis,” saka Diāna, piekrītot, ka brīnumi mēdz notikt. Pēc pusotra gada pāris nolēmis, ka vēlas vēl vienu bērniņu, un jau pēc diviem mēnešiem Diāna uzzinājusi, ka ir stāvoklī. Tagad ģimenē aug jau divi mazi puisēni.

 

Ja arī jūs šobrīd cenšaties tikt pie bērniņa, dalies ar savu stāstu! Pastāsti, ko jūs esat izmēģinājuši, lai tiktu pie bērniņa, kāds ir jūsu ceļš, lai sagaidītu pasaulē savu brīnumiņu. Iespējams, arī jūs esat izvēlējušies izmēģināt medicīnisko apaugļošanu?

Dalīties ar savu stāstu vari Māmiņu Kluba portāla komentāros, gan Facebook un Instagram. Anonīmi savus stāstus vari sūtīt arī uz kristine@maminuklubs.lv. 

 

Ik mēnesi vienam no stāsta autoriem dāvināsim

Uztura bagātinātājus no

50 EUR vērtībā

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.