Sapnis par Varavīksnes bērniņu

Sapnis par Varavīksnes bērniņu

02. Sep 2021, 00:00 DiānaS DiānaS

Iepazīsimies! Mani sauc Diāna! Šogan man jau būs 40it un esmu divu kolosālu dēlu mamma! 
Ar Māmiņu klubu esmu jau kopā vairāk kā 11it gadus. Gaidot pirmo dēliņu, cītīgi apmeklēju visus iespējamos kursus, lekcijas un pasākumus. MK bija vieta, kur smēlos padomus, atradu labus draugus un "piedzimu" par mammu pirmo reizi! 
Laika gaitā, protams, mainījās intereses, dēliņš pieauga, taču kontakts nepazuda, jo tika ornaizēti arī dažādi ļoti interesanti pasākumi sievietēm - par aktuālam tēmām, sadzīvi un sevi pašu! 
Brīnišķīgs notikums atkal manā dzīvē, kad uzzināju - gaidu otru bērniņu! MK mani uzrunāja un mūsu ģimene kļuva par Superbēbis 2016 galvenajiem varoņiem! Galvu reibinošs piedzīvojums, bezgala sirsnīga attieksme no visa MK kolektīva un iesaistītajām personām - ārstiem, vecmātēm. Es uzticēju savu stāstu, kas bija dziļi personīgs...

Gāja laiks. Mūsu ģimene ilgojās pēc vēl viena bērniņa. Bet...mums tas nesanāca... Sanāca, bet tas beidzās ar kārtējo abortu...
Dziļi sirdī šo domu par vēl vienu bērniņu mēs neesam atmetuši, taču skaidrs, ka pirmais un galvenais - ir jāatrod iemesls, kāpec tas tā notiek!? 
Man ir tiiiiiiiiik liels prieks, ka man atkal būs iespēja kopā ar Māmiņu klubu izdzīvot un piepildīt mūsu sapni - laipni lūgti jaunajā projektā - Tiekam pie mazuļa! 
Turpmāk Jūs regulāri iepazīstināšu ar visu - sajūtas, procesi, tikšanās ar ārstu, pārbaudes, analīzes, utt! 
Tiekamies TV ekrānos un šeit!
Diāna