Pēdējās brīvās vietas ONLINE Grūtnieču dienā! Visas dienas programma+ DĀVANAS visām dalībniecēm

Pēdējās brīvās vietas ONLINE Grūtnieču dienā! Visas dienas programma+ DĀVANAS visām dalībniecēm

27. Mar 2022, 00:13 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Saule silda aizvien siltāk, daba lēnām mostas un pavisam drīz arī tu kļūsi par māmiņu. Neatkarīgi no tā, vai sagaidīsi savu pirmo mazulīti, vai arī gaidāms jau otrais vai trešais bērniņš, topošajām māmiņām vienmēr ir daudz jautājumu gan par grūtniecību, gan arī dzemdībām un pirmajām dienām ar bēbīti.

Māmiņu Klubs ik mēnesi organizē Grūtnieču dienu, kurā pulcējam labākos nozaru speciālistus, kuri sniedz atbildes uz topošo māmiņu aktuālajiem jautājumiem.

31.martā visas dienas garumā tev būs iespēja tiešsaistē satikt dažādus speciālistus, kā arī saņemt garantētas dāvanas uz sev tuvāko Omniva pakomātu.

PIESAKIES ŠEIT->>>

31.marta Grūtnieču dienas programma

Zīdīšana krīzes situācijās

Dzīvē mēdz gadīties dažādi negaidīti satricinājumi, kas negatīvi atsaucas arī uz zīdīšanu. Grūtnieču dienā ar padomiem, kā rīkoties šādu krīžu gadījumā, dalīsies Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas dibinātāja, zīdīšanas konsultante Sandra Lase.

Vēnas kompresijas zeķes un veļa topošajai māmiņai

Zinām, ka grūtniecības laikā mainās viss sievietes ķermenis. Dažkārt tas līdzi var nest arī dažādas vēnu problēmas, kas, protams, var pabojāt arī sievietes prieku par skaisto dzīves periodu, tiesa, risinājums ir vēnu kompresiju zeķes un veļas, kas, pareizi izvēlēta, var mazināt vēnu problēmas.

Topošās māmiņas psiholoģiskais stāvoklis trauksmainajā kara laikā

Kopš 24.februāra pasaule ir pilnībā mainījusies, jo tepat kaimiņos norisinās karš. Tas, nenoliedzami, ietekmē ikviena pašsajūtu, domas, radot trauksmi un nemieru. Kā šajā laikā topošajai māmiņai nomierināties, uzlabot savu psiholoģisko stāvokli, domājot par sevi un mazuli, runāsim 31.marta Grūtnieču dienā.

Jaundzimušā pūriņš

Visticamāk arī tev brīdī, kad uzzināji par gaidāmo mazuli, bija vēlme sākt iegādāt pirmās lietiņas bērniņam. Mūsdienās, kad veikalu plaukti ir pārpilni ar skaistām drēbītēm un dažādām mazuļu lietiņām, ir grūti noturēties un neiegādāties visu pēc kārtas, tāpēc tev noderēs saruna ar ārsti Irēnu Putniņu par to, kam jābūt jaundzimušā pūriņā.

Fiziskas aktivitātes grūtniecības laikā

Fiziskās aktivitātes ir atslēgvārds domājot par labu pašsajūtu ikdienā. Izņēmums nav arī gaidību laiks, tāpēc sarunā ar fizioterapeiti Kristīni Asonovu skaidrosim, kādas fiziskās aktivitātes ir piemērotas topošajai māmiņai.

Jaundzimušā veselīga miega paradumi

Kurš gan nesapņo par mazulīti, kurš naktīs mierīgi guļ, ļaujot izgulēties arī jaunajiem vecākiem, tomēr realitāte nereti ir pavisam citādāka. Lai parūpētos par jaundzimušā veselīgu mieru, tev noderēs sertificētas zīdaiņu un bērnu miega konsultantes Daces Cinavas knifiņi, ar kuriem speciāliste dalīsies Grūtnieču dienā.

Epidurālā anestēzija dzemdībās

Dzemdības ir process, par kuru ikvienai topošajai māmiņai ir ļoti daudz jautājumu, tostarp arī par epidurālo anestēziju, tāpēc Grūtnieču dienā uz sarunu aicināsim P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas anestezioloģi-reanimatoloģi Marinu Šarkeli, kura sniegs atbildes uz visiem topošo māmiņu biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Izmeklējumi grūtniecības laikā

Gaidību laikā topošajai māmiņai regulāri jāapmeklē savs grūtniecību uzraugošais ārsts vai vecmāte, lai būtu droša, ka grūtniecība norit bez sarežģījumiem un gan ar sievietes, gan arī mazuļa veselību viss ir kārtībā. Šim nolūkam grūtniecības laikā sievietei tiek nozīmēti dažādi izmeklējumi. Kādi izmeklējumi jāveic topošajai māmiņai un kāpēc, skaidros ginekoloģe Karlīna Elksne.

Ko saņemsi, piesakoties Grūtnieču dienai:

  • vairākas topošiem vecākiem aktuālas lekcijas par 1 lekcijas cenu 
  • atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem no zinošiem speciālistiem;
  • iespēju skatīties pasākumu ierakstā vēl 10 dienas pēc tiešraides;
  • DĀVANIŅAS tuvākajā OMNIVA pakomātā no Māmiņu Kluba atbalstītājiem*;
  • iespēju skatīties pasākumu no jebkuras vietas gan Latvijā, gan pasaulē;
  • balvu izspēli pasākuma laikā visas dienas garumā

Kad notiks? 31.martā

Kur notiks? www.maminuklubs.lv

Cik maksā? € 25

Aizpildi pieteikumu, veic apmaksu ar norēķinu karti, pasākuma dienā saņem saiti uz tiešraidi un tiekamies Grūtnieču dienā!

*Aizpildot pieteikumu, komentārā norādi sev tuvāko OMNIVA pakomāta adresi dāvaniņas saņemšanai.