Nominē savu vecmāti Gada vecmātes 2017 titulam!

Nominē savu vecmāti Gada vecmātes 2017 titulam!

23. Aug 2017, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kādas būs manas dzemdības? Kāpēc man ir bail? Šie ir tikai daži jautājumi, ko sev uzdod ikviena topošā māmiņa. Taču izrādās - ja dzemdētāja ir labi pazīstama gan ar vidi, gan cilvēkiem, kas pieņems dzemdības, tās notiek daudz veiksmīgāk un arī - NESĀPĪGĀK! 

Sadarbībā ar žurnālu Mans Mazais, šajā pavasarī meklēsim GADA VECMĀTI 2017!

Mums visām jau, patiesībā, kopš bērniņa plānošanas ir jāatrod kāds uzticams sava aroda speciālists, ar kuru konsultēties bērniņa ieņemšanas, gaidīšanas un dzemdību jautājumos. Speciālistam jābūt ar pozitīvu attieksmi apveltītam, zinošam profesionālim un tādam, kuram nekad nav jābaidās uzdot arī jautājumus, kurus kāds cits uzskatītu par muļķīgiem.

Jo patiesībā jau - neviens jautājums nav muļķīgs, un grūtniecības laikā jo īpaši, kad mums visām nākas saskarties ar tik daudz un dažādām pārmaiņām, bažām, neziņu.. Ir tik daudz jautājumu, un tik maz atbilžu. Jā, mēs varam meklēt atbalstu pie citām māmiņām, bet vislabāk tikt pie objektīvas, pārbaudītas informācijas, kas atbilstoša tieši konkrētās sievietes individuālajam gadījumam, jo - lai arī visas esam ārkārtīgi skaistas grūtniecības laikā, tomēr - katra esam citādāka. Katrai savas ķermeņa īpatnības, katrai sava slimības vēsture, un arī tas viss var ietekmēt pat dzemdību norisi.

20170306133121-19430.jpg

Nominē savu vecmāti Gada vecmātes 2017 titulam!

- Kā sauc Tavu vecmāti/ ārstu, kas pieņēma dzemdības? Kurā slimnīcā viņa pieņēma dzemdības? Varbūt jums bija mājdzemdības?

- Kā jūs meklējāt, un, iespējams, atradāt savu vecmāti? Vai bērniņu gaidījāt kopā, un vecmāte piedalījās arī dzemdībās?

- Kādus faktorus Tu ņem vērā izvēloties savu vecmāti? 

Pastāstiet par to mums!

Lai ieteiktu savu vecmāti, iesūti ziņu šeit vai nosūti vēstulīti uz gadavecmate@santa.lv!

Vēstules publicēsim maminuklubs.lv, kas, iespējams, palīdzēs Tev izvēlēties savu īpašo vecmāti!

20170306133001-61108.jpg

BALVAS

Ja iesūtīsi vēstulīti par savu vecmāti maminuklubs.lv, izvēlēsimies arī balvas ieguvēju, kas saņems balvas no Māmiņu Kluba, HUGGIES® un citiem atbalstītājiem.

Kā iesūtīt vēstuli par savu vecmāti?

- Spied podziņu pie sava profila "PIEVIENOT RAKSTU"

- Izvēlies rubriku Grūtniecība un tagu -Topošo-māmiņu-klubs, Gada-vecmāte-2017

- Pievieno savu stāstu, pieredzi par vecmātes izvēli un visiem kritērijiem, kas tev šajā sakarā ir bijuši noderīgi

- Kad viss izdarīts, spied SAGLABĀT, un stāsts pēc dažām minūtēm nokļūs portālā

Dalies ar mums savā pieredzē, pastāsti, cik nozīmīga ir ārsta darba vietas atrašanās vieta, ārsta profesionalitāte, pieejamība sarunām pa tālruni, cik nozīmīga ir ārsta attieksmei un jebkuriem citiem kritērijiem, kas svarīgi māmiņai gaidot un sagaidot bērniņu. Tāpat pastāsti, vai kopā gaidījāt un arī sagaidījāt bērniņu, kur un kā tas notika. Dalies arī ieteikumos attiecībā uz vecmātes izvēli, kas varētu noderēt citām topošajām māmiņām!

Māmiņu Klubs

21. Mar 2017, 12:05

Līdz kuram datumam var nominēt savu vecmāti?