Meklē savai draudzenei vai kolēģei, kura drīz kļūs par māmiņu, dāvanu? Uzdāvini nodarbības Māmiņu Klubā!

Meklē savai draudzenei vai kolēģei, kura drīz kļūs par māmiņu, dāvanu? Uzdāvini nodarbības Māmiņu Klubā!

14. Dec 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Dodoties uz "baby shower" vai arī raudzībām, noteikti aktuāls vienmēr ir jautājums, ko gan uzdāvināt jaunajiem vecākiem? Tā gribētos, lai dāvana būtu patiesi noderīga un ar pievienoto vērtību.

Bieži vien tiek dāvinātas rotaļlietas, atmiņu grāmatas un citas lietas, taču vairāk par visu jaunie vecāki noteikti spēs novērtēt jaunas zināšanas par bērna aprūpi un audzināšanu. Taču jautāsi, vai zināšanas ir iespējams uzdāvināt? IR!

Māmiņu Klubs piedāvā uzdāvināt topošajiem vai jaunajiem vecākiem iespēju apmeklēt kādu no Vecāku skolas nodarbībām. Tā būs lieliska dāvana, jo sniegs vērtīgas zināšanas un prasmes. Svarīgi - daudzas Māmiņu Kluba nodarbības, tostarp arī dzemdību sagatavošanas kursi, tiek organizētas arī attālināti, tāpēc Dāvanu karti nodarbībām vari dāvināt pat tad, ja topošie vecāki nedzīvo Rīgā vai pat Latvijā!

Starp citu, dāvanu karti vari paredzēt ne tikai kursu apmeklēšanai, bet arī kādai relaksējošai procedūrai jaunajai māmiņai, jo arī tādas ir pieejamas pie mums Māmiņu Klubā.

Kā iegādāties dāvanu karti Māmiņu Kluba Vecāku skolas nodarbībām?

  • Izvēlies, kuru nodarbību, lekciju, lutināšanas procedūru vai arī e-lekciju vēlies uzdāvināt
  • Sazinies ar Māmiņu Kluba redakciju (zvanot 67350750 vai rakstot uz vecakuskola@maminuklubs.lv) un informē par savu izvēli, un mēs jau drīzumā ar tevi sazināsimies!

Vai dāvanu karte paredzēta konkrētu kursu apmeklējumam? Dāvanu karte tiks sagatavota atbilstoši Tavām vēlmēm. Tu vari uzdāvināt jaunajai ģimenei vai draudzenei gan dāvanu karti jau kādas konkrētas nodarbības apmeklējumam, vai arī norādīt summu, par kādu dāvanas saņēmējs pats var izvēlēties sev vēlamākos kursus.

Par kādu summu ir dāvanu kartes? Summu izvēlies Tu pēc saviem ieskatiem!

Ar Vecāku skolas nodarbību sarakstu vari iepazīties ŠETI, savukārt ar Māmiņu Kluba piedāvātajām E-lekcijām iepazīsties ŠEIT.

Ja Tev ir radušies jautājumi par Māmiņu Kluba Vecāku skolas dāvanu karti, zvani mums pa tālruni 67350750 vai raksti vēstuli uz vecakuskola@maminuklubs.lv.