Mans jaunais, skaistais Cybex ratu komplekts un gultiņa

Mans jaunais, skaistais Cybex ratu komplekts un gultiņa

28. Oct 2021, 17:33 Santa_BēbīšuKlubs Santa_BēbīšuKlubs

Patīkams satraukums. Jaunais Cybex ratu komplekts un bērnu gultiņa ir klāt. Tiesa gan, izjauktā veidā un daudzās, lielās kartona kastēs, taču tā visa salikšana nepavisam prieku nemazina, tieši otrādi – tas ir process, kas to ļauj vēl vairāk izbaudīt. Turot, pētot un liekot katru detaļu kopā ar savām rokām, tas liek vairāk iedziļināties un aizdomāties par to, cik forši būs, kad to sāks izmantot mazulis. Tādas domas vien liek “tauriņiem vēderā” lidot.

Cybex ratu komplekts dizainiski ļoti skaists, praktisks un viegls. Iemieso vācu izdaudzināto kvalitāti katrā detaļā, kas uzliek papildus drošības ekspektācijas un vēl vairāk ļauj prātam atslābt no patstāvīgās spriedzes, kas sakrājusies gaidību laikā. 

“Viss skaistais slēpjas vienkāršībā”. Dizainiski vienkāršo, taču skaisto ratu rāmi ar pāris vienkāršām “roka nospiež pogu” manipulācijām ir iespējams pārveidot īstā visurgājējā, kas uz diviem riteņiem būs daudz vieglāk velkams pa tādām virsmām, kā, piemēram, augšup pa kāpnēm vai jūras smiltīm. Vēl tam ir iespējams pievienot ne tikai kulbu vai sēžamo daļu, bet ar neliela adaptera palīdzību arī autokrēsliņu, kas man kā jaunajai māmiņai ir ļoti svarīgi, jo brīdī, kad tiek “baudīts” bērna kopšanas atvaļinājums, tas ļauj jebkurā brīdī, bez liekas piepūles, īslaicīgi izskriet ārpus mājas darīšanās, piemēram, uz veikalu pēc maizes. Jo autokrēsliņš lielākoties jau tā pat atrodas mašīnā un nekur nav jānes. Papildus tam, šīs autokrēsliņš ir funkcionālāks nekā liela daļa viņam apskatīto līdzinieku un, savienojot ar rāmi, praktiski lietojams gandrīz, kā pilnvērtīgi pastaigu rati, jo šis bija viens no retajiem modeļiem, kurš ne tikai ir aprīkots ar modulējamiem ieliktņiem un regulējamu galvas balstu, kas ļaus tos ergonomiski pielāgot mazulim augot, bet tos arī var viegli regulēt no sēžas, līdz guļus pozīcijai un tie ir aprīkoti ar lielu atlokāmu saules, vēja vai īslaicīga lietus sargu. 

Ratu komplektu “3 in 1” (trīs vienā = rāmis + 1. kulba + 2. sēžamā daļā + 3. autokrēsls) bez lielas vilcināšanās iegādājāmies veikalā Nordbaby. Kā jau iepriekšējos rakstos minēju, mūs vienkārši apbūra šī uzņēmuma jaukā, rūpīgā un kompetentā apkalpošana brīdī, kad akli un noguruši klīdām cauri kārtējā uzņēmuma “bez emociju sortimentam”, lai gan tas bija funkcionāli un praktiski vienāds. Salīdzinājumam, tā bija kā viena no reti jaukajām vēja brīzēm šī gada sensacionāli karstajā vasarā. 

Noteikti vēl atgriezīšos šajā veikalā. Viņu sortimentā pieejams daudz dažādu preču bērniem, mazuļiem, kuru var paskatīt www.nordbaby.com. Nodrošina arī piegādes uz mājām.