Mamma tūlīt diviem: pārsteiguma bēbītis

Mamma tūlīt diviem: pārsteiguma bēbītis

11. Sep 2022, 00:00 MammaTūlītDiviem MammaTūlītDiviem

Šis, patiešām ir mūsu neplānotais un pavisam noteikti pārsteiguma bēbitis - bēbitis, kuru mēs jau ļoti, ļoti gaidām ?

Par otro bērniņu mūsu ģimenē mēs esam runājuši un plānojuši jau gadus divus - bet tad, atnāca kovids, kas lika mums mazliet nogaidīt, jo tas viss bija jauns un nezināms un negribējām riskēt. Nolēmām nedaudz nogaidīt.

Tad gribējām un plānojam bērniņu atkal- bet tad atkal- sašķobījās man pašai veselība, un atkal uz kādu laiciņu mazulīša plānošanu atlikām.

Kad veselība man uzlabojās, pie kovid jau visi vairāk vai mazāk bijām pieraduši, nolēmām plānot bērniņu atkal- tas bija tieši šī gada ziemā, bet, pēc 3 mēnešu neveiksmēm (jā, zinu, citi plāno gadiem, un plānojot pirmo bērniņu mums viss izdevās uzreiz) mums tomēr nekas nesanāca un es teicu- ok, nogaidām, varbūt šobrīd nav īstais laiks. 

Pavasarī es teicu, ka šobrīd vēlos atkal paceļot, baudīt dzīvi trijatā un domāsim par bēbīti vēlāk. Jo piekritīsiet - dzīve ar piecgadnieku ir varen ērta - bērns liels, diezgan patstāvīgs , ceļot un atpūsties kopā diezgan Easy ..

Bet, mūsu pārsteiguma bēbītim bija citi plāni.

Ļoti neplānoti, un negaidīti (negaidīti -  ne tāpēc, ka mazulītis nav gaidīts,gluži otrādi..  bet šo notikumu mēs tiešām šobrīd neplānojām :) ) 22.07 rītā, kad sapratu, ka manas Mr diezgan ilgu laiku jau kavējas, nolēmu uztaisīt testu. 

Atceros, kā naktī par šo murgoju - īsti nezināju, kādu rezultātu vēlos saņemt, jo tieši pirms 3 nedēļām biju uzsākusi jaunas darba attiecības. 

Darbs, kurš man tiešām ļoti patīk. Biju plānojusi labu laiciņu iestrādāties, sevi pierādīt, un tad plānot otru bērniņu - bet mūsu pārsteiguma bēbītim, kā jau jau iepriekš minēju, bija citi plāni. 

 

Divas strīpiņas parādījās momentāli. 

 

Jautāsiet, kāda tad bija mana reakcija?! -

 

Es biju SAJŪSMĀ! Es sev klusi jautāju - nu kā!!? Kā tas ir iespējams? Tiešām? 

 

Man joprojām ir sirreāla sajūta, un neticas, ka tas tiešām notiek ar mani. Es ticu, ka šī sajūta būs līdz pirmajai dakteres vizītei, kura gaidāma jau 1.08. Ar nepacietību gaidu šo vizīti, un noteikti tikai tad ieslēgsies šī sajūta - ka tas ir PA ĪSTAM. Jo ar pirmo bērniņu viss bija pavisam savādāk, mazulītis bija plānots un divu strīpiņu parādīšanas uzreiz šķita īsta un , ka nesapņoju ?

 

Par to, kā lielisko notikumu paziņoju puišiem, padalīšos nākamajā stāstā ?

 

Publicēju ar nelielu nokavēšanos, bet zināju, ka gribēšu atkal Māmiņu klubā dalīties ar savām emocijām, sajutām un piedzīvojumiem arī ar otro bērniņu, tikai tad, kad drošais laiks jau būs garām! 

Nu ko - tiekamies atkal starp rindiņām :)