Komplektējam jaunu grupu uz Vislatvijas dzemdību sagatavošanās kursiem no 14.jūnija

Komplektējam jaunu grupu uz Vislatvijas dzemdību sagatavošanās kursiem no 14.jūnija

05. Jun 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Klubs aicina uz Vislatvijas dzemdību sagatavošanās kursiem!

Vecāku organizācija un izglītības kanāls “Māmiņu Klubs” aicina topošos vecākus no visas Latvijas un pat pasaules, iziet  pilnu dzemdību sagatavošanas kursu piedaloties tiešraides lekcijās, neizejot no mājām! Laikā, kad “māmiņu skolas” ir slēgtas uz Covid laiku, “Māmiņu Kluba” Vecāku skola piedāvā 2 nedēļu laikā iziet 4 lekciju ciklu online, aptverot visas būtiskākās tēmas, kas jāzina par grūtniecības pēdējiem soļiem un topošās māmiņas veselību, dzemdībām, krūts zīdīšanu un jaundzimušā bēbīša aprūpi.

Kursi ir interaktīvi, ir iespējams uzdot savus individuālos jautājumus; pēc kursu noskatīšanās vecāki saņem sertifikātu, kas apliecina viņu gatavību dzemdībām un arī jaukas dāvaniņas!

Jūnijā uzsākam jaunas apmācības - 4 lekciju ciklu, kas ietver 4 X 2 h garas, interaktīvas  tiešraides lekcijas:

 

14. JŪNIJĀ tiešraidē laikā no plkst.18:00 - 20:00

 “Grūtniecības norise, pēdējais trimestris, uzturs, veselība” - ar vecmāti Lieni Draugu, kas izstāstīs galvenās lietas, kas jāzina ikvienai topošajai māmiņai par grūtniecības norisi. Grūtniecības pēdējais trimestris - kādas sajūtas gaidīt? Uztura vadlīnijas grūtniecības laikā un vitamīnu lietošana. Slimošana grūtniecības laikā vai kādas citas nepatīkamas sajūtas - kā atpazīt un ko darīt?  Atbildes uz satraucošākajiem topošo māmiņu jautājumiem.

16. JŪNIJĀ tiešraidē laikā no plkst.18:00-20:00

 “Gatavošanās dzemdībām un dzemdības soli pa solim” - ar vecmāti Lienei Draugu. Lekcijā vecmāte izstāstīs: kas jāņem līdzi uz dzemdību iestādi? Kā izstrādāt dzemdību plānu un izvēlēties dzemdību iestādi? Dzemdību priekšvēstneši - kā saprast, kad laiks doties dzemdēt? Dzemdību norise - sākot no ierašanās dzemdību iestādē un detalizēti par dzemdību fāzēm, kas dzemdētājai jādara katrā no tām? Kādas pozas ir vispiemērotākās katrā fāzē un kāpēc? Ja piedalās partneris, kā viņš var palīdzēt? Kas notiek pēcdzemdību periodā?

21. JŪNIJĀ tiešraidē no plkst.18:00 - 20:00

 “Jaundzimušā aprūpe pirmajās dienās pēc dzemdībām” - kopā ar pieredzējušo bērnu māsu Elitu Svarenieci. Šajā lekcijā uzzināsim visu svarīgāko par jaundzimušo bērniņu - kāds un kāpēc viņš tāds izskatās? Ko vērtē Apgares skala? Kā novērtēt jaundzimušā fizioloģisko stāvokli? Kādas potes un procedūras viņš saņem dzemdību iestādē? Kas ir zīdaiņu dzelte? Kā aprūpēt jaundzimušo pēc jaunākajām vadlīnijām? Kāda būs jaundzimušā uzvedība pirmajās dienās? 

29. JŪNIJĀ  tiešraidē no plkst. 18:00 - 20:00

 “Krūts ēdināšanas ABC ” - kopā ar zīdīšanas konsultanti ar ilgaddēju pieredzi darbā ar māmiņām, Sandru Lasi, uzzināsim, kā veiksmīgi uzsākt krūts zīdīšanu pirmajās dienās pēc dzemdībām un kā to stabilizēt arī vēlākajos mēnešos. Kādas ir ieteicamās krūts zīdīšanas pozas un kāpēc? Kā kopt krūts galus un tikt galā ar nepatīkamām sajūtām? Kā tikt galā ar piena krīzēm, sastrēgumiem? Praktiski padomi par krūts masāžām un sāpīgas zīšanas atvieglošanu. Bērna uzvedība pie krūts. Piena bankas veidošana un atslaukšana. Cik daudz izēd bērns un kā vērtēt bērna svaru? Kā sevi psiholoģiski noskaņot zīdīšanai un kur meklēt palīdzību, ja neveicas?

Dzemdību kursu dāvanu fotogrāfijai ir ilustratīva nozīme

+ dāvanā Māmiņu Kluba dzemdību dāvaniņu komplekts 15 EUR vērtībā, ko izsūtīsim pa pastu!

Kur notiks?

Online www.maminuklubs.lv

Cik maksā?

€ 58 par 4 lekciju ciklu

Kā pieteikties dzemdību kursam?

  • Lai piedalītos tiešraides lekcijās, aizpildi pieteikumu un veic apmaksu ar norēķinu karti.

  • Katras tiešraides lekcijas norises dienā e-pastā saņemsiet saiti uz  tiešraidi un informāciju par pieslēgšanos.

Kas vēl būtu jāzina?

Aizpildot pieteikumu, piezīmēs norādiet ērtākā Omniva pakomāta numuru vai adresi, dāvaniņas saņemšanai.


Māmiņu Kluba dzemdību kursi tiek organizēti jau 10 gadus un ir saņēmuši ļoti labas atsauksmes no mūsu vecākiem! Tā ir pārbaudīta, detalizēta un padziļināta informācija, kas izstrādāta speciāli, lai pēc iespējas visaptverošāk sagatavotu vecākus dzemdībām!

Ja lekciju grafikā notiks kādas izmaiņas, informēsim, sūtot īsziņu uz norādīto tālruni.

Katras lekcijas ieraksts pieejams 24 stundas!