Laimīga mazuļa dienasgrāmata: Vairāk sievišķīgu dienu!

Laimīga mazuļa dienasgrāmata: Vairāk sievišķīgu dienu!

09. Mar 2018, 20:18 Melānija Melānija

                                         Sveikas! :)
Mīļās, foršās jaukās mammas un topošās māmiņas. Es vēl joprojām staroju!
Šogad 8. marts man tiešā bija kaut kas ļoti īpašs un skaists. Es nezinu kāpēc, bet tieši šogad!
Nekad dzīvē nebiju tik patīkami pārsteigta, lutināta un apdāvināta. 

Mans mīļais vīrs, kā jau katru rītu sabučoja mani, apskāva un devās uz darbu. Bet šoreiz kaut kā mīļāk un savādāk. 
Pēc kādas stundiņas skanēja arī mans modinātājs un es cēlos augšā. Ienākot istabā liels pārsteigums bija skaistais rožu pušķis uz galda. Asaras acīs un laime pilnīga. Saņemu ziņu no vīra- ''Vakarā neko neieplāno!''  Tas vēl jo vairāk lika pasmaidīt. 

Nezinu kā citām māmiņām, bet mans mērķis un vēlēšanās tieši šodien bija doties uz ''Māmiņu brokastīm". Zināju, ka šis pasākums būs lielisks. Sataisījos, sapucējos, uzkrāsoju lūpas un devos uz Spici.  Un ne mirkli to nenožēloju.  
Tik daudz māmiņas, un tikpat daudz arī topošās māmiņas. Cik tas bija skaisti! Mazo zaķēnu čalas, smiekli un draudzība. Uhh!
 
Visapkārt valdīja patīkama un ļoti forša atmosfēra. Garda kafija, ''STENDERS" pašas gatavotais skrubis, dāvaniņas no ''Bella happy'', ''Mothercare'' un daudzi, jo daudz citi stendi kur varēja iet parunāties un uzzināt daudz dažādas lietas kas ir svarīgas jebkurai māmiņai.

Visvairāk novērtēju ''KOLONNA'' mazo stendu, jo beidzot uzzināju kāds ir mans sejas tips un kā pareizi kopt savu sejas ādu. Kosmetoloģe ieteica labākos kosmētikas līdzekļus kurus drīz pēc tam arī iegādājos. Un ziniet, novērtēju!. Pluss 50% atlaide jebkuram skaistumkopšanas līdzeklim no šīs firmas. 

Pa ausu galam klausījos arī Klaudijas Hēlas ieteikumus un lekciju par cilmes šūnām. (Bet jāatzīst, ka pavisam švaki) Tā jau ir, ja šo pasākumu apmeklē kopā ar draudzeni. Tad jau vairāk gribas papļāpāt un papriecāties par pasākumu. Cik bieži izdodas māmiņai  iziet ārpus mājās? :D
Visur kur devāmies klāt nāca kāds skaisti ģērbies vīrietis un dāvāja saldumus vai ziedus. Kur vēl skaistāk? Tik sievišķīgi un mīļi. Pilnas rokas ar dāvanu maisiņiem un dažādiem paraudziņiem. 

Garastāvoklis tik labs, ka braucot mājās tā vien vēlos iepriecināt arī savu mīļoto. Protams, iegāju veikalā un nopirku arī viņam mazu, bet ļoti noderīgu dāvaniņu. Izņemu no pasta stacijas mazulim sagādāto mīļmantiņu un dodos mājās.
Mājās sagaidu vīru ar vakariņām. Paēdam  un atkal dodamies uz Rīgu, bet šoreiz abi kopā. Nezinu kur, bet braucam.  Vīrs pa ceļam stāsta cik daudz sadarījis pa dienu un kas vēl padomā. Tāds mazais režīms mums ir iestrādājies. Abiem ļoti interesē kas pa dienu ir noticis un ko vēl vajadzētu darīt.  
Esam beidzot klāt. Kā pārsteigums no vīra ir restorāna apmeklējums. Vīrs ieplānojis romantisku vakaru ''Buržujs'' restorānā. Skaisti klāts galds, maza mīļa un romantiska vietiņa, kā arī fantastiska apkalpošana visa vakara garumā.  Gards ēdiens un tās austeres. Mmm kaut kas fantastisks, bet tā arī nesaņēmos tās pagaršot. :D
Pirmo reizi sagaidīju no vīra slepenību un tādu romantiku. Laikam jau pareizā mēness fāze iekritusi. 
Mājās braucot smaids no lūpām nepazuda ne mirkli. Šī diena tiešām bija īpaša. 
20180309201428-47104.jpg
Mīļš Paldies vīram par šo sagādāto pārsteigumu, un Māmiņu klubam par šo lielisko un aizraujošo dienu! Kur vēl sieviete var sajusties sievišķīga, laimīga un gaidīta? 
Un tā katru mēnesi? Woow!  Paldies, Paldies, Paldies!  Nākamo reizi apsolos pasēdēt un paklausīties kādu lekciju. :)
Protams, jāiztiek bez ziediem un saldumiem no citiem džentlmeņiem, jo sieviešu diena tikai vienreiz gadā, bet vienalga Ļooooti patīkami. 

 

                                    Jaukas brīvdienas!