Ilgi atliktā iepirkšanās diena

Ilgi atliktā iepirkšanās diena

14. Oct 2021, 00:06 Santa_BēbīšuKlubs Santa_BēbīšuKlubs

Beidzot, mans un mana topošā mazuļa lielākās fanes (manas māsas)  ilgi gaidītais, kopīgais notikums bija pienācis lielais “šopings” (tulk. no ang.val. iepirkšanās). Kurai sievietei gan nepatīk iepirkties? Un vēl tik skaista notikuma ietvaros? Beidzot, devāmies kopīgi iepirkt pirmās nepieciešamās preces mazajam. Iepirkšanās veicās ļoti raiti un visu varējām sapirkt vienā piegājienā. Tikai pāris lietas nācās pasūtīt internetā, jo nebija pieejamas uz vietas. 

Sākumā, protams, acis mirdz un zib visos virzienos, jo gribas nopirkt katru piemīlīgo un skaisto lietu, kas nonāk redzes lokā. Un lai gan ir ļoti viegli apmaldīties šo piemīlīgo lietu labirintos, es cenšos būt racionāla un nezaudēt veselo saprātu, piekrāmējot pilnu māju ar mantām, kuras iespējams tā arī netiktu izmantotas, piemēram, dēļ mazuļa straujā augšanas ātruma vai pagaidām grūti paredzamajiem mazuļa piedzimšanas izmēriem. Tāpēc strikti centos pieturēties pie saraksta, kas skaidri definēja primārās situācijas un konkrētās vajadzības. Piemēram: 1) ko ņemt līdzi uz dzemdību namu? 2) ko mazajam vilkt atceļā no dzemdību nama? 3) kur un kā viņu guldīt pēc atvešanas un kā viņu pirmajās dienās izvest ārā? Bet par pārējo – nāks laiks, nāks padoms. Jeb kā saka, “kas par daudz, tas par skādi”.

Lielās iepirkšanās laikā tika izstaigāts plašs veikalu klāsts, taču sirdī vairāk iekrita tādi veikali, kā Nordbaby un Lindex, kuros, kā atmiņā paliekošā, jaukā apkalpošana, tā sortiments, pavisam noteikti man, jaunajai māmiņai liks atgriezties, lai atkal un atkal iegādātos kaut ko jaunu un jauku.