Grūtnieču dienā: Zīdīšana ir iemaņa, kas jāapgūst

Grūtnieču dienā: Zīdīšana ir iemaņa, kas jāapgūst

18. Apr 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Viens no jautājumiem, kas visbiežāk satrauc topošās māmiņas, ir zīdīšana. Vai zīdīšana izdosies sekmīgi? Kā rīkoties, ja neizdodas? Kā es zināšu, ka mans mazulītis ir izsalcis? Vai ar manu pienu būs pietiekami?

Tā vietā, lai topošās māmiņas mocītos satraukumā par to, kā būs, zīdīšanas konsultante, Māmiņu Kluba Vecāku skolas lektore Sandra Lase ir pārliecināta, ka zīdīšana ir iemaņa, kas jāapgūst. Tas nozīmē, ka pat tad, ja zīdīšana neizdodas uzreiz ar pirmo reizi, zini, ka tā nav nekāda neveiksme! Zīdīšanas prasmes var apgūt! Ko svarīgi šajā ziņā atcerēties un kāpēc nevajag pie pirmajām neveiksmēm padoties, par to runāsim Grūtnieču dienas ietvaros 28. aprīlī.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI

Piesakies Grūtnieču dienai un vienas dienas ietvaros satiec 9 zinošus, atzītus speciālistus, kuri stāstīs par tēmām, kas aktuālas topošajām māmiņām. Nesatraucies, ja kādu iemeslu dēļ nevarēsi visas lekcijas noklausīties uzreiz, jo vēl 10 dienas pēc Grūtnieču dienas tev būs pieejams visu lekciju ieraksti!

Visām Grūtnieču dienas dalībniecēm - gatantētas dāvanas no mūsu atbalstītājiem, tāpēc, reģistrējoties neaizmirsti norādīt sev tuvāko Omniva pakomātu!