Grūtnieču diena 31. augustā: Jaundzimušā miegs un režīms. Ko sagaidīt?

Grūtnieču diena 31. augustā: Jaundzimušā miegs un režīms. Ko sagaidīt?

22. Aug 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Par mazulīša miegu sākam satraukties vēl pirms bērniņš nācis pasaulē, jo dzirdētas tik daudzas pieredzes, kā arī ikviens uzskata par savu pienākumu topošos vecākus "iedrošināt" ar stāstiem par negulētām bezmiega naktīm, kas seko nedēļu pēc nedēļas, jo bēbītis neguļ, taču bez panikas! 

Lai topošajiem vecākiem palīdzētu labāk izprast jaundzimušā miegu un to, kā veidojas mazulīša miega režīms, Grūtnieču dienā 31. augustā tiksimies ar Bērnu klīniskās universitātes miega speciālisti, pediatri un lektori Māmiņu Kluba Vecāku skolā Martu Celmiņu.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI

Māmiņu Klubs 31. augustā ikvienu topošo māmiņu aicina uz Lielo Grūtnieču dienu, kurā vienas dienas ietvaros tev būs iespēja tiešsaistē satikt 9 zinošus speciālistus, lai iegūtu atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem.

Papildu speciālistu lekcijām, tu saņemsi arī garantētu dāvanu no Māmiņu Kluba draugiem, tāpēc reģistrējoties neaizmirsti komentāru sadaļā norādīt sev ērtāko Omniva pakomātu, uz kuru nosūtīt dāvaniņu.

Nesatraucies, ja 31. augustā dienas steigā nevarēsi noklausīties visas lekcijas, jo vēl 10 dienas pēc pasākuma tās tev būs pieejamas ierakstā, lai varētu noklausīties netraucēti sev ērtākā laikā.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI