Grūtnieču diena - 28. aprīlī ar 9 vērtīgām lekcijām! Reģistrējies un saņem garantētas dāvanas

Grūtnieču diena - 28. aprīlī ar 9 vērtīgām lekcijām! Reģistrējies un saņem garantētas dāvanas

27. Apr 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pavasaris ir klāt un klāt arī ilgi gaidītā Grūtnieču diena, kas ļauj vienas dienas ietvaros satikt atzītākos speciālistus un vienkopus noklausīties deviņas vērtīgas lekcijas par gaidību periodu, dzemdībām un pirmajām nedēļām kopā ar bēbīti.

28. aprīļa Grūtnieču dienā saņemsi gan praktiskus ieteikumus, gan vērtīgas tehnikas, kas ļaus nomierināt prātu, stiprināsi savu pašapziņu "Es to spēju!", kā arī iegūsi vērtīgu ceļvedi pirmajās nedēļās kopā ar jaundzimušo.

Ikviena Grūtnieču dienas dalībniece tiks pie lieliskām dāvanām no mūsu atbalstītājiem, tāpēc, reģistrējoties pasākumam, neaizmirsti komentāros norādīt Omniva pakomātu, uz kuru nosūtīt Tev dāvanu!

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI

10.30-11.15 Mazuļa hendlings

Hendlinga pamatprincipu pārzināšana dod vecākiem pārliecību par sevi un savām prasmēm bērniņu aprūpējot – ģērbjot, mainot autiņbiksītes, turot, veļot –, kā arī palīdz cieņpilni izturēties pret mazulīti, vienlaikus ar saviem pieskārieniem sekmējot bērniņa attīstību. Kurus hendlinga pamatprincipus vajadzētu pārzināt ikvienam jaunajam vecākam, Grūtnieču dienā skaidros sertificēta bērnu nēsāšanas konsultante un sertificēta zīdīšanas konsultante Evita Žvagiņa Jākobsone.

11.20-12.00 Mājās ar jaundzimušo. Kā neapjukt?

Dzemdību iestādē var justies droši, jo blakus vienmēr ir zinošs personāls, kas var sniegt padomu un palīdzēt jaundzimušā aprūpē un zīdīšanā, bet ko darīt brīdī, kad esat beidzot mājās? Jo sevišķi tad, ja šis ir pirmais bērniņš, jaunā māmiņa var būt apjukusi un satraukta. Vecmāte Agnese Lemeševska dalīsies ar padomiem par jaundzimušā ikdienas aprūpes rituāliem.

12.05.-12.45 Baidos no dzemdībām. Ko darīt?

Jo tuvāk nāk brīdis, kad pasaulē nāks bērniņš, jo vairāk māmiņa domā par dzemdībām – kā tās sāksies, kādas tās būs, cik ilgas, vai mazulītim viss būs labi? Pamostas arī bailes, jo sevišķi tad, ja gaidāms pirmais mazulis un sieviete vien no citu nostāstiem un dzemdību sagatavošanas kursiem ir informēta par to, kas notiek dzemdībās. Vai ir normāli baidīties un kā bailes mazināt, Grūtnieču dienā vaicāsim kognitīvi biheiviorālajai psihoterapeitei, psiholoģei Diānai Zandei.

12.50-13.30 Cieņpilna un nevardarbīga grūtniecības novērošana un dzemdības

Diemžēl, aizvien sabiedrībā dzirdam dažādas negatīvas dzemdību pieredzes un arī nepatīkamas situācijas, kuras topošajām māmiņām nācies piedzīvot no medicīniskā personāla grūtniecības laikā. Kāda ir cieņpilna grūtniecības novērošana un dzemdības, kas būtu jāsaņem ikvienai topošajai māmiņai, kuros gadījumos ir jāceļ trauksme, stāstīs ginekoloģe Karlīna Elksne. 

13.35-14.15 Zīdīšana ir iemaņa, kas jāapgūst

Viens no jautājumiem, kas visbiežāk satrauc topošās māmiņas, ir zīdīšana. Vai zīdīšana izdosies sekmīgi? Kā rīkoties, ja neizdodas? Kā es zināšu, ka mans mazulītis ir izsalcis? Vai ar manu pienu būs pietiekami? Tā vietā, lai topošās māmiņas mocītos satraukumā par to, kā būs, zīdīšanas konsultante, Māmiņu Kluba Vecāku skolas lektore Sandra Lase ir pārliecināta, ka zīdīšana ir iemaņa, kas jāapgūst. Tas nozīmē, ka pat tad, ja zīdīšana neizdodas uzreiz ar pirmo reizi, zini, ka tā nav nekāda neveiksme! Zīdīšanas prasmes var apgūt! Ko svarīgi šajā ziņā atcerēties un kāpēc nevajag pie pirmajām neveiksmēm padoties, par to runāsim Grūtnieču dienas ietvaros.

14.20-15.00 Izsapņotās dzemdības un realitāte

Ikviena topošā māmiņa izsapņo, kādas ir viņas ideālās dzemdības, un aizvien biežāk sievietes savas iecerētās dzemdības apraksta arī dzemdību plānā. Tiesa, labi zināms, ka realitāte mēdz visos plānos ieviest savas korekcijas, un nekad nevaram būt pārliecinātas, ka arī dzīvē dzemdībās viss noritēs pēc plāna "A". Kā vēlmes dzemdībās var atšķirties no realitātes, Grūtnieču dienā skaidros vecmāte Liene Drauga.

15.00-15.45 Uzturs grūtniecības laikā

Marinēti gurķīši, labi daudz šokolādes un visneiedomājamākās gastronomiskās vēlmes brīdī, kad veikali jau slēgti, taču, ai, kā gribās tieši šo konkrēto kārumu tagad nevis rīt! Grūtniecības laikā nereti mainās mūsu uztura paradumi un arī iecienītie ēdieni, taču vienlaikus svarīgi atcerēties, ka veselīgai grūtniecībai svarīgs ir sabalansēts un daudzveidīgs uzturs. Ko svarīgi zināt par uzturu grūtniecības laikā? Ko ēst, bet ko neēst gaidību periodā? To vaicāsim ginekoloģei Oksanai Babulai.

15.50-16.30 Joga grūtniecības laikā

Kustības ikdienā svarīgas ne tikai mūsu veselībai, bet arī labsajūtai, jo noteikti arī tu esi piefiksējusi, ka pēc aktīvākas pastaigas, vingrošanas vai jogas nodarbības ir iegūta jauna elpa un jūties enerģiskāka. Par kustībām ikdienā svarīgi atcerēties arī grūtniecības laikā, tāpēc uz sarunu aicināsim diplomētu masieri un jogas pasniedzēju Lieni Bogdanovu, kura stāstīs par jogas pozitīvo ietekmi uz topošās māmiņas labsajūtu un to, kā ar tās palīdzību var sekmīgāk sagatavoties dzemdībām.

16.35-17.15 Veselīga un mirdzoša āda pavasarī

Līdz ar pavasari uzmirdzam arī mēs, tomēr pēc garās ziemas svarīgi atcerēties par pareizu ādas kopšanu. Kā parūpēties par savas ādas labsajūtu un skaistumu, kā to kopt, lai gaidību laikā neveidotos strijas, Grūtnieču dienā vaicāsim pēc padoma sertificētai kosmētiķei, ārstniecības personai Ivetai Libertei.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI

Ko saņemsi, piesakoties Grūtnieču dienai:

  • vairākas topošiem vecākiem aktuālas lekcijas par 1 lekcijas cenu 
  • atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem no zinošiem speciālistiem;
  • iespēju skatīties pasākumu ierakstā vēl 10 dienas pēc tiešraides;
  • DĀVANIŅAS tuvākajā OMNIVA pakomātā no Māmiņu Kluba atbalstītājiem*;
  • iespēju skatīties pasākumu no jebkuras vietas gan Latvijā, gan pasaulē;
  • balvu izspēli pasākuma laikā visas dienas garumā.

Kad notiks? 28. aprīlī

Kur notiks? www.maminuklubs.lv

Cik maksā? 25 EUR

Aizpildi pieteikumu, veic apmaksu ar norēķinu karti, pasākuma dienā saņem saiti uz tiešraidi un tiekamies Grūtnieču dienā!

*Aizpildot pieteikumu, komentārā norādi sev tuvāko OMNIVA pakomāta adresi dāvaniņas saņemšanai