FOTOGALERIJA: Māmiņu Brokastis 10. aprīlī

FOTOGALERIJA: Māmiņu Brokastis 10. aprīlī

11. Apr 11:27 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vakar pozitīvā atmosfērā iesākām dienu Māmiņu Brokastīs. Ieskaties fotogalerijā, cik forši mums vakar gāja, un tiekamies jau pavisam drīz - maijā!

Starp visiem, kuri būs apmeklējuši Māmiņu Brokastis martā, aprīlī, maijā vai jūnijā, vasaras sākumā izlozēsim vienu laimīgo, kurš tiks pie iespaidīgas dāvanas -  Lavazza A Modo Mio Desea kapsulu automāta un kapsulu komplekta možākiem rītiem! Palielini savas izredzes laimēt lielo balvu, apmeklējot Māmiņu Brokastis ik mēnesi!

Jūsu mīļāka itāļu kafija ir pieejama tagad arī kapsulu sistēmā - Lavazza prezentē jauno kafijas automātu un kapsulas!

Kļūsiet par īstu itāļu baristu savās mājās, kad vien vēlaties. Dizains, elegance un praktiskums vienā automātā, kas ir ideāli piemērots jūsu kafijas stūrītim.

***

Māmiņu Brokastīs sirsnīgi gaidītas būs arī māmiņas no Ukrainas, kurām būsim rezervējušas galdiņu un nodrošināsim tulkošanu. Lai pievienotos Māmiņu Brokastīm, aicinām sazināties ar Ukrainas māmiņu kluba koordinatori Rīgā – Margaritu (Watsapp +371 29576763), kura sniegs atbildes arī uz visiem jautājumiem.

Ukrainas māmiņu kluba aktivitātes tiek īstenots ar Eiropas Savienības fonda, Rīgas Domes un Māmiņu Kluba Labdarības fonda atbalstu.

Projekta finansējumu nodrošina Eiropas Savienība Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros.