EKSKLUZĪVS VIDEO: kā notiek dvīnīšu DZEMDĪBAS

17. Sep, 12:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ikviena māmiņa un arī tētis, gaidot sava mazulīša piedzimšanu, pazīst šo savādo sajūtu – priekšā nezināmais, tomēr mēs to gaidām ar prieku. Arī māmiņa Inga un tētis Egils, lolojot savas dvīņu meitenītes, sevī izdzīvoja dažādas sajūtas, domājot par to, kā gan meitiņas vēlēsies sevi pieteikt pasaulei. 

Lai mazulītēm ļautu palikt puncī pēc iespējas ilgāk, māmiņai Ingai vairāk bija jāmēģina atrasties gultā. Bija zināms arī tas, ka mazulītes pasaulē ieradīsies ķeizargrieziena operācijas laikā noteiktā dienā un laikā. Tomēr pārsteigums bija liels, kad četras dienas pirms paredzētā ķeizargrieziena operācijas māmiņa saprata – meitenītes vēlas peiteikties ātrāk, turklāt pašas. Satraukums, asaras, neziņa, viss mijās kopā, kad topošie vecāki ieradās Jūrmalas slimnīcā, kur viss jau bija sagatavots operācijai. 

Mūsdienās ķeizargrieziena operāciju veic, pielietojot spinālo anestēziju, ievadot to māmiņas mugurā, kā rezultātā kļūst nejūtīga māmiņas ķermeņa lejasdaļa. To iespējams veikt gan pirms plānveida, gan akūta ķeizargrieziena operācijas.

Skaties unikālus DVĪŅU dzemdību kadrus!

20140904143202-32300.jpg

08. Sep, 23:44

Tik jauks video😀
Atcerējos savu ķeizargriezienu,un piekrītu sacītajam,ka pēc operācijas ir ļoti svarīgi,lai būtu blakus kāds kas var palīdzēt viss labak jau bērniņa tētis😀)

08. Sep, 17:48

supermīļas peciņas 😀 😀 priecājos 😀

INGA_DZĒRVE INGA_DZĒRVE 08. Sep, 17:45

Paldies jums visiem par to, ka skatījāties un no sirds jutāt līdzi! 😀 Man pašai to visu redzēt nozīmēja tikt pie pamatīga emocionālā saviļņojuma, un arī es, protams, birdināju asaras. TIK aizkustinoši un skaisti! Ne brīdi nenožēloju, ka iemūžinājām to visu un zinu - būs dienās, ko parādīt dāmām. Neticas, ka kopš dzemdībām jau gandrīz 2 mēneši pagājuši. Un tie mazie, ārkārtīgi trauslie cilvēciņi ir jau feini apvēlušies 😀

bibii bibii 08. Sep, 14:00

sajutos tāpat kā toreiz,kad man veica ķeizagriezienu.

bibii bibii 08. Sep, 13:59

Ļoti aizkustinoši, vēl jo vairāk tādēļ, kaman arī bija ķeizargrieziens Jūrmalas slimnīcā un bija šis pats personāls. Lasmane ir burvīga daktere, rēta sadzija vienkārši kolosāli, nebija nekādu problēmu.

a.r. a.r. 08. Sep, 08:46

Veselību, veselību Jums visām. Acerējos savu mazo kā tas bija satikt arī ķeizares mums bija ,ar asaras bira.🌷🌷🌷

simce simce 07. Sep, 22:13

Ljooti aizkustinoshi.
Veseliibu Jums visai gimeniitei 🌷🤗🎉