D vitamīns kopā ar Omega3 un Omega6 ir svarīgs faktors, lai uzturētu formā savu veselību

15. Oct 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Rūpes par sevi ir ļoti svarīgas, lai gan ikdienas skrējienā, diemžēl, nereti sevi un savas vajadzības noliekam tālākā plauktiņā, tostarp, arī rūpes par savu veselību un labsajūtu.

Kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Diāna Zande norāda, ka rūpes par sevi var izpausties ļoti dažādos veidos: “Vienai mammai tās būs rūpes par savu vizuālo tēlu, citai – rūpes par savu fizisko labsajūtu, tomēr svarīgākais ir aspekts, ka dodam rūpes sev.” Speciāliste norāda, ka ikviena vēlamies justies un izskatīties labi tieši tajā vecuma posmā, kurā šobrīd atrodamies. Nenoliedzami, svarīgs aspekts, lai to panāktu, ir rūpes par savu veselību.

Ne tika atsevišķās šūnās, bet gan praktiski visās mūsu organisma šūnās atrodas D vitamīna receptori. “Tie atrodas asinsvados, kaulos, muskuļos, nierēs, aknās un citur, tāpēc D vitamīna un Omega3, Omega6 lietošana ir ļoti svarīgs faktors, lai uzturētu labu veselību,” norāda LU Kardioloģijas institūta vadošais pētnieks, medicīnas doktors Vilnis Dzērve. Viņš norāda, ka D vitamīns, Omega3 un Omega6 ir gluži kā enerģētiskais substrāts, kas, nokļūstot mūsu organismā, vislabāk veicina enerģētisko vielmaiņu.

V. Dzērve norāda, ka D vitamīnam ir arī antialerģiskas, antiiekaisuma īpašības, atgādinot, ka saule Latvijas ģeogrāfiskajos platuma grādos ir diezgan skopa, tāpēc D vitamīns vasaras periodā rodas nepietiekamā apjomā, lai ar to nodrošinātos visam gadam, un ir uzņemams papildus.

 

Mammu labsajūtai izmēģini

For Your Beauty Duo rozā kvarca sejas rullītis

Uzlabo ādas stāvokli un piešķir tai mirdzumu, stimulē kolagēnu, masējot akupresūras punktus, samazina grumbas, aktivizē asinsriti, uzlabo ādas elastīgumu, mīkstina un tonizē ādu.

Pieejams: Drogas, www.drogas.lv

Cena: 12.99 eiro

 

Look at My Soft maska rokām

Mitrinoša, mīkstinoša un barojoša roku maska-cimds intensīvai sausu, raupju un saplaisājušu roku kopšanai.

Pieejama: Drogas, www.drogas.lv

Cena: 3.99 eiro

antfelteeee11 antfelteeee11 28. Oct 2021, 07:59

D vitamīns - https://www.iherb.com/pr/california-gold-nutrition-vitamin-d3-125-mcg-5-000-iu-90-fish-gelatin-softgels/70316?rcode=AID8235 Kopumā esmu apmierināta ar šo produktu un iesaku to lietot arī citiem.
Atlaižu kods ar 5% atlaidi: AID8235