Ar krāšņiem svētkiem atklāta Gundegas Rozes grāmata Mammas zina vislabāk

Ar krāšņiem svētkiem atklāta Gundegas Rozes grāmata Mammas zina vislabāk

30. Aug 2019, 00:31 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

29. augusta vakarā iepirkšanās un izklaides centrā Akropole tika svinīgi prezentēta populārās dzīvesstila grāmatas Dimanti tavā pagalmā autores Gundegas Rozes jaunā grāmata – Mammas zina vislabāk.

G. Roze ir pazīstama kā vairāku sieviešu žurnālu galvenā redaktore, kas pirms gada kļuva par māmiņu, un tieši tas rosināja viņu sarakstīt grāmatu, ar kuru autore iedrošina sievietes veidot pašām savu unikālo mammas formulu. Pasākums, kas pulcēja grāmatā esošo stāstu mammas, autores fanus, atbalstītājus un viesus, bija sirsnīgs un ģimenisks. Gundega Roze: “Man ir neizsakāms prieks par sirsnīgo atklāšanas pasākumu, kas vienuviet pulcēja tik daudz mammu! Esmu gandarīta, ka grāmata jau no šodienas pieejama grāmatnīcās visā Latvijā. Gribu ticēt, ka šī grāmata kļūs par mammu ticības, spēka un iedvesmas avotu.”

“Priecājamies atbalstīt Gundegas Rozes jauno grāmatu, kas veltīta esošajām un topošajām māmiņām. Atklāšanas svētki pie mums, iepirkšanās un izklaides centrā Akropole, bija piepildīti ar pozitīvām emocijām, svētku izjūtu, ko radīja viesi – mammas, ģimenes ar bērniem un šīs grāmatas atbalstītāji un lasītgribētāji,” stāsta Akropole mārketinga projektu vadītāja Aija Stendzeniece.

Šā pasākuma vadītāja un topošā māmiņa Lelde Ceriņa teic: “Mammas zina vislabāk ir spēcinošs atbalsts ikvienai sievietei, kura ir mazulīša gaidībās! Gundegai ir izdevies atklāt lasītājiem ļoti personīgus un dziļi emocionālus māmiņu stāstus, kuri iedvesmo noticēt sev un caur daudzajām pieredzēm atklāj, ka vienīgais pareizais veids, kā būt labai mammai, ir būt mīlošai un klātesošai!”

Pasākumā ne tikai svinīgi atklāja grāmatu un godināja visus tās tapšanā iesaistītos, bet bija arīdzan dažādas izklaidējošas un izglītojošas aktivitātes kā pieaugušajiem, tā arī bērniem, par ko bija parūpējušies grāmatas atbalstītāji. Darbojās Rūdolfs BIO laimes rats, Capital Clinic Riga bērnu stūrītis ar ārstu animatoru, Happy mirkļfoto kaste un šā zīmola bezmaksas bērnu higiēnas preces māmiņu istabā, kā arī Bioderma speciāliste sniedza ekspreskonsultācijas par ādas kopšanu.  

Grāmata no 30. augusta nopērkama visās Latvijas grāmatnīcās, kā arī interneta vietnē

www.mammas.lv.

Grāmatas Mammas zina vislabāk ģenerālsponsors – iepirkšanās un izklaides centrs Akropole, lieldraugi: Happy, Capital Clinic Riga, atbalstītāji Bioderma, Philips Avent, Rūdolfs Organic un informatīvie partneri Inbox.lv, Cālis.lv. Pasākuma partneri – Boost Juice bārs, Thierry Boulangerie un Džiugas House.