Nekreņķē, visu ar doku vajag izrunāt. Ja dikti vēlies
dzemdēt pati, ir iespēja mazuli sagrozīt pareizi 😉 Ir reizes
kad var dzemdēt arī tūpļa guļā, bet ja ne - sarunā ķeizaru
😉
Man rit 35. grūtniecības nedēļa, pie daktera biju 33.
nedēļā un mazais puikiņš gulēja tūpļa guļā.....daktere
teica, ka var pagriezties pareizi, bet sajūtas nebūšot
patīkamas......nākamajā nedēļā jādodas atkal uz USG un tad
būs skaidrs - plānots ķeizers vai dabīgas
dzembdības.......
labi skatīšos ja līdz 35 nebūs apgriezies sarunāšu ķeizaru.
Un tev vēl laiks pat līdz 37 tajai nedēļai! 😀
Nekreņķē, visu ar doku vajag izrunāt. Ja dikti vēlies dzemdēt pati, ir iespēja mazuli sagrozīt pareizi 😉 Ir reizes kad var dzemdēt arī tūpļa guļā, bet ja ne - sarunā ķeizaru 😉
es vienkārši uztraucos jo man ģimenē tā sanācis ka visas uz 37 ned pirmo bērniņu dzemdē un domāju vai tik man ar nebūs uz 37.
Man rit 35. grūtniecības nedēļa, pie daktera biju 33. nedēļā un mazais puikiņš gulēja tūpļa guļā.....daktere teica, ka var pagriezties pareizi, bet sajūtas nebūšot patīkamas......nākamajā nedēļā jādodas atkal uz USG un tad būs skaidrs - plānots ķeizers vai dabīgas dzembdības.......
Mans sīks tūpļa guļā atradās līdz kādai 34-35 nedēļai.
Zinu gadījumu, kad sagriezās 38 nedēļā.
Tā ka 28 nedēļa nav iemesls uztraukumam.