Ventspils māmiņu pastaigas

27. May, 10:13 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lielā Ratu pastaiga turpinās! Sadalamies pa pastaigu rajoniem un iegūstam jaunas pastaigu biedrenes!

Turpmāk šajā sadaļā lasi un raksti visu par Ventspils pastaigām, māmiņām, bērniem un ģimenēm!

Sadraudzējies virtuāli un tiecies arī dzīvē :)

Nākošgad rīkosim JUBILEJAS Lielo Pastaigu, galu galā, pasākums tiks rīkots nu jau piekto reizi. Bet, jau tagad, visas kopā varam sākt gatavoties!

1. Redakcija atvērusi Forumā visu rajonu, kas piedalījās Ratu pastaigā.

Mūsu mērķis ir ļaut jums turpināt komunikāciju arī internetā, ļaut turpināt iepazīties, meklēt un atrast jaunas pastaigu biedrenes savos rajonos! Mēs saprotam, ka internetā ir vieglāk iepazīties un vēlāk turpināt satikties reālajā vidē, tāpēc nāksim jums solīti pretī!

2. Mēs regulāri ziņosim par to, kurā rajonā māmiņas ir aktīvākas, rīkosim konkursus un kopā priecāsimies par visām rajonu aktivitātēm.

3. Grupas šajos forumos nebūs slēgtas!

danjux danjux 20. Jun 2013, 18:58 siga2012

nu pus stunda šur vai tur jau diez vai kaut ko mainīs! 😀
Mēs parasti ejam ap 2. Mums 3 jau tā kā drusku par vēlu. Varbūt tad tomēr rīt atliekam un katra pati skatās, kā ar karstumu un kad labāk doties pastaigā?!

danjux danjux 20. Jun 2013, 18:30 eg3107

es arī nezinu, kā būs rīt! Varbūt izejam un ejam uz kādu parciņu ēnā sēdēt 😃
Par to ūdens pudeli... man arī liekas, ka tā neko nelīdzēs.

danjux danjux 20. Jun 2013, 16:27

http://www.ventasbalss.lv/news/read/17244 rīt sola trako karstumu!
Mēs tikko arī atnācām no pastaigas, ārā ir dikti sutīgs...

danjux danjux 20. Jun 2013, 16:22 sfinksa25

Sveika, priecāsimies tevi redzēt savā pulciņā! 😀
Jā, katru dienu mēs kopā neejam staigāties - godīgi sakot nezinu vai spētu katru dienu iet kopā ar kādu staigāties 😃 Man patīk iet arī vienai, sakārtot domas, izvēdināt galvu! 😀 Bet reizēm prasās arī pēc kompānijas.

danjux danjux 20. Jun 2013, 10:49

nu varbūt tad tāpat uz tiem pus 3. Bet nu jāskatās vai tiešām nav pārāk karsti un vai lietus nelīs. Paskat kāds tagad aiz loga nesmuks 😃

danjux danjux 19. Jun 2013, 18:52 eg3107

mēs varam! Tik laicīgi iziešu, lai iemidzinātu 😃
Vienīgi - cikos?! Ja būs briesmīgs karstums, pa dienas vidu labāk neiet!

danjux danjux 19. Jun 2013, 17:41

uii, laika ziņas sola, ka Latvijai nāk virsū lielais karstums 😕 Cerams, ka pie mums te nebūs tik traki.. Kaut gan šodien saulē jau bija ļoti karsti!

Mums ar Valteru šodien bija superīga pastaiga - kā no mājām ārā, pēc 5 min acis bija ciet! 😃

danjux danjux 19. Jun 2013, 09:03 eg3107


jums laikam vakar vēlā vannošanās bija? kā mazais gulēja?
Mans pagaišnakt pārsteidzoši labi gulēja 😀 8 piecēlās un tikko ēda un atkal iemiga!

danjux danjux 18. Jun 2013, 21:49 eg3107

o, jā... žagas! 😀
Man ar Valteru abiem reizē pirms brīža žagas rāva 😃

danjux danjux 18. Jun 2013, 19:54 siga2012

Nu tad šodien vienkārši kaut kāda niķu diena! 😃
Tagad Valters omulīgs - spēlējas ar mantām un tik stutējas uz celīšiem!

danjux danjux 18. Jun 2013, 19:08 eg3107

Jā, es tā arī nesapratu, ko viņš gribēja. Pampers pietaisīts nebija, paēdis bija. Nezinu!
Par zobiņiem - man nav ne jausmas kāds viņš būs kad nāks zobiņi! 😃

Njā, tev jautri pa virtuvi gājis 😃

Mēs domājams 5dien varam. Bet tagad laikam jau iziešu brītiņu pirms tikšanās laika un iemidzināšu. Šādas reizes vairs negribētos piedzīvot - bērns nobļāvies, pašai nervi čupā 😃

danjux danjux 18. Jun 2013, 17:05

huuu... tā arī bija kā es domāju! Pie mājām Valters aizmiga, bet tas bija uz minūtēm 15. Pēc tam atkal sāka raudāt, tagad paēda un nu guļ. Miers mājās! 😀
Gribas domāt - nu vai tik tagad tie zobiņi nenāk?! 😃

Tādu brēku kā šodien es nemaz neatceros, kad būtu bijusi...

Kā jums meitenes - tikāt mierīgi un bez brēkas līdz mājām?

danjux danjux 18. Jun 2013, 13:35 eg3107

ok. Mēs ar Valteru varbūt drusku kavēsim. Tagad guļ, bet kad celsies mums vēl putra jāpaēd. Bet varbūt arī būsim uz to laiku!

danjux danjux 18. Jun 2013, 13:11 ღewaღ

Labi. Vai tu ar Sabīni mums nepievienosieties? 😀

danjux danjux 18. Jun 2013, 13:06

ok, tātad šodien nav ko pārlieku paunāties! 😃
Kas par vēstuli?!

danjux danjux 18. Jun 2013, 12:10 eg3107

Šodien gan. Tajā pašā vietā un laikā.
Vējš gan aiz loga izskatās traks!

danjux danjux 17. Jun 2013, 17:16 eg3107

Jā, es piekrītu! 😀

danjux danjux 15. Jun 2013, 18:04

Sveikas! 😀
Kā jums šī diena? Pārmaiņas pēc pēc vakardienas - atkal saulaina!
Mēs ar Valteru šodien bijām uz tirgu, iepirkām burkānus un kabaci. Šodien pagaršojām arī puķkāpostu! Der! Valteram laikam der viss, spēj tik dot! 😀

danjux danjux 14. Jun 2013, 17:02 eg3107

jā, tas gan. Bet es citur nevarēju atrast to, kas man patīk 😃

danjux danjux 14. Jun 2013, 16:51 eg3107

Būs jāpaskatās!
Bet minikid.lv gan nav tikai Rīgā - es no turienes sūtīju barošanas krēsliņu un gultai apmalīti!

danjux danjux 14. Jun 2013, 16:35

Es arī skatos, ka laiks noskaidrojas! Mums gan trāpījās lietus tāpēc šodien īsa tā pastaiga sanāca. Bijām līdz Rimi - iepirku puķkāpostu (beidzot 😃) un pamperus. Rīt informēšu kā Valteram garšoja puķkāposts! 😀

danjux danjux 14. Jun 2013, 12:09 ilzejanis3

Jā, nu jau mums 2 mazās ratu pastaigas ir bijušas! Un būs vēl 😀

danjux danjux 14. Jun 2013, 12:08 siga2012

Mēs uz tirgu ejam katru nedēļu, par turieni man vismaz ir pārliecība, ka dabūšu tos dārzeņus, ko gribu!
Mums gan šodien nāksies iziet laukā - pamperi strauji iet uz beigām un vajag taču arī to puķkāpostu 😃

Elīna - tev izdevās dabūt to Maria produktiņu?!
Smieklīgi par to gulēšanu vienā gultā... jums varbūt drīz vajadzēs lielāku gultu 😃 lai var visi ģimenes locekļi, tai skaitā četrkājainie, sagulēt 😃

Un par to staigāšanu daudzām kopā tā ir... būs jāiet uz Reņķa dārzu - jāstāv visām pa apli un jārunājas 😃 Bet ja nopietni - gan jau vienmēr būs kādas māmiņas, kas netiek un tad jau viss būs ok!

danjux danjux 14. Jun 2013, 12:00 ilzejanis3

Sveika! Super, mūsu pulciņš aug! 😀 Jā, nākamnedēļ pastaigā plānojam doties 2dien, tā, ka sazināmies tepat pirms tam par vietu, laiku un nevar jau zināt atkal kā būs ar tiem laikapstākļiem!

danjux danjux 14. Jun 2013, 10:12 siga2012

Mums arī bija prieks satikt jūs abus ar Robertu, jo vairāk tāpēc, ka mūsu puikām ir tikai mēneša vecuma starpība 😀
Mēs vēl šodien iesim puķkāposta medībās 😃 Vakar Mego mani pievīla - nebija ne puķkāposta, ne brokoļa, ne kabača - nekā! Šodien iesim uz Rimi, tur jau noteikti būs. Bet rīt uz tirgu pakaļ visādiem labumiem 😀

danjux danjux 13. Jun 2013, 22:01 eg3107

urā! Man prieks par tevi un to, ka rūķīšu tēja ir palīdzējusi 😀 Nu pamēģini to Maria, varbūt arī līdz!

Jā, nu es tad par otrdienu. Eva arī teica, ka varētu 1dien vai 2dien.

danjux danjux 13. Jun 2013, 17:09 ღewaღ

Sveika! Mēs esam mājās...
Šodien pastaigā bijām 3: es ar Valteru, Elīna ar Robertu un Sigita arī ar Robertu. Bija mums šodien pastaiga ar trim maziem puisīšiem 😀
Staigājām pārsvarā pa Reņķa dārzu, lai netraucētu tantēm ar velosipēdiem 😃 Vējš gan bija diezgan stiprs, bet savādāk bija jauki! Valters visu laiku nogulēja, vien Mego actiņas atvēra 😃

danjux danjux 13. Jun 2013, 09:58 ღewaღ

forši! Mēs arī būsim! 😀

Jā, nu par to apmalīti tā arī varētu būt, ka mazais ar kājām viņu rauj nost... 😃 Bet nu ceru, ka vismaz neilgu laiciņu viņa man noderēs. Savādāk nevaru noskatīties, kā visu laiku viņam kājas un rokas iespiestas starp redelēm!

danjux danjux 12. Jun 2013, 17:00 eg3107

Nu gan jau piedosim tev kavēšanu 😃

😃 smieklīgi par tiem kartupeļiem!!! Mēs jau arī visu laiku par to ķiķinājām... kad Valters vēl nevarēja neko papildus ēst. Tad opis zivi gribēja iebarot, tētis saldējumu un, protams, gaļiņu 😃

Skaties, kā tev ar to pienu! Galvenais nepadoties. Pamēģini ķimeņu tēju iedzert, tā esot laba. Ā, un vēl... nezinu gan vai tas strādā, jo mani tas neskāra, bet māmiņu klubā kaut kad lasīju par tādu Maria produktiņu... internetā atradu šādu info: Maria Lactation – dabīgu augu vielu komplekss laktācijas stimulēšanai. Varbūt ir vērts pamēģināt!

danjux danjux 12. Jun 2013, 11:29

Jā, Lielajā laukumā ir uzlikti kaut kādi karuseļi. Varbūt tur tad neejam?! Nevarēsim viena otru atrast un ieraudzīt aiz visām tām uzpariktēm 😃
Varbūt pie Mego tiekamies? Vai pie ziedu pulksteņa? Kā jūs domājat meitenes?!

1 2 3 4 5