Ventspils māmiņu pastaigas

27. May, 10:13 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lielā Ratu pastaiga turpinās! Sadalamies pa pastaigu rajoniem un iegūstam jaunas pastaigu biedrenes!

Turpmāk šajā sadaļā lasi un raksti visu par Ventspils pastaigām, māmiņām, bērniem un ģimenēm!

Sadraudzējies virtuāli un tiecies arī dzīvē :)

Nākošgad rīkosim JUBILEJAS Lielo Pastaigu, galu galā, pasākums tiks rīkots nu jau piekto reizi. Bet, jau tagad, visas kopā varam sākt gatavoties!

1. Redakcija atvērusi Forumā visu rajonu, kas piedalījās Ratu pastaigā.

Mūsu mērķis ir ļaut jums turpināt komunikāciju arī internetā, ļaut turpināt iepazīties, meklēt un atrast jaunas pastaigu biedrenes savos rajonos! Mēs saprotam, ka internetā ir vieglāk iepazīties un vēlāk turpināt satikties reālajā vidē, tāpēc nāksim jums solīti pretī!

2. Mēs regulāri ziņosim par to, kurā rajonā māmiņas ir aktīvākas, rīkosim konkursus un kopā priecāsimies par visām rajonu aktivitātēm.

3. Grupas šajos forumos nebūs slēgtas!

danjux danjux 04. Jul 2013, 21:56

Informēju, ka šodien putra mums gāja uz urrā! Izēda visu, ko sataisīju! 😀

danjux danjux 04. Jul 2013, 19:51 siga2012

ak jē, jums gan tur karstums. Mums te centrā termometrs pa dienu rādīja 25 grādus. Bet bija mākoņains, līdz ar to to karstumu baigi nevarēja just. Bet sutīgs jau bija. Lietus tā arī neuznāca.

Es devu Milupas 7 graudu putru, pieliku klāt banānu biezenīti nedaudz. Beigās jau ēda. Tūlīt došu šodienas devu, cerams neprotestēs 😀

Ar kādu gaļiņu sāksiet?

danjux danjux 04. Jul 2013, 11:19 eg3107

hmm... pa dzīvokļa logu kārtējo reizi liekas pilnīgi savādāk... izskatās vēsi un drūmi laukā 😃

vispār tāds apmācies.. neuznāks kāds lietus vēl?!

danjux danjux 04. Jul 2013, 10:05 eg3107

Labrīt!

Neizskatās, ka varētu būt briesmīgs karstums šodien... bet nu skatāmies! Par laiku - 3 priekš mums jau nu gandrīz tā kā par vēlu. Bet mēs jau iesim ārā kā mums sanāks un kaut vai stundiņu varam pastaigāt kopā, papļāpāt! Un jap - varam tikties pie ieejas Reņķa d.

Par to svaru - domāju, ka jā. Mums tas vairāk vai mazāk nāk klāt kā pēc grāmatas 😃 Vismaz daktere visu laiku saka, ka esam malači 😀
Ar putru mums gāja interesanti - iedevu Valteram pirmo karoti un viņš tāaaa saviebās 😃 nebiju redzējusi tādu sejas izteiksmi 😃 bet tad jau otrā, trešā karote un aizgāja tā lieta. Tā, ka domāju, ka būs labi!

Piekrītu, ka AVON produkti ir diezgan dārgi, bet es tur šad tad vannas putas pasūtu vai kādu dušas želeju. Bet nu katrā ziņā jāpatur prātā, ka viņi mūs atbalsta un ja ir kāds pasākums (kā piemēram Lielā pastaiga) tad būs atbalstītāji!

danjux danjux 03. Jul 2013, 21:22 kukainiits

nu mēs jau parasti te iepriekš vienmēr sazināmies - attiecībā par laikapstākļiem!
Ja karsts, mēs pa dienu arī laukā nelienam 😃

danjux danjux 03. Jul 2013, 10:49 ilzejanis3

Sveika!
Mēs te domājam, ka iesim rīt (protams atkarīgs no laikapstākļiem). Bet pastaigas jau taisām katru nedēļu, tā, ka gaidīsim tevi ar Dāvi pievienojamies nākamnedēļ! 😀

danjux danjux 02. Jul 2013, 21:13 siga2012

Kaut kur nedaudz virs pus kg.
Kā jums ar Robertu šajā ziņā?

danjux danjux 02. Jul 2013, 17:00

Sveikas meitenes!

Tā nu sanāca, ka es šogad Ventspilī organizēju Lielo Ratu pastaigu un par pastaigas organizēšanu saņēmu dāvaniņas no kompānijas AVON. Vakar ar Valteru abi bijām aizgājuši uz AVON biroju tepat Ventspilī un saņēmām dāvaniņas. Arī Valters tika pie mazām dāvaniņām! 😀

Runāju ar Ventspils biroja vadītāju un viņa izrādīja ļoti lietu interesi par mums - māmiņām un AVON kompānija ir gatava mūs visādos veidos atbalstīt (gan individuāli, gan dažādos pasākumos). Viņa lūdza, lai dodu jums visām ziņu, ka ir iespējams aiziet uz Ventspils biroju un Jums pastāstīs gan par kosmētiku jums un bērniem, gan varēsiet to izmēģināt, kā arī esot dāvaniņas un produktu paraudziņi bērniņiem.

Ja kādai no Jums ir interese par Avon produktiem jums pašām un bērniem, rakstiet man uz e-pastu: dana.taurina@gmail.com.

Dana

danjux danjux 02. Jul 2013, 16:26 eg3107

Tā, nu mēs esam atpakaļ! Gāja labi - Valters uzvedās godam un pat uzsmaidīja dakterei un māsiņai 😀
Sver 9,180 kg. Garumā 71 cm. Pirms mēneša garumā bija tikpat, bet tad acīmredzot mēs ar Valteru būsim nošmaukušies jeb arī māsiņa pārāk kāju būs nostiepusi 😃
No šodienas mums ir zaļā gaisma uz putrām un augļiem. Tā, ka redzēsim kā mums ies! Šovakar mēģināsim ēst putru! 😀

danjux danjux 02. Jul 2013, 12:10 eg3107

pēkšņais atvaļinājums? 😀

mums daktere 2os. Tā, ka drīz jau lēnām būs jāsāk taisīties, jāvāra dārzeņus... paēdīsim kārtīgi pirms iešanas, lai vairāk sveram 😃

Cerams no šodienas varēsim ieviest vēl vienu ēdienreizi! 😀

danjux danjux 02. Jul 2013, 10:29 eg3107

ok, tātad 4dien. Skatīsimies kāds būs laiks!
Vēlāk informēšu kā mums šodien būs gājis pie dakteres 😀

danjux danjux 01. Jul 2013, 21:52 siga2012

nu tad man tik atliek gaidīt otru zobiņu! 😀 Jāgatavojas atkal niķiem 😃

Es jau piemirsu - kad tu būsi atkal Ventspilī?

danjux danjux 01. Jul 2013, 21:50 eg3107

nu nekas, iesim divatā! Pagaidām... vispār jau man liekas te bija vēl kādas māmiņas, kam nebija tik lieli bērniņi, kaut kam bija sesija...

Rīt mēs pie dakteres - uzzināsim mēneša augšanas rezultātus! 😀 Nu tad varam iet 4dien vai 5dien! Jāskatās, kā ar to laiku... 4dien laikam lietu nesola..

danjux danjux 01. Jul 2013, 17:08

Sveikas! 😀
Nu izskatās, ka vairāk vai mazāk, bet visām pa šo laiciņu ir gājis labi. Tiešām prieks par Elīnu, ka izrāvāties uz tādu lielu pasākumu un ka Roberts arī prata uzvesties vēl ņemot vērā tavu piena trūkumu!

Mums pa brīvdienām arī gāja labi - bijām izbraukuši uz laukiem netālu no Talsiem pie Valtera vecvecomītes uz dzimšanas dienu. Valters arī rādīja priekšzīmi - visām tantēm smaidīja un draudzējās! Pat nebija jābļauj, kad kāds svešs opā paņem 😃

Šodien atkal kā pa trako māju 😃 Paēdam putru, saģērbjamies, taisāmies laukā. Tikuši līdz durvīm, secinu, ka somā nav ratiņtelpas atslēga. Pārcilāju prātā, kur tā varētu būt, secinu, ka draugs pēdējo reizi ņēma un laikam būs palikusi pie viņa. Sazvanu... jā, atslēga viņam somā. Bet no darba izrauties un atvest nevar, kolēģi pusdienās un nevar darbu atstāt. Tad nu biju panikā! 😃 Bērns saģērbts, bļauj - grib gulēt, bet ratu apakšdaļas ta nav 😃 Labi, ka māsai bija brīvs brīdis - sazvanīju, viņa aizskrēja pie drauga uz darbu pēc atslēgas un tad pie mums. Valters bija sajūsmā!!! 😀 Uzreiz ratos aizmiga! Bet sazin kas vēlāk uznāca un ratos atkal sākās bļaušana.. varbūt otrs zobiņš nāk?! 😃 Un piedevām vēl lietu dabūjām. Labi, ka vismaz Valteram bija lietusplēve... Tādi mums piedzīvojumi šodien! 😃

Kad iesim pastaigā???

danjux danjux 27. Jun 2013, 16:14 eg3107

oo, apsveicu! Robčiks tiešām labi pieņēmies svarā. 😀
Mēs nākam 2dien ejam pie dakteres, redzēsim kāds mums būs progress šajā ziņā.

Sapnis tiešām baigais! Droši vien biji priecīga uzmosties no sapņa un saprast, ka tev tomēr ir tikai viens mazais 😃

danjux danjux 27. Jun 2013, 10:33 eg3107

Paldies! Vismaz beidzot tiem kašķiem ir iemesls. Un vispār pēdējās dienas viņš ir tik kašķīgs un pa naktīm arī negrib gulēt, visu laiku tik pie krūts. Tas laikam vismaz viņu nomierina! 😃

Prieks, ka tev izdevās atrast savu kāroto apģērba gabalu! 😀
Bet vispār brīnums, ka Roberts tik ilgu laiku tevi cītīgi un mierīgi gaidīja. Malacis! Laikam jau saprata, ka arī tev drusciņ vajag izrauties un palutināt sevi ar ko jaunu.

danjux danjux 26. Jun 2013, 19:40 ilzejanis3

nu re, tad jums tagad jauns atklāts dārzenis - kabacis! 😀

danjux danjux 26. Jun 2013, 19:15 ilzejanis3

😀 jauki, mums tādas pieredzes apmaiņas pastaigas! Nu, un kā Dāvim garšoja kabacis?
Tagad laukā ir diezgan vēsi, pat neticās, ka pa dienu bija tāds karstums...

danjux danjux 26. Jun 2013, 18:56

Kā jums pagāja šī karstā diena? Mēs šodien pa māju, neuzdrošinājos tādā karstumā iet laukā ar mazo, lai nepārkarst...
Un jā - varu paziņot mūsu lielos jaunumus - šodien apstiprinājās manas aizdomas par pirmo zobiņu! Pārbaudīju ar pirkstu - un IR, IR mazs asumiņš! 😀

danjux danjux 25. Jun 2013, 21:11 eg3107

paldies, diktam smukas bildes 😀

Man atkal Valteram šodien bija guļamā diena. Iegājām Mego, tur pat actiņu neatvēra. Bet tagad vakarā gan brīžiem čīkst un pīkst, ka nevar saprast, kas kaiš! Ceru, ka tie ir tie ilgi gaidītie zobi! 😃

danjux danjux 25. Jun 2013, 21:08 podzina20

mans dēliņš vēl nesēž un nerāpo, tāpēc rotaļāšanās kopā ar citiem uz segas vēl nesanāk. Bet drīz jau droši vien sāks sēdēt un rāpot un tad jau varam arī tādu pikniku uzrīkot 😀

danjux danjux 25. Jun 2013, 18:03

Meitenes, atsūtiet bildītes uz dana.taurina@gmail.com
Paldies! 😀

danjux danjux 25. Jun 2013, 18:02 podzina20

mums pastaiga ir kopā ar diendusu un ir pēcpusdienā! Un mēs vēl par mazu, lai kopīgi rotaļātos 😀

danjux danjux 25. Jun 2013, 12:58 podzina20

Mēs arī būsim! Valteriņam pēc 4 dienām paliks 7 mēneši!

danjux danjux 24. Jun 2013, 18:26

Čau visām! 😀

Mums Līgo svētki pagāja ļoti labi - bijām svinēties pie drauga kolēģes uz lauku mājām netālu no Ventspils. Pat neticēju, ka Valters ārpus mājām var būt arī tik mierīgs... 😃 Kā viņam patika tas svaigais lauku gaiss!!!
Nomodā bija ļoti omulīgs, bet kad aizmiga tad pie mums laukā ratos nogulēja gandrīz 4 stundas! Vecāki varēja atpūsties 😀 Mājās bijām ap pus 1 naktī!
Bet šodien gan mierīgi pa mājām. Un vispār - man ir pamatotas aizdomas, ka mums būs pirmais zobiņš! 😀 Šķiet, ka apakšējā smaganiņā redzu mazu baltu punktiņu! 😀

Par rītdienu - domāju, ka ejam staigāt. Tikai cerams, ka nelīs. Un jā - noteikti vajadzētu safotografēties! Mans fotoaparāts ir pie maniem vecākiem, vai kāda no jums paņems?!

danjux danjux 23. Jun 2013, 12:03 eg3107

es zemenes pārēdos, kad biju maza. Biju tikusi pie zemeņu bļodas un tā liku iekšā, ka bija par daudz. 😃
Kā jums iet pa šo laiciņu? Kādus brīnumus Roberts sastrādājis?

Mēs tomēr šovakar brauksim līgot! Draugam kolēģe uzaicināja svinēties kopā, tad nu redzēsim kā Valteram patiks šie svētki! 😀

Sveicieni Līgo dienā! 😀

danjux danjux 21. Jun 2013, 17:35 eg3107

Bet nu jau negaiss pāri, viss nožuvis un šķiet, ka arī karstums ir atpakaļ! Nu varbūt nebūs tik karsti kā bija, bet uz to jau es arī cerēju! Iesim drīz staigāt. Kaut gan Valters jau tagad atlūzis guļ savā šūpuļkrēsliņā 😀 Nez vai gribēs ratos gulēt 😃
Jā, es nākammēnes droši vien Valteram arī došu kādu zemenīti pagaršot. Bet daudz nevar dot... vēl jo vairāk tāpēc, ka zemenes var pārēsties un būs kā man - tagad neciešu ne smaržu, kur nu vēl pagaršot 😃

danjux danjux 21. Jun 2013, 15:06 eg3107

tagad man liekas vēja vispār nav, nemaz negribu iztēloties, kā tagad būtu ar ratiem ārā... pati būtu izcepusies, nosvīdusi un aizelsusies ratus stumjot, nemaz nerunājot par bērnu 😃
Vakarā ar draugu laikam iziesim uzēst kaut kur ārpus mājas, nemaz netīk pie plīts stāvēt šādā laikā un kaut ko gatavot! Un Valteram pie reizes būs pastaiga, jācer, ka karstums drusku mazināsies uz vakarpusi..

danjux danjux 21. Jun 2013, 12:45 eg3107

Jā, šodien ir riktīgi karsti. Man uz balkona ēnā jau ir cepiens! Mēs arī tagad pa dienu ārā neiesim, iesim vakarā.
Vispār kaut kur dzirdēju jeb lasīju, ka tagad arī saulei esot ļoti stiprs UV starojums un cilvēki ar jūtīgu ādu var apdegt pat 15 minūtēs. Tāpēc saudzējam sevi un savus mazos 😀

danjux danjux 20. Jun 2013, 22:18

Es arī par 2dienu! 😀

1 2 3 4 5