Plānojam mazuli :)

22. Aug, 06:34 Minija_ Minija_

Sveikas! Esam sākuši domāt par ğimenes pieaugumu. 2 mēnešus nelietoju OK, dzeru folskābi un ceru, ka drīz mazulīts pie mums atnāks. Pagaidām gan neveicu auglīgo dienu aprēķinus, vairāk paļaujos uz to, ka pieteiksies, kad būs lemts :) Cenšos ēst veselīgi, turpinu iet uz zumbas nodarbībām. Tomēr iekšā valda milzīga nepacietība! Ceru, nākamajā vasarā jau būsim trīs. Šobrīd nedēļu pirms mēnešreizēm  azliet velk vēdera lejasdaļu, bet tests šobrīd negatīvs. Turpinam gaidīt :) Cik ātri jums pieteicās mazulītis? Vai īpaši gatavojāties vai arī ļāvāties, lai viss norit savu gaitu? Varbūt vēl kāda šobrīd plāno ğimenes pieaugumu?

09. Nov 2016, 17:31 Minija_

Kā Tev ar vitamīniem gāja? 😀 Palīdz cīnīties ar cistu?

09. Nov 2016, 17:29

Mēs vēl joprojām gaidam! 😀 Dzeru folskābi, lieki nestresoju un kā vien varu mēģinu neiespringt.

Minija_ Minija_ 07. Nov 2016, 06:34

Sveikas meitenes! Vai kādai jau ir pieteicies mazulīts? 😀

Minija_ Minija_ 18. Oct 2016, 16:57

Man tā bija iepriekšējā mēnesī, reizē ar rezultātiem sagaidīju MR. Ticu, ka viss izdosies jau pavisam drīz 😀 Tā apziņa, ka atkal mēnesis jāgaida ir traka... Nevar diemžēl visas ar pirmo reizi ☹

18. Oct 2016, 15:58

Pēc 4 dienu kavēšanās izdomāju nodot analīzes u HCG. Temperatūra joprojām turējās 37.2.
Šorīt vēl no rīta nekas neliecināja par mr 😃 bet tikko kā saņēmu Gulbja atbildi ar hcg <1 tā sākās. Žēl, bet vismaz tagad nav jānervozē un jāgaida būs vai ne! Jāturpina vien censonēt un gaidīt 😀

Minija_ Minija_ 16. Oct 2016, 10:58

Pārtraucu lietot ok pirms 3 mēnešiem, cikls pēc pārtraukšanas regulārs, vienīgi mēnešreizes sāpīgākas pirmās dienas. Novembra sākumā jāiet atkārtoti uz usg, līdz tam jāpadzer vitamīni. Ceru, ka uzsūksies pati no sevis. Man jau šķiet, ka precīzākas būtu asins analīzes uz hcg, testus iesaka taisīt, kad jau vairākas dienas kavējas MR.

14. Oct 2016, 14:00 Minija_

Jau nenoturējos un tasīju testu , bet nekā. Domāju, ja būtu, tad varbūt tests var vēl neuzrādīt, kaut gan bija ar jūtību 10.
Tu biji tikko pārtraukusi lietot OK? Varbūt cista pati uzsūcas un nevajadzēs lietot?
Lasīju par to, ka iestājoties grūtniecībai cistas parasti pašas uzsūcas, bet nu ja ir ļoti lielas, tad gan jāoperē ☹
Gribēju paprasīt - kad pārtrauci OK, mēnešreizes bija normālas? t.i. nekavējās?

Minija_ Minija_ 14. Oct 2016, 01:40

Novēlu sagaidīt divas strīpiņas 😀
Man tikko cistu atklāja olnīcā, sāpēja sāns visu laiku. Teica, ka varbūt būs jāpalieto OK, lai tā pazustu. Tā kā iespējams būs jāpagaida ☹

13. Oct 2016, 19:28

Es šobrīd sēžu ar cerībām, ka mums varbūt būs 😀
Kā beidzu lietot OK jau tajā pašā mēnesī izteikti jutu OV. Es arī paļaujos uz aplikāciju, pēc kuras viss sakrita 😀
Tulīt jābūt "negaidāmajām MR" - pirmajām pēc OK lietošanas. Ķermeņa temp. ir 37.5. Vai tas kaut ko varētu nozīmēt? Zinu, ka BT pirms MR nokrītas, bet par ķermeņa t. nav īstas skaidrības

13. Oct 2016, 19:17 Minija_

Pilnībā saprotu tevi - ar nepacietību laikam nekā nevar cinīties 😃 bet jums salīdzinoši mazs laiks pagājis, tāpēc ja var izslēgt visas citas problēmas, kas var traucēt tikt pie mazā, tad varu teikt, ka jāturpina censonēt un gaidīt 😀
Liels prieks par ģimenēm, kurās mazulīši ir tā plānoti un tik ļoti gaidīti. 😀

Minija_ Minija_ 04. Oct 2016, 19:39

Daudz kur lasu, ka sieviete ir auglīga tikai 12h mēnesī. Tik daudziem tomēr sanāk "netīšām" un ļoti ātri tikt pie mazulīša, bet gatavojoties un plānojot lielo notikumu, bieži vien tik ātri vis nesanāk. Vai tiešām mazais enģelītis tomēr ir tas, kurš nosaka, kad nākt šajā pasaulē? Nepacietība ir tik milzīga! Dažkārt skatoties uz bērniem pagalmā domāju, viņi taču pat nezin, cik ļoti vecāki ir gribējuši un gaidījuši šos mazos brīnumiņus 😀 To protams viņi sajūt kā vecāku rūpes un mīlestību 😀 Ļoti ceru, ka arī mūsu mazulīts pavisam drīz gribēs ar mums satikties!

Minija_ Minija_ 22. Sep 2016, 19:24

Man šomēness līdzīgi, likās, ka sāku jau just kādas pazīmes, bet sagaidīju MR. Protams gribas jau ātrāk sagaidīt 😀 Mums pagājuši tikai 2 mēneši. Pagaidām ļaujamies "kad pieteiksies tad būs", nerēķinu auglīgās dienas utt. Bet ļoti ceru, ka ilgi nebūs jāgaida 😀

21. Sep 2016, 16:09 Minija_

Tā sadomāšanās ir pati trakākā 😃
Man bija tā, ka tik ļoti gaidīju, kad būs izdevies, ka katru mēnesi likās: krūtis sāpīgākas, ne tā vēderu velk, laikam būšu stāvoklī! 😀 😃 bet vienmēr sanācis to "norakstīt" uz pms vai ka tas viss ir tikai galvā 😀
Lai nebūtu vilšanās, tad es darīju tā, ka vai nu gaidāmo mēnešreižu dienā jau no rīta uztaisīju testu (lai nav visu dienu jāsēž kā uz nažiem) vai arī vairs neskatījos kalendāru un nerēķināju, kad mr vispār jābūt. 😀

21. Sep 2016, 16:01 springbaby

Mums arī ārsti ir teikuši, ka jāmēģina un jāgaida, jo viss ir kārtībā, tāpēc šobrīd vēl nepieteiksimies uz sīkākām pārbaudēm.
Vienīgais ko ginekoloģe ieteica ir padzert OK, kas varētu palīdzēt. Kā viņa skaidroja - OK palīdzēs sagatavot ligzdiņu mazajam, jo endometrija biezums bija mazliet par lielu.
Tikko pārtraucu lietot OK tā kā viss tagad ir laika jautājums. 😀
Citreiz domāju, ka par daudz lasu daž-ne-dažādās diskusijas par šo tēmu un pārāk satraucos vai mums būs tāpat kā citiem 😃

Minija_ Minija_ 15. Sep 2016, 06:44

Šorīt vēdera lejas daļā tāda velkoša sajūta jūtama. MR jābūt tikai pēc 10 dienām. Varbūt tā ir ieligzdošanās? Pagājušas tikai 4 dienas... Sāk šķist, ka par daudz sadomājos visu laiku 😃 Tā nepacietība ir traka lieta.

Minija_ Minija_ 23. Aug 2016, 06:24

Es lietoju OK kādus 6 gadus. Ļoti ceru, ka viss notiks drīz. Novēlu arī jums sagaidīt šo liktektīgo dienu, kad ieraugi 2 strīpiņas. Mums tas būs pirmais, tāpēc ir tā nepacietība. Liekas, ka visam būtu jānotiek uzreiz 😀 Pagaidām īsti nesanāk tā atbrīvoties un ļauties notikumiem, ticu, ka viss būs tad, kad tam būs jānotiek. Lai jums viss izdodas! 😉

22. Aug 2016, 22:46

Mēs bēbīti gaidam jau trešo gadu. 😕 Gājis ir visādi - sākumā diezgan ieciklējāmies uz to, bet pēc vairākām vilšanās reizēm sapratām, ka ir pārāk sāpīgi katru mēnesi gaidīt to brīnumiņu, tās divas strīpiņas, kuras tā arī neparādās.
Tad nu pēc laiciņa atkal pievērsāmies tam nopietni, abi ar vīru pārcēlāmies uz UK un tur apmeklējām ārstus, kuri nekādu iemeslu, lai netiktu pie bēbīša, neatrada 🤔 un taisījās nosūtīt uz tālākām izmeklēšanām. Tad tieši viss pavērsās tā, ka atgriezāmies LV un palikām neziņā, kapēc mazais nepiesakas.
Tagad ir tā, ka vēlreiz ir izietas visas pārbaudes un ginekoloģe ieteica 3 mēnešus padzert OK, lai viss tā kā iztīroties un pēc "dziļā miega" sāk darboties ar dubultu sparu 😀
Man gan palikuši vēl 2 mēneši, ko lietot viņas, bet jau nevaru sagaidīt 😃 Papildus arī dzeru folskābi.
Ceru, ka jums būs izdevies sagaidīt abas strīpiņas testā un ja šomēnes ne, tad galvenais nenokart galvu, mazais pats izdomàs, kurš ir jums īstais brīdis un pārsteigs 😀

1 2