Plānojam mazuli :)

22. Aug, 06:34 Minija_ Minija_

Sveikas! Esam sākuši domāt par ğimenes pieaugumu. 2 mēnešus nelietoju OK, dzeru folskābi un ceru, ka drīz mazulīts pie mums atnāks. Pagaidām gan neveicu auglīgo dienu aprēķinus, vairāk paļaujos uz to, ka pieteiksies, kad būs lemts :) Cenšos ēst veselīgi, turpinu iet uz zumbas nodarbībām. Tomēr iekšā valda milzīga nepacietība! Ceru, nākamajā vasarā jau būsim trīs. Šobrīd nedēļu pirms mēnešreizēm  azliet velk vēdera lejasdaļu, bet tests šobrīd negatīvs. Turpinam gaidīt :) Cik ātri jums pieteicās mazulītis? Vai īpaši gatavojāties vai arī ļāvāties, lai viss norit savu gaitu? Varbūt vēl kāda šobrīd plāno ğimenes pieaugumu?

Minija_ Minija_ 13. Jul 2017, 21:29

Tik dīvaini lasīt savu ierakstu šobrīd, kad manai mazulītei tikko apritēja nedēļa 😀 Atceros ar kādu nepacietību gaidīju pozitīvo testu! Novēlu visām sagaidīt savus brīnumiņus!!!

Mussinna Mussinna 05. Feb 2017, 23:48

Sveikas. meitenes, gan tās, kuras || ir sagaidījušas, gan tās, kuras vēl gaida!
Mans gaidīšanas laiks sākās kādus 2 gadus atpakaļ. Ar draugu diži neizsargājāmies, mūsu metode - pārtrauktais dzimumakts. Kādu laiku runājām, ka gribam būt jauni vecāki un uzskatam, ka esam radīti viens otram, tāpēc savos 18 gados nolēmu, ka esmu gatava kļūt par māmiņu, kaut vai pati dzīvoju vēl pie vecākiem un mācījos koledžā.
Domāts - darīts, mīlējāmies un pirmo reizi draugs beidza manī. Diži neizrādot to cik ļoti cerēju, ka būs pozitīvs tests, katru reizi, kad draugs pajautāja vai būs, apgalvoju, ka nē, droši vien ka nē. Pēc kāda laika - tests negatīvs. Un tā 1,5 gadus, katru mēnesi pirku testus, katru reizi domāju - kāda jēga, atkal lieki izlaidīšu naudu. Bet iekšā klusa cerība - šoreiz būs, bet nekā.
Draugs uz katru manu čīkstienu - tu esi stāvoklī. Vienmēr atcirtu - nē, es taču justu. (neteicu, ka tik cītīgi taisīju testus un cerēju uz to pozitīvo rezultātu).
Un tad mēs abi noīrējām dzīvoklīti, es pabeidzu koledžu, sākām strādāt vienā darbā, paņēmām kaķīti un noteicām - labi, domu par mazulīti atliksim, nostāsimies kārtīgi uz kājām un tad arī mēģināsim vēl.
16tā.gada vasaras jūlija mēneša sākums bija ļoti karsts laiks - vecāki man izlaidumā bija uzdāvinājuši mašīnu ''smart'', ļoti daudz braukājām un izbaudījām otra kompānīju, braucām uz jūru. Nolēmām mazliet padraiskoties jūrā, starp cilvēkiem - neliela adrenalīna deva. Ejot ārā no jūras draugs noteica - šoreiz 100% būs! Es tikai nosmējos - ļoti labi, būs ko stāstīt kad paaugsies.
Diži uz to neieciklējāmies. Es ar laiku sāku palikt kašķīga, raudulīga, nervoza. Alkohols vispār nesaistīja, no pirmā cigaretes dūma metās slikti, iemīļoti ēdieni izraisīja riebumu, gaļu iekšā dabūt nevarēju, pa dienu varēju apēst nelielu bļodiņu buljona zupas, krūtis palika cietas un sāpīgas, pietūkušas, krūšu gali visu laiku uzbrieduši un apkārt palika tumšāki tie riņķi un lielāki. MR man nekad nebija precīzas, mēdza pat pazust 3-9 mēnešus, tāpēc tām nepievērsu uzmanību. Draugam simptomus nestāstīju. 19.08.16 manam brālēnam nāca kāzas, gribēju uztaisīt testu pirms kāzām, jo kāzās taču ir jādzer! Uz veikalu reti tiku bez drauga. Tieši tajā 19 datumā kaut kā izšmaucu un devos nopirkt divus testus - vienu uztaisīju tur pat veikala WC - IR!!!! Divas košas svītriņas! Tāds prieks, tāda laime!! skriešus devos mājas un draugam priekšā uz galda noliku pozitīvo testu, no sākuma pavaicāja - kas tas ir? Bet kad pateicu viņam tāds šoks un laime. Vienīgais ko viņš pajautāja - kā tu izdomāji taisīt. Es atbildēju - es taču jūtu! 😃
Aizgāju pie ārsta- 7ned +5dienas!

Pirms tam es biju visu internetu izlasījusi, bet visas māmiņas tikai iesaka - neieciklējies, negaidi, atslābinies - mazulis pats izdomās kad viņam nākt. Es taču neticēju, domāju kā var negaidīt, ja tu tik ļoti gribi. Kā var neieciklēties, ja dzīvo dzimumdzīvi bez jebkādas izsargāšanās metodes. Bet redz, ka man izdevās.
Un lūk rezultāts - pēc pāris dienām 21 gads man, puncī jau 32 nedēļas kūņojas mana mazā princesīte. 02.04.17. gaidāma mazā dāmīte. Esam normāli nostājušies uz savām kājām - ir nopirkts dzīvoklītis, kuru cenšamies izremontēt pirms mazā nāk pasaulē. Bija ieplānotas kāzas, bet nolēmām atlikt, no sākuma parūpēsimies par dzīves vietu.

Tāpēc ļoti stipri iesaku - atslābinieties, aizbrauciet ar vīru kādā ekskursijā un vienkārši izbaudiet viens otru! Bērniņš zinās kad būs īstais laiks. 👋❤🤗😇

Minija_ Minija_ 29. Jan 2017, 11:33

Man tests parādīja divas svītriņas dienā, kad bija jāsākas MR. Prieks neaprakstāms 😀 Mēs arī vienkārši pārstājām izsargāties, taču kaut kur iekšā sirsniņā tāpat valdīja nepacietības gars 😀 Tā kā šis lēmums mums nāca diez gan ilgi, tad protams gribējās tā uzreiz, taču reālajā dzīvē viss notiek pavisam citādāk. Tomēr pēc 4 mēnešiem arī mums tas izdevās. Ātri, ņemot vērā, ka darbu dēļ dzīvojam dažādās pilsētās. Kaut katram pārim, kuri tik ļoti gaida piesakamies mazo brīnumu, viss izdotos! 😀

Minija_ Minija_ 13. Jan 2017, 19:57 Esperansa

Cik ļoti žēl... Novēlu jums jaunajā gadā piepildīt šo skaisto sapni un sagaidīt savu brīnumiņu!
Mums viss labi. Rit 12 nedēļa. Jūtos labi, nelabumi lieli nav bijuši vispār, tikai neliela miegainība. Varam izbaudīt šo gaidīšanu... 😀

12. Jan 2017, 18:34

Minnija
Tev arī sveiciens ar Jaunu gadu 😀 Ceru, ka jūties labi un mazais arī 😀
No manis gan nekādu jaunumu nav un cerības ar tik pat ☹

Minija_ Minija_ 02. Jan 2017, 17:29 E_l_i_s

Super! Sirsnīgi apsveicu 😀

E_l_i_s E_l_i_s 02. Jan 2017, 08:10 Minija_

Mana otra svitrina atnaca jau pirms ziemiisiem ☺

Minija_ Minija_ 01. Jan 2017, 16:50

Sveiciens jaunajā gadā! Varbūt vēl kādai jaunais gads sācies ar labām ziņām?

E_l_i_s E_l_i_s 30. Nov 2016, 21:41

Paldies meitenes. Par info. Dabigos vitaminus vairak vai mazak dzeru visu laiku del sevis. Tagad pieliku klat ari folijskabi. Bet ari tas ir loti dazadas. Panemu profilaktisko devu 400 mg diena.. jo aptieka teica ka ja par daudz tad ar nav labi...

29. Nov 2016, 21:03

Pasveicu Minija_ ! ❤❤❤

Minija_ Minija_ 28. Nov 2016, 20:04

Mums 6 nedēļas, 5mm un sitas sirsniņa 😀

Minija_ Minija_ 28. Nov 2016, 19:54

Folijskābe nepieciešama, lai auglim normāli attīstītos nervu caurulīte, nodrošina augļa normālu attīstību. Īpaši svarīgs šis vitamīns ir pašā grūtniecības sākumā. Ja plāno mazuli, labi būtu padzert kompleksos vitamīnus, lai sagatavotu organismu pārmaiņām. Es dzēru Vitakur, tur arī ir folijskābe. Kā arī vari google palasīt sīkāk, kāpēc jālieto folijskābe. Lasīju arī, ka folijskābes trūkums var izraisīt SA. Galvenais dzīvo veselīgi, varbūt pasporto, palieto vitamīnus, Omega3 un tad tik atliek gaidīt 😀

E_l_i_s E_l_i_s 28. Nov 2016, 16:48

Sveikas meitenes vai varat man ta pa mierigo un saprotami izstasrit kapec kadzer folijskabe. Vai ta pastiprina iespeju palikt stavokli ? Mans stast ir tads. Ka biju ilgas attiecbas kuras neizsargajamies bet ipasi nepiedomajam ari pie ta stavokli nepaliku. Kad uzsaku jaunas atiecibas pec 2 menesiem paliku stavokli soks neizpratne jo darit. Bet diemzel 6 nedela bija spontanais. Bet jau sapratam ka gribam berninu nu ir pagajusi 4 menesi bet nekaa.... lasu lasu bet nesprotu kapec jadzer folijskave varbut varat palidzet un ieteikt vel ko...

Minija_ Minija_ 23. Nov 2016, 22:11 Esperansa

Nodarbība ir stundu. Protams pēc darba jūtos tā, ka gribas iekrist giltā pie TV, bet tad piespiežu sevi celties. Pēc nodarbības ir tik pozitīvas emocijas, izlēkāju un izbļaustu ārā visu, kas pa dienu sakrājas. Šodien arī biju uz zumbu. Nenoturējos un aizbraucu. Kustējos mazliet prātīgāk. Bet jūtos forši, priecīga un izlādējusies 😀 Kādreiz pamēģini 😉

23. Nov 2016, 21:25 Minija_

Laikam gan tas mūsu mazais šobrīd vēl nevar tikt pie mums 😇
Parasti es tagad būtu asarās no kārtējās neizdošanās, bet šoreiz izlēmu, ka nē! 😀 Oi, cik tādu mēnešu nav bijis, kad saceros un taisu testu pēc testa, nākamajā mēnesī izdomāju, ka tagad būs fāze, kad neieciklēšos uz to visu, bet rezultāts jebkurā gadījumā nav.
Tāpēc saņēmos un pieteicos neaugl.ārstēšanas klīnikā 😀 Tā kā mazais vēl gaida savu stārķi tad ir laiks sakārtot lietas dzīvē (ar veselību, darbu, un varbūt kādu sporta nodarbību kā Tu saki) 😉 Tā kā es nepadodos un gaidiet mani kaut kad grupiņā Grūtniecība 😃

Cik ilgi Tev iet nodarbība? Nav sagurums pēc darba doties vēl sportot? 😀

Minija_ Minija_ 22. Nov 2016, 19:33 Esperansa

Pārlasīju to vēstulīti par stārķiem... Jūsu mazulīts noteikti ir ar labu sirsniņu un palaidis kādu pa priekšu 😉 Ja tev ikdienā ir laiks, tiešām iesaku kādu pozitīvi uzlādējošu sporta nodarbību kaut reizi nedēļā. Ticu ka pozitīvā enerğija piesaista visu labo 😀 Es pat paspēju nopirkt jaunu zumbas abonomentu un pēc nedēļas jaunumi... Bet malā nemetīšu. Ļoti ir iepaticies. Tikai vairs nelekšu tik traki 😀

22. Nov 2016, 18:22 aroze

Man bija līdzīgi 😃 Tikko uztaisīju - likās, ka nekā, bet laikam speciāli nemetu ārā, jo cerēju, ka kaut ko parādīs. Pēc kādām 10min cītīgi pētīju visādās gaismās un ar mani aci bija 😃 vīram nerādiju un labi vien ir, jo negribas, lai saceras. Kā šajā gadījumā nemaz nebija par ko 😀

Jā, testu taisīšana ir slimība 😃 es cenšos katru mēnesi netaisīt, bet laikam tas ir kā narkotikas - kamēr neizdarīsi, nebūs miers 😃 😃

22. Nov 2016, 18:17 Minija_

Nu re, viss salikās pa plauktiņiem 😀 😀 😀
Tagad jāceļo no Plānojam grūtniecību uz Grūtniecība sadaļu 😃 un tad jau uz Zīdainis, Mazulis u.t.t. 😀

Mums diemžēl nav paveicies. Varbūt izbolīju to otru blāvo slēpīti, varbūt kaut kas bija pieķēries, bet ne līdz galam. Šobrīd negribas par to domāt. 😀

Tagad mēģinu saspuroties un nenokart galvu, tajā pašā laikā priecājos par jums un visiem citiem, kam izdevies 😉

Minija_ Minija_ 20. Nov 2016, 15:16

Man brīvdienās ļoti patīk pagulēt, varu pat līdz 12 nogulēt. Kad iedomājos, ka tā vairs nevarēs... 😃

Minija_ Minija_ 19. Nov 2016, 15:38 Esperanza

Jā, koša 😀 Man bija iepriekš ieplānota ginekologa vizīte par manu cistu. Viņa vēl neko tur neredzēja, jo laiks mazs. Pēc nedēļas eju atkal. Cista arī pazudusi. Pazīmes vēl nekādas nejūtu, tagad sanāk 5 nedēļas. Bija tāda nojausma, ka kkas ir. Mājās bija tikai OV tests, kurš nu pēkšņi bija pozitīvs. Nākamajā dienā arī grūtniecības tests bija pozitīvs 😀 Sajūtas visādas, bet gribas smaidīt daudz biežāk! Būs vasaras mazulis kā gribēju, jūlija beigas 🌷
Pēc pāris dienām tai strīpiņai būtu jākļūst tumšākai, raksti, vai būs kāds progress! 😀 Kaut nu šī gaidīšana arī tev būtu vainagojusies panākumiem 😉

19. Nov 2016, 13:53 Minija_

Aaaa super! 😀 😀 😀 APSVEICU Es tieši šodien nodomāju, ka ienākšu te paskatīties, vai kādi jaunumi un re! 😀
Vai otra strīpiņa koša?
Jā, satraukums un neziņa noteikti mijas ar lielu prieku! 😀 Bet tagad jāpārslēdz sevi grūtnieču režīmā 😃 Atpūties, neuztraucies un izbaudi 😀
Vai ir jau kādas citas pazīmes?

Varbūt varēšu pievienoties, jo mana otra strīpiņa pavisam, pavisam gaiša. Pat nevaru saprast, jo varbūt tā vienkārši ir tā vieta, kur jābūt tai strīpiņai. Bet man izskatās rozīga, nevis pelēka 😃 šodien būtu jāsākas MR, bet manu 33dienu ciklu nevar paredzēt 😃

Minija_ Minija_ 18. Nov 2016, 08:47

Pienāca arī mūsu kārta, esam sagaidījuši savas divas strīpiņas! Sajūtas visādas, prieks, bail, satraukums, jo tagad taču nekas vairs nebūs kā agrāk! 😀

Minija_ Minija_ 15. Nov 2016, 21:21

Pasūtīju ebay, atnāca, kad jau OV bija garām. Nopirku laikam tāpēc, ka baigi lēti bija salīdzinot ar aptieku 😃 Pagaidām protams ļaujos plūsmai vairāk 😀
Uz aerobiku eju kādus 8 mēnešus. Vairāk noder kā kardio treniņš, kā arī ļoti uzlabojas garstāvoklis. Daru visu tā, itkā nemaz neplānotu, neliedzu sev mazliet neveselīga ēdiena, kādu vīna glāzi 😀 Kā teikt, izturos dabiski 😃 Pagaidām nav pamata satraukumam, tik jāgaida.

15. Nov 2016, 21:07

Tieši tā 😇
Bija tāda doma, bet sapratu, ka tad gandrīz katru dienu "jātestojas", lai uzķertu to pozitīvo rezultātu un tad noteikti tie testi būtu jāsūta no ebay vai kaut kur citur. Un škiet arī, ka zinot tieši to dienu, kad ir ovulācija, mīlēšanās būs vairāk kā pienākums, visu laiku prātā būs doma: "kaut nu šoreiz izdotos" 😕
Paļaujos uz My period tracker kalendāru un ķermeņa temp. mērījumiem.
Zinu, ka tas galīgi neko nenosaka un pareizāk būtu mērīt BT, bet jau pēc 2mēn. mērījumiem arī pēc ķermeņa temp. varu noteikt aptuveno ovulācijas laiku. 😀
Bet tās manas īpatnības 😃 Tu esi mēģinājusi ar testiem? 😀

Oo, super 😀 tas tiešām ir labi - ķermenis arī fiziski būs gatavs mazulītim 😀

Minija_ Minija_ 15. Nov 2016, 19:53

Starp citu, papildus noslogotām darba dienām man arī palīdz aerobika 2x nedēļā. Tad tiešām paliek dikti maz laika, kad "ieciklēties" 😀

Minija_ Minija_ 15. Nov 2016, 19:46

Gandrīz apraudājos, lasot šo 😀 Ticu, ka mazulīši mūs vēro un arī nepacietīgi gaida tikšanos! Arī jūsējais 😉
Vai izmanto arī ovulācijas testus?

15. Nov 2016, 14:47

Vēstule no mazulīša.

"Mīļo māmiņ! Šodien pie mums atlidoja stārķi. Es zināju, ka viņi atlidos, jau nedēļu pirms tam..es gatavojos. No paša rīta izvilku savu čemodānu, saliku tur visas savas mantas. Pēc tam izlēmu mazliet iekost pirms ceļa, jo tas solījās būt ļoti garš. Bet es mazliet aizkavējos un kad atskrēju atpakaļ, stārķi jau bija debesīs...

Mammīt, piedod man, es zinu, cik ļoti Tu mani gaidi, pārdzīvo - kad tad es beidzot atlidošu, bet manis kā nav, tā nav. Tāpēc, es uzreiz izlēmu Tev uzrakstīt vēstuli un pastāstīt, kā mēs, mazuļi, te dzīvojam, savu stārķi gaidot.

Manu mīļo mammīt! Tu tikai neuztraucies, es te neesmu viens pats, mūs te ir tūkstošiem, milijoniem, pat saskaitīt nevar. Un visi gaida savu stārķi. Daži mazuļi ir tik nepacietīgi, tik ļoti grib nokļūt pie saviem vecākiem, pēc iespējas ātrāk, ka pierunā atlidojušos stārķus viņus aizvest. Nu, un stārķi jau atteikt nevar, viņi ir ļoti labsirdīgi un arī darbs viņiem tāds. Tad mēs pavadam šos mazuļus un ļoti ceram, ka vecāki viņus jau gaida. Bet gadās arī tā, ka viņu vecāki paši ir vēl gandrīz bērni vai arī, ka mammītes ne pārāk labi jūtas un pagaidām nevar pieņemt mazuļus, un tad nākas no viņiem atteikties. Mammīt, ja vien tu redzētu - cik bēdīgi ir šie mazuļi, kas atgriežas. Mēs, kā vien varam, cenšamies viņus nomierināt, uzjautrināt. Jo mēs visi taču zinam, ka pēc kāda laika šie mazuļi atkal dosies pie vecākiem, kuri, nu viņus jau gaida.

Mammīt, Tu man esi tāda smieklīga, tici dažādiem savādiem ticējumiem. Jau knupīti esi sagatavojusi. Māmiņ, patiesībā, es jau sen esmu izvēlējies tieši Tevi, manu mīļo, labo, jauko mammīt. Un atnākšu tieši pie Tevis. Jau pavisam drīz. Bet ja Tev tā patīk un ir vieglāk, pērc vien tos knupīšus, adi man zeķītes un cepurītes, varbūt patiešām tas kaut kādā veidā pasteidzinās mūsu stārķi.

Manu mīļo māmiņ, Tu tikai nepārdzīvo par mani, ne raudi, neskumsti. Nākošreiz es nepalaidīšu garām savu stārķi. Tad jau labāk izsalcis atlidošu! Tu mani pabarosi, to es zinu. Es, māmiņ, kā uzsēdīšos uz stārķa, uzreiz Tev nosūtīšu telegrammu ar divām svītriņām un Tu uzreiz zināsi, apmēram kuros datumos mani gaidīt.

Bet tiksimies mēs ar tevi Iepazīšanās Mājā, tur parasti visas mammas sagaida savus mazuļus. Kaut arī es vēl pateikt to nemācēšu, bet es paskatīšos Tavās maigajās acīs, un Tu uzreiz sapratīsi cik ļoti ES TEVI MĪLU, MĀMIŅ.
Uz drīzu tikšanos,
Tavs Mazulītis"

15. Nov 2016, 14:43

Es arī cerēju uz vasaras bēbīti, bet sapratu, ka mēs nevaram ietekmēt to, kā ir lemts. Pie katra tas brīnumiņš atnāk ĪSTAJĀ laikā 😀
Nesen Cālī lasīju ļoti aizkustinošu bērniņa vēstuli mammai. Katrs vārds likās kā veltīts man..Nevaram sagaidīt un prātojam, kur mūsu mazulīts kavējas.

Prieks, ka Tev ar to viss kārtībā 😀 un darbs/aizņemtība laikam arī ir labākais līdzeklis kā novirzīt domas 😀

Minija_ Minija_ 14. Nov 2016, 22:06

Cista pazudusi, par to liels prieks 😀 cītīgi dzēru vitamīnus un omega3.

Minija_ Minija_ 09. Nov 2016, 22:10

Pirmdien iešu pārbaudīt. Pēc sajūtām ik pa laikam jūtu, ka labajā sānā savelk. Ceru, ka viss būs labi 😀 Es arī šobrīd cenšos neiespringt, dara daudz, nav pat īsti laika, lai iespringtu. Šad tad protams vakarā ceru, ka drīz izdosies. Ļoti gribēju pavasara/vasaras bēbīti, bet tur augšā kāds būs izlēmis citādāk 😀

1 2