Interesantākās un skaistākās grāmatas

Pastāsti, kādas 3 skaistākās grāmatas esi lasījusi un ieteiktu izlasīt arī citiem! Lūgums- mini gan autoru, gan grāmatas nosaukumu, kā arī ievieto īsu anotāciju, lai zinām, par ko ir šajā grāmatā!

rita123 rita123 21. Oct 2009, 13:57

Šerijas grāmatu sarakstiņš tiešām labs.Man arī ļoti patika grāmats par Poliannu.Vienkārši brīnišķīgas😀

14. Sep 2009, 22:43

Izlasīju gramatiņu , kura varētu ieinteresēt māmiņas kam patīk dzeja un domu graudi no dzīves...
"Atklāsmes prozā , dzejā un ...vienā teikumā" ZvaigzneABC....Jaukas atziņas, kā piemēram...

Būt ķieģelim nozīmē apzināties,
ka katrs ģieģelis, ko tu iemūrē,
palīdz celt pasauli.(Antuāns de Sent -Ekziperī)

Lai arī kas jūs būtu, centieties pilnībā izdzīvot savu dzīvi. Ja esat vienkaršs cilvēks, tad patiešām esiet tāds. Ja esat netradicionāls, tad patiešām esiet tāds. Cilvēki kļūdās tikai tad, kad censas būt tie, kas viņi nav. (Dens Mindao) 😀😀😀

08. Sep 2009, 16:31

jaa ilzel, tev paveicies ar mieriigiem mazuljiem!!!!😀

08. Sep 2009, 15:38

aaaa,es gan ta nevareeju, jo kad eju pastaigaas, patik dabas skatus veerot un paplaapaat ar citiem...mums cauri mezham visas takas shausmiigi saaugushas ar priezhu sakneem, nevar ar ratiem izbraukt, staigaaju pa celju....")

07. Sep 2009, 23:40

man bija ta,ka man maza kamēr maza nebij laika nekam citam, gribeju pagulet pusdienās, tad vel ar rokam drebītes mazgaaju, tad vēl man biezhi bij piens jāatslauc, jo bija par daudz....tik daudz mazu darbinju, ka neatlika nekam citam laika,,,tagad kkaa savadak, jūtos brīvāka, jo mazo varu uzticet citiem un veltit laiku sev......😀

07. Sep 2009, 22:30

hihiihi, jā es tik Ievukiiti un Ilziiti te satieku, var jau buut,ka citam maminjam nav laika lasiit gramatinjas,jo beebji par mazu....bet nju gan jau ar laiku mus kaads pievienosies, es ceru!!!!!
")")")

07. Sep 2009, 11:05

uz doto brīdi Pifa piedzivojumi😀

06. Sep 2009, 20:17

KIKIKIKIKI, Tapēc jau jautāju , nju droshvien jau mēnesi kadu būs,,,vismaz taa parasti ir....😀

06. Sep 2009, 16:59

es katru dienu te ieeju palūkoties, kas jauns par gramatinjām, vienkarshi interesee, jo vienmer pieliek tak datumus kkaadus klat līdz kuram noris konkursinjsh vai ne??? ...😀

05. Sep 2009, 17:02

Cik ilgi shis konkursinjsh norisinasies?????

05. Sep 2009, 16:14

Tagad ir interese palasiit tas jaunas gramatinjas, ko reklame maminju klubs, par dzemdībām un ko jut berninjsh...tik vel jau nebus biblioteekaas,,,,

22. Aug 2009, 16:58

Jaa, laiks atri skrien, ilgi nebus jagaida....

22. Aug 2009, 01:58

Šo filmu netaa var dabut, es kad vienreiz noskatijos, nemaz nevarēju turpinajumu sagaidit, mekleju otro dalju,bet netā vinjas vēl nav...zheel....
Takā gramatinjas pagaidam nesanaak, tad jaaiztiek ar filminju...

21. Aug 2009, 20:10

Prieks, ka sheit maminjas ir tik lielas lasitajas, vismaz varu uzzinat ko jaunu, kuras gramatinjas lasīt.....!!!!!
Un Ilziit, tev laikam majas tik daudz grāmatu kaa bibliotēkā, riktigi forshi!!!!

19. Aug 2009, 15:43

Nju nez kaa ar to atzīšanos, jo mana viena draudzene parmeta, ka es par daudz aizraujos ar tām biezajam gramatām, bet prikols sanaca tāds, ka aizbraucu pie vinjas ciemos uz dzimmenīti un pēc ballītes kārtojām māju, es pieteicos, izslaucīt grīdu, kā slauku zem gultas, tā uzdūros kkam, palūreju,kas tur ir, a tur Harija Potera pedējais sejums!!!!!!
Smejos kā kutināta un draudzene palika sarkana kā biete un vairs nekad nav man parmetusi par Poteriiti.....!!!!!! °😉

18. Aug 2009, 22:44

Es ari gribēju rakstīt par Poteru, bet bij saubas vai kāda maminja taadus lasa, bet izradās te ir vesels fanu klubinjsh!!! Prieks, ka sakruit intereses, par mani jau arī smēja, kotu lasi tās tīnju muļķības....hahahaha, bet neesmu vienīgā,,,un arī filmas vias jau esmu redzējusi, ljoti interesē viskautkas par burvestībām un maģiju,,,

18. Aug 2009, 22:43

Varbūt kāda māminja var ieteikt kādu labu un aizraujošu detektīvromānu???

18. Aug 2009, 22:42

Es ari gribēju rakstīt par Poteru, bet bij saubas vai kāda maminja taadus lasa, bet izradās te ir vesels fanu klubinjsh!!! Prieks, ka sakruit intereses, par mani jau arī smēja, kotu lasi tās tīnju muļķības....hahahaha, bet neesmu vienīgā,,,un arī filmas vias jau esmu redzējusi, ljoti interesē viskautkas par burvestībām un maģiju,,,

18. Aug 2009, 16:26

Iesaku izlasīt vēl vienu grāmatu, kura tieshi attaino mūsdienu situaciju valstī .Šajaa gramatā var sastapties ar nabadziibas skartiem bērniem, ļauniem un nenovīdīgiem cilvēkiem, ar bēdām un priekiem, pat ar tuvinieku zaudējumu. Izlasot šo gramatu, gribējās raudāt, jo tā bija tik patiesa un skaudra dzīves realitāte, kā no ikdienas izrauts dzīves gabaliņš....Varat lasīt kopā ar bērniem ,kas jau lielāki....no šīs grāmatiņas varam mācīties nezaudēt ticību labajam....

18. Aug 2009, 16:17

Esmu izlasiijusi Klaiva Steiplza Lūisa ''Pēdējo kauju'' , kas ietilpst Nārniju hroniku sērijās, sākumā domāju, ka grāmata būs bērniem, bet izrādās, ka tomēr pieaugušajiem...Diezgan skaudrs un nežēlīgs stāsts par cīņām par brīvību un savu uzskatu aizstāvēšanu...Ļoti patika pat bērnišķigie varoņu vārdi - Āmurgalva, Viltnieks, Laika Tēvs u.c....ar shiem vārdiem arī autors norādījis varoņu izteiksmīgākās īpašibas un raksturu...Jā tā tomēr bija grāmata bērniem, tad biki par nežēlīgu attainotas bij tās cīņas....bet nu, tagad jau rakstnieki visu attēlo spilgti un patiesi...

18. Aug 2009, 14:57

Jaa, es atceros šo grāmatu, ņēmu to universitātes bibliotēkā, man gan laikam labāk patika: Ofēlija mācas peldēt!

18. Aug 2009, 13:38

OOO, nevaru pat nosaukt tikai trīs. taču varu sadalīt pa žanriem:

No nopietnajām, nevaru pārstāt brīnīties par Gabriela Markesa 100 Vientulības gadiem, lasiju, barojot vecāko dēlu, viņš bija ļoti lēns ēdājs, tā nu man barojot līdz 1,2 gadiem, uz ēdienreizi veltot stundu, sanāca reāls grāmatu gads!

Vēl biju sajūsmā par Endži Minas grāmatām: Orhideja un Pēdējā ķīnas iperātore.

Vēl nesen aizrautīgi lasiju vienu no piedāvātajām balvām: Sargies ziemeļvēja (izrāvu to, it kā nebūtu nedēļu ēdusi, es godīgi saku, vienkārši nebeidzu lasīt, kamēr, nebija vairs ko! NOteikti iesaku!)

Savukārt tagad, ha ha, esmu iekritusi šajā atkarībā, kas saucas Krēsla! Nopietni! WOW, laikam tas kaut kā uzrunā sieviešu arhetipus, ilgas un sapni, par nebeidzami skaistām attiecībām.

Jūs teiksiet, jukusi, es arī tā drusku smīkņāju, kad klausījos nostāstos par šo jauno meiteņu un sieviešu heroīna devu!

tagad, kad skrienot uz darbu, turu sev priekšā grāmatu, arī citi smīkņā, redzot, kā es arī krustojumā lavierēju starp mašīnām, acis no grāmatas nenolaižot!

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 18. Aug 2009, 12:40

Pastāsti, kādas 3 skaistākās grāmatas esi lasījusi un ieteiktu izlasīt arī citiem! Lūgums- mini gan autoru, gan grāmatas nosaukumu, kā arī ievieto īsu anotāciju, lai zinām, par ko ir šajā grāmatā!

14. May 2007, 19:11

mani interesē-vai vientuļās māmiņas arī var pieprasīt kādu pabalstu? ja jā, tad kur jāgriežas.

20. Apr 2007, 15:50

dziivoju vaacijaa tacu vaacu valodu zinu tikai mazuminju ,taapeec nevaru lasiit nedz toposo maminju zurnalinjus nedz kautko apskatiit,taa kaa liidz dzemdiibaam palikusas nu jau 5 ned un saak nomociit nezinja kas un kaa ,un bailes ka nesapratiisu ko arsti man saka gribetos redzeet dzemdiibu video internetaa

07. Apr 2007, 14:58

raidijums loti palidzeja,jo nekad isti nevar saprast ko labak est lai mazajam nebutu pec tam gruti!

10. Mar 2007, 15:12

Sveiki gribeju pajautat , ka saucas dzemdibu nams ko 10 marta radija pa telvizoru no rita.

14. Feb 2007, 16:48

Cik lielā mērā var iespaidot grūtniecību pārmēru liels hlora daudzums publiskos basinos kuros tiek piedāvātas grūtnieču nodarbības?
Interesējos savā pilsētā par šīm hidro nodarbībām un atbilde bija sekojoša "Hlora daudzums ir pēc apmeklējumu&cilvēku daudzumu.Priekš grūtniecēm tas esot pārāk liels".

10. Feb 2007, 10:09

es pirms dzemdiibaam gaaju ar viiru uz maaminskolu!kad es redzeeju dzemdiibas,kaa tas notiek un visu paareejo-es knapi paspeeju aizskriet liidz tualetei,man palika tik slikti no taa skata!un kad dzemdeeju bija tiesi tas pats,kad atcereejos kas tur pa skatu momentaa palika slikti!taadeejaadi 2 reizes atsleedzos uz taa dzemdiibu galda!taapeec domaaju ka labaak neraadiit taadus skatus ,ir arii juutiigi cilveeki!

26. Jan 2007, 19:17

Sveikinii!!!!!!JUMS ir izdevies sis saits,jusu informarcija kuru jus mums jaunajam mamminam sniedziet ir loti noderiiga,man kamer nebija mans jaukais delins,es biju redzejusi jusu raidijumu,bet tik lielu intresi kadu es sobriid skatos man nebija,tagad es ar delinu 5 men.skatamies raidijumu ar prieku!!!
LAI JUMS DACIIT VEICAS!!!

1 2