Uzzini vairāk par vakcināciju!ONLINE TV noskaidro, kas ir mīts un kas realitāte!

23. Apr 2014, 13:51 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

No 22. līdz 26. aprīlim Eiropā notiks Imunizācijas nedēļas pasākumi. Arī Latvijā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcas (BKUS) un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti, nedēļā pēc Lieldienām aicina bērnu vecākus uzzināt vairāk par bērnu un pieaugušo vakcināciju.

22. aprīlī no plkst. 12:00 līdz 13:00 BKUS Saulaino dienu bibliotēkā notiks tematiska pēcpusdiena „Vakcinācijas mīti un realitāte!”, kuras laikā speciālisti informēs par vakcinācijas aptverei Latvijā. Tāpat šogad plašāk tiks runāts par vakcinācijas blaknēm. Par blaknēm uztraucas, un no komplikācijām baidās lielākā daļa bērnu vecāku, bieži nemaz nezinot, kādas tās ir.  Ko sagaidīt pēc vakcinācijas? Kādas reakcijas liecina par nopietnām vakcinācijas sekām un kuras pāries pašas no sevis un sekas bērna veselībai neatstās? Kad vakcināciju labāk atlikt? Kas ārstam pirms vakcinācijas noteikti jāizstāsta?

Pēc tematiskās pēcpusdienas, no plkst. 13:00 līdz 14:00 notiks tiešraides diskusija, kuras laikā speciālisti atbildēs uz vecāku un interesentu iesūtītajiem jautājumiem par vakcināciju un vakcinācijas blaknēm.

Ja arī Tu gribi uzdot savu jautājumu, sūti to līdz 21. aprīlim uz e-pasta adresi vakcinacija@bkus.lv

Tiešraides laikā jautājumus varēs uzdot arī izmantojot SPKC un BKUS Twitter kontu twitter.com/SPKCentrs vai twitter.com/Bernu_slimnica

Tematiskās pēcpusdienas tiešraidi un speciālistu atbildes uz iesūtītajiem jautājumiem varēsi noskatīties iepriekš minētajos laikos šādās mājaslapās: www.bkus.lv; www.spkc.gov.lv, www.delfi.lv.

Man rāda!

23. Apr 2014, 13:04

kur tiešaraide??
jau četras min kā vajadzēja būt .