Twistshake - ergonomiskas un ilglaicīgas pudelītes jūsu mazulim

Twistshake - ergonomiskas un ilglaicīgas pudelītes jūsu mazulim

29. Oct 2021, 11:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Zviedru ražotājs TWISTSHAKE piedāvā drošus un kvalitatīvus produktus, kas atvieglo vecāku un mazuļu ikdienas dzīvi.

Twistshake ir Zviedrijas zīmols, kas tika izveidots 2015. gadā un kopš tā laika cenšas ražot produktus, kas ir viegli un droši lietojami, vienlaikus piedāvājot stilīgu izskatu. Mēs uzskatām, ka vienam nav jāizslēdz otrs, un mūsu dizaineri vienmēr meklē iespējas apvienot funkcionālo ar vizuālo. Uzņēmuma vīzija ir dot visiem bērniem vislabāko iespējamo dzīves sākumu. Mūsu pudelītes ir viegli turēt, tās ir viegli mazgājamas un tās atbilst jaundzimušo vajadzībām. Visi Twistshake produkti nesatur BPA, un tajos tiek izmantotas izejvielas, kas atbilst visiem pārtikas produktu drošības noteikumiem. Lai ražotu produktus bērniem, ir jāuzņemas liela atbildība. Twistshake nodrošina visa ražošanas procesa kvalitāti, veicot regulāras pārbaudes, lai spētu sniegt vislabāko kvalitāti un produktu lietošanas drošību.

PUDELĪŠU CEĻVEDIS

Pudelīte ar knupi no dzimšanas ( Twistshake Baby Bottle)

Twistshake zīdaiņu pudelīte ar pārdomātu formu un dizainu rada patīkamu barošanas procesu jūsu mazulim un jums. Zīdaiņu pudelē ir unikāla TwistFlow pretkoliku sistēma, kurā īpašs vārsts kopā ar miksera režģi rada vienmērīgu, pastāvīgu plūsmu, kas ļaus mazulim ērti paēst. Tas neitralizē gaisa burbuļu veidošanos un neļauj nevajadzīgam gaisam nokļūt jūsu mazuļa jutīgajā kuņģī. Tāpat miksera režģis labi kalpo mākslīgā piena maisījuma pulvera nogulšņu vienmērīgai izšķīdināšanai un aizsērējumu novēršanai.

Mazuļu pudelīte ar knupi ir pieejama dažādu tilpumu izmēros, lai jūsu mazulis varētu augt kopā ar Twistshake: 180 ml, 260 ml un 330 ml. Uz pudeles ir precīza mērskala mililitros. Dažādas krāsu iespējas katrai gaumei.

Katrai pudelei līdzi nāk silikona knupis (S izmērā), miksera režģis, pudeles vāciņš un 100 ml tilpuma konteiners ar skrūvējamu vāciņu, kur uzglabāt mākslīgā piena maisījuma pulveri vai arī kādu našķi, dodoties ārpus mājas. Atsevišķi ir iegādājami pudeles knupji dažādos izmēros, kuru piemērotību izvēlas atkarībā no bērna vecuma - S (0 mēn. ) , M (no 2 mēn. ) L (no 4 mēn. ) un + (no 6 mēn.). Pudeles nesatur bisfenolu-A, S, F (BPA, BPS, BPF-free) un ir izgatavotas no kvalitatīvas PP plastmasas, lai jūs varētu justies droši ar šo produktu.

Snīpja krūze (Twistshake Sippy Cup), sākot no 4 mēnešu vecuma

Kad jūsu mazulis aug un attīstās pa nedēļām un mēnešiem, ātri pienāk mirklis, kad mazais vēlēsies likt lietā savu varēšanu, lai padzertos. Snīpja krūze ar rokturiem būs lielisks palīgs  patstāvīgai dzert prasmes apgūšanas treniņam. Silikona necaurlaidīgais blīvējums novērš šķidruma izšļakstīšanos brīdī, kad jūsu bērns apgriež otrādi krūzīti. Snīpim ir mīksts, maigs silikona korpuss, kas lieliski balstās uz jūsu bērna smaganām. Mini krūzītei ir ergonomisks dizains ar mīkstiem treniņu rokturiem, kas nodrošina jūsu bērnam ērtu satvērienu, palīdzot viņam iemācīties dzert pašam. Rokturi ir noņemami kopā ar snīpja vāciņu, līdz ar ko, krūze ātri pārvēršas par ideāla izmēra glāzi, ko viegli turēt mazajās rokās, lai pēc laiciņa trenētos dzert no glāzes. Tāpat kā visām Twistshake krūzītēm, arī snīpja krūzēm ir īpaši plats kakls, kas atvieglo uzpildīšanu un tīrīšanu. To var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā uz augšējā nodalījuma.

 Šī snīpja  krūze ir ne tikai ideāla krūze, brīdī, kad jūsu bērns mācās dzert pats, bet arī patīkams pārsteigums! Twistshake ir pirmais pasaulē ar šo ģeniālo inovāciju - FruitSplash, kas piedāvā vecākiem vienkāršu veidu, kā izveidot veselīgu augļu dzērienu. Katrā snīpja krūzītē ir augļu mikseris – elements, kas sasmalcina augļus kopā ar ūdeni, sakratot krūzīti. FruitSplash ir arī patīkama, jautra nodarbe, kurā iesaistīt savu bērnu, piemēram, ļaujot izvēlēties, kuras ogas/ augļus pievienot ūdenim, lai samiksētu savu dzērienu. Līdz ar piebarojuma ieviešanu bērna uzturā, svarīgi ir nodrošināt pietiekamu ūdens uzņemšanu. Krāsains augļu dzēriens noteikti bērniem patiks.

Pudele ar salmiņu, bērniem no 6 mēnešu vecuma

Twistshake Straw ir pudele ar mīkstu salmiņu, kas ir ideāli piemērots bērnam, kurš jau ir gana paaudzies, lai varētu dzert pats. Šai pudelei ir unikāls "atvelkamais vāks", kas atveras un aizveras acumirklī. Vāks nevar atdalīties vai pazust, kad jūsu bērns dzer, bet stingri turas uz pudeles. Tajā ir vārsts, kas pasargā no šķidruma iztecēšanas. Šo pudeli ir vienlīdz ērti gan lietot, gan izjaukt brīdī, kad to nepieciešams iztīrīt, tādējādi sekmējot labāku higiēnu. Visas detaļas ir viegli noņemamas mazgāšanai, pat salmiņš. Tāpat atsevišķi ir nopērkami rezerves salmiņi. Pudele ir saderīga ar Twistshake Sippy Cup jeb snīpja krūzēm. Ja vēlaties iegūt lielāka tilpuma snīpja krūzi, paņemiet pudeli, noskrūvējiet augšējo daļu un korpusu ērti savienojiet ar snīpja krūzes augšējo daļu. Pudelei ar salmiņu ir satvērienam draudzīgs dizains un īpaši plats pudeles kakls vieglai tīrīšanai. Pudele ar salmiņu ir pieejama dažādās krāsās 360 ml tilpumā. Tas ir pietiekams tilpums spēcinošam smūtijam vai dzērienam, kad esat devušies ārpus mājas.

Sporta pudele, bērniem no 12 mēnešu vecuma

Twistshake Kid Cup ir lieliska pudele bērniem, kuri jau ir izauguši no pudelītes un mācās dzert no krūzes vai glāzes. Pudele ir ērta aktīviem, ziņkārīgiem bērniem, kas mīl pavadīt laiku dabā, ārpus mājas. Arī šajā pudelē ir ievietots augļu smalcinātājs - novatoriska ierīce, kas ļauj pievienot ūdenim augļus un ogas, radot gardus dzērienus! Pievienojiet iecienītākās ogas, augļus, pārlejiet ūdeni un padariet ūdeni, veselīgu un gardu bērniem! Nesatur BPA, BPF un BPS, tas ir veselīgi gan jums, gan mazulim. Ergonomisks dizains, ērti turēt rokās. Plats kakliņš ērtākai piepildīšanai un mazgāšanai. 360 ml tilpums, dažādas krāsas katrai gaumei.

Twistshake ir ilgtspējīgs ieguldījums jūsu ģimenē. Pudeles ir izturīgas, drošas un viegli kopjamas.

Padariet savu dienu krāsaināku un garšīgāku ar Twistshake!