Twinkle Little Star Decor stendā varēsi laimēt pilnu vienas ballītes noformējumu!

Twinkle Little Star Decor stendā varēsi laimēt pilnu vienas ballītes noformējumu!

26. Oct 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Katra dzimšanas diena ir ļoti īpaša, un mēs vēlamies, lai tā paliktu prātā arī ar savu unikālo noformējumu.

Lai smeltos jaunas idejas un padomus, kā noformēt savus nākamos svētkus, Lielajā Māmiņu Kongresā nāc uz Twinkle Little Star Decor stendu. Apmeklētājiem tiks piedāvāti svētku noformējuma komplektui, ko varēs iegādāties, lai bērna ballīti noformētu paši! Kā arī tev būs iespēja piedalīties aktivitātē, kas ļaus piedalīties izlozē par pilnu vienas ballītes noformējumu!

Twinkle Little Star Decor nodrošina bērnu pasākumu vizuālo dizainu un noformēšanu, kā arī rada svētku noformējuma komplektus, kas atvieglo ballītes dekorēšanu vecākiem, kuri vēlas to darīt paši!

Māmiņu Klubs jau trešo gadu pēc kārtas organizē izglītojošu un veselību veicinošu pasākumu jaunajām ģimenēm - Lielo Māmiņu kongresu, kas norisināsies 23.novembrī, Jūrmalā, Semarah hotel Lielupe. Pasākums vienuviet pulcē simtiem ģimeņu – gan vecākus ar bērniem, gan arī tos, kuri vēl tikai gaida pasaulē ierodamies savu bērniņu, klātienē tiekoties ar vadošajiem mātes un bērna veselības ekspertiem.

Pasākums noritēs visas dienas garumā un būs pieejams par simbolisku ieejas maksu. Ienākumi tiks ziedoti Māmiņu Kluba Labdarības fondam, kas palīdz māmiņām un bērniem krīzes situācijās.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Ieejas maksa Kongresā ģimenes biļetei VISAI ģimenei, neatkarīgi no bērnu skaita, tikai 5 eiro!

BIĻETI PĒRC ŠEIT