Šodien tiekamies 11:20 Lielajā pastaiga 4 Jelgavā: pievienojies un iesūti reportāžu

Šodien tiekamies 11:20 Lielajā pastaiga 4 Jelgavā: pievienojies un iesūti reportāžu

01. Jun 2013, 00:01 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

20130530140626-92529.jpgLaiks skrien vēju spārniem!

Lielā pastaiga 4 ir klāt!

Sestdien 1.jūnija plkst. 11:20 Jelgavas pils parkā sāksies skaistā Māmiņu un viņu bērniņu sanākša kopā. Mammas no visas Jelgavas sanāks kopā, lai pavadītu kopā šo dienu . Lai priecātos par bērnu smaidiem un baloniem, kas padarīs mūsu ikdienas dzīvi krāsaināku un emocijām bagātāku. Esmu patīkami satraukta un nedaudz uztraukusies , kaut nu laiks būtu skaists un saulains.

Šogad kā jau iepriekš portālā esmu informējusi būs pārdomāta pastaiga. Būs pasatiga un vēlāk koncerts un konkursi bērniem kopā ar vecākiem un citi pārsteigumi.

Reklāma par pasākumu ir arī šodienas Jelgavas Vēstnesī, tad arī Jelgavas portālā www.jelgavasvestnesis.lv http://www.jelgavasvestnesis.lv/page/9?news_id=20280

Tad sadarbībā ar Jelgavas Kultūras namu ir plakāti izlīmēti uz informācijas stabiem pa pilsētu.

Tad vēl info ir arī www.zz.lv  http://zz.diena.lv/vietejas-zinas/jelgava/sestdien-jelgava-ceturta-liela-ratu-pastaiga-160986

Mīļās mammas vēlams līdzi ņemt Hēlija balonu vismaz vienu, lai balonus varētu palaist gaisā . Bērnu izklaides mājā " Bossiks"  vienu balonu var  piepūst par 0.85 sant. Pagaidām lētako varainatu atradu. Varbūt kāda mamma zina lētaku variantu? 1.jūnija " Bossikā"  balonus varēs pieūst no 11:00 . Es pati ņemšu vienu hēlija balonu un parastos 2 piesiešu klāt un tad jau gaisā pacelsies visi 3 gab. Neaizmirstiet, ka atpazīšanās zīmes ir sarkani un balti baloni kā arī aksesuāri apģērbā.

Laipni aicinātas arī topošās māmiņas un lielāki bērni , kas ratiņos vairs nesēž:)

Uz satikšanos Jelgavas pils parkā 11:20 1.jūnijā!!!

Mans e-pasts ieva10cirule@inbox.lv

Lūdzu , man prieks, ka patika!!!🎉