Smaganiņu un zobiņu draugs

Smaganiņu un zobiņu draugs

02. Nov 2023, 22:56 Alīna īstā Alīna īstā

Ar nepacietību gaidījām mūsu testējamo produktu -HEORSHE Shamrock zobu riņķi. Atverot iepakojumu uzreiz ievēroju cik patīkams ir graužamās rotaļlietas materiāls. Ir pierasts, ka jebkas kas ir mazuļiem ir krāsains vai košs. Šie zobu riņķi ir vienkrāsaini, mūsu gadījumā maigi pelēks un balts, kā arī ir ļoti gaumīgs dizains. Kāpēc es pieminu krāsas? Manuprāt, mazulim lielajā rotaļu un citu lietu krāsainībā šo rotaļlietu vieglāk ir ieraudzīt, no tāluma apskatīt tā formu utt.
Mūsu mazulis nav tik liels, lai jau patstāvīgi ar nolūku turētu kaut ko rokās, tāpēc mēs šo graužam riņķi āķējām mantās,lai karājās, bet guļot viņš to var aizsniegt. Viņam patīk līdz tam sniegties un raut nost. Kad ir norauts tad, protams, uzreiz jādabū mutē. Forma ir labi izdomāta gan mazulim ērti satvert un turēt mantu, gan tā ir droša, jo mazulis cik var ielikt mutē tik var, nav aizrīšanās risks. Jebkura mamma atzīs mēs nevaktējam mazuli katru sekundi ir brīži, kad mūs novērš, piemēram, otrs bērns vai telefona zvans. Ar šo rotaļu varu būt droša, ka mazajam viss būs labi. Tā arī ir pietiekami bieza, lai mazie to nepārkostu ar saviem zobiņiem.
Graužam riņķim ir 3 dažādi rieviņu veidi uz katras lapiņas. Mūsu gadījumā mazajam, laikam viss vairāk patīk pumpainā lapiņa, jo tad pakasot smaganas viņš parasti smejas. Domāju ir forši, ka viņš var izjust arī citas formas/rieviņas.
Mums ir izšķīlušies divi apakšējie zobiņi un man ir bail lai mazais graužot neko sev netraumētu, jo mūsu mājā ir dāvinātas arī graužamās rotaļas, kuras ir ļoti cietas. Nesaprotu kā tādas vispar var dēvēt par graužamajām rotaļām... Shamrock graužam riņķis ir no pārtikas silikona, netikai pēc sajūtām maigs, bet arī mīksts.
Rotaļlietu viegli nomazgāt, nodezinficēt pa cik tā ir viena vesela, nevis sastāv no vairākām detaļām ar dažādām savienojuma vietām, kuras ne vienmēr ir ērti iztīrīt.
Vēl par agru spriest, bet domāju šie arī paliks mūsu mīļakie graužamie, jo pēc tā formas ieliekot mutē tiks arī līdz tālāk izaugušajiem zobiņiem.