Produktu testi: Kids Clin produkti piena krevelītes mazināšanai

Produktu testi: Kids Clin produkti piena krevelītes mazināšanai

22. Nov 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ar lielu prieku mēs saņēmām testēt KIDS CLIN produktu, kas ir nepieciešams zīdaiņiem piena kreveles likvidēšanai. Komplekta ietilpst net ikai pats produkts (eļļiņa), taču arī matu suka ar mīkstu sukliti, kas ļoti saudzīgi notīra šīs zvīņas, gan arī matu ķemmīte, kas tāpat veic savu funkciju vieglāk notīrīt šos te seborejisko dermatitu un neveicinātu tā atkārtošanos.

Salīdzinājumam - kāda galviņa izskatījās zīdainim ar piena kreveli no paša sākuma, un kāda tā kļuva pēc aptuveni divu nedēļu lietošanas. Manuprāt, rezultāts ir tiešām acīm redzams, un šobrīd kreveles uz galviņas nav vairs praktiski vispār. 

Ļoti patika konsistence pašam līdzeklim, kas neradīja jebkādas blakusparādības uz bērniņa galvas ādas. Ņemot vērā, ka ādiņa ir ļoti jutīga, komplektā esošās birstes efektīvi un viegli attīra galvas adu un katrs var izvēlēties piemērotāko tieši savam bērniņam un galvas ādas stāvoklim.

Mēs pavisam noteikti iesakām šo līdzekli māmiņām iegādāties- pārbaudīt tā efektivitāti un priecāties par si līdzekļa radītu lielisko rezultātu pāris nedēļu laika. 

Samanta

www.azeta.lv