Lola & Lykke viedais elektriskais bezvadu piena pumpis

Lola & Lykke viedais elektriskais bezvadu piena pumpis

13. Jul 2021, 11:09 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Barošana ar krūti ir kā ceļojums, un ir labi, ja katrā solī ir atbalsts. Lola & Lykke ir izveidojis apbrīnojamu viedu elektrisko piena pumpi visām sievietēm, kas baro bērnu ar krūti. Kāpēc tas ir tik īpašs? Lasiet tālāk un uzzināsiet!

Lola & Lykke viedais elektriskais piena pumpis ir bezvadu, viegls, kompakts sūknis ar USB lādētāju. Viedā skārienekrāna tehnoloģija padara piena atslaukšanu ļoti ērtu.

Mazais un vieglais dizains atdarina mazuļa dabisko piena zīšanu un piedāvā 6 stimulēšanas iestatījumus un 9 piena atslaukšanas režīmus.

Tas ir patiešām kompakts. Mūsu pumpim ir tikai piecas daļas, ko mazgāt, un ir nepieciešamas dažas sekundes, lai to saliktu. Piena atslaukšana nekad nav bijusi tik viegla!

Lola & Lykke viedais elektriskais piena pumpis ļauj atslaukt pienu tā, kā jūs to vēlaties.  Aizmirstiet ilgās stundas, kas pavadītas pieslēgtai pie kontakta vai mazgājot caurulītes. Nav vadu, nav jezgas. USB uzlādējamais akumulators ar 2 stundu akumulatora darbības laiku ļauj izmantot piena pumpi jebkurā vietā.

Mūsu unikāli izstrādātā elastīgā, īpaši mīkstā krūšu uzlika atdarina mazuļa dabīgo zīšanu, samazina spiedienu un palīdz masēt krūti, lai veicinātu piena veidošanos un optimizētu piena plūsmu.

Digitālais displejs ar atmiņas pogu un taimeri ļauj viegli kontrolēt un ierakstīt piena atslaukšanas reizes.

Intuitīvas viedas iespējas

-       6 stimulēšanas līmeņi

-       9 atslaukšanas līmeņi

2 fāžu atslaukšanas tehnoloģija:

Stimulēšana / Atslaukšana. Divi klīniski pārbaudīti pielāgojami atslaukšanas ritmi.

4 fāžu vieda funkcionalitāte:

Stimulēšana / Atslaukšana / Automātiska darbība / Atmiņa

Vēl viena lieta, kas padara Lola & Lykke piena pumpjus lieliskus, ir piena uzglabāšanas maisiņi! Ideāls veids, kā uzglabāt, sasaldēt un aizsargāt dārgo pienu. Lola & Lykke® krūts piena uzglabāšanas maisiņi ir ērti lietojami un higiēniski. Maisiņi ir iepriekš sterilizēti, izturīgi pret noplūdi un gatavi lietošanai. Ietaupiet laiku un atslauciet pienu tieši mūsu piena uzglabāšanas maisiņos, izmantojot mūsu Smart Electric piena pumpi. Lai glabātu kompakti, nolieciet vertikāli vai horizontāli. Barojiet mazuli tieši no maisiņa, kam piestiprināts mūsu unikālais adapteris un barošanas knupītis.

Šis piena sūknis ir lieliska raudzību dāvana jebkurai māmiņai, kas bērnu baro ar krūti! Mēs jums piedāvājam ekskluzīvu atlaižu kodu MAMINU20, kas jums piešķirs 20 eiro atlaidi no cenas. Iegādājieties Lola & Lykke video elektrisko piena sūkni un lietojiet kā profesionāle!