Lielajā Māmiņu Kongresā varēsi nogaršot Smalko musli

Lielajā Māmiņu Kongresā varēsi nogaršot Smalko musli

24. Oct 2019, 16:17 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lielajā Māmiņu Kluba Kongresā piedāvāsim tev ne tikai uzzināt daudz jaunas un noderīgas informācijas, bet arī izmēģināt jaunas garšas.

Pasākuma laikā varēsi iepazīt Smalko musli, uzzinot, cik gan tas ir vērtīgs un daudzveidīgs. Iespējams, tas iegaršosies tik ļoti, ka turpmāk būs regulāra parādība uz tavas ģimenes brokastu galda!

Smalkais muslis ir šķiedrvielām bagāts, veselīgs produkts, ko ēd gan kā klasisko brokastu musli, gan kā brokastu putru, pievieno smūtijiem, izmanto miltu vietā pankūku, cepumu kūku utml. mīklās, gan kā rīvmaizi panēšanai.

Māmiņu Klubs jau trešo gadu pēc kārtas organizē izglītojošu un veselību veicinošu pasākumu jaunajām ģimenēm - Lielo Māmiņu kongresu, kas norisināsies 23.novembrī, Jūrmalā, Semarah hotel Lielupe. Pasākums vienuviet pulcē simtiem ģimeņu – gan vecākus ar bērniem, gan arī tos, kuri vēl tikai gaida pasaulē ierodamies savu bērniņu, klātienē tiekoties ar vadošajiem mātes un bērna veselības ekspertiem.

Pasākums noritēs visas dienas garumā un būs pieejams par simbolisku ieejas maksu. Ienākumi tiks ziedoti Māmiņu Kluba Labdarības fondam, kas palīdz māmiņām un bērniem krīzes situācijās.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Ieejas maksa Kongresā ģimenes biļetei VISAI ģimenei, neatkarīgi no bērnu skaita, tikai 5 eiro!

BIĻETI PĒRC ŠEIT