Kādi būs Tīģera gadā dzimušie bērni? 1. daļa

Kādi būs Tīģera gadā dzimušie bērni? 1. daļa

11. Feb 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Īss, precīzs horoskops, kas pastāstīs, kādi būs 2022. gadā, kura valdnieks pēc Austrumu horoskopa ir Tīģeris, dzimušie mazuļi.

Foto – Pixabay.com

Auns

Auns ir stipra zīme, tajā dzimuši daudzi īsti līderi. Un, ņemot vērā arī Tīģera gadu, enerģijas šajā zīmē dzimušajiem mazuļiem noteikti netrūks. Viņi varēs gūt panākumus dažādās jomās, piemēram, zinātnē, biznesā, mākslā. Tāpat viņiem būs zināma tieksme pēc avantūrisma, bet asais prāts un atjautība ļaus pārvarēt jebkādas grūtības.

Vērsis

Cilvēki, kas dzimuši Tīģera gadā, parasti tiecas pēc izaicinājumiem. Bet tas arī palīdz viņiem būt līdzsvarotiem un uzmanīgiem. Šīs zīmes pārstāvji rūpīgi apsver katru lēmumu, pat ja tas attiecas uz kādu riskantu lietu. Pieaugušo dzīvē viņi daudz ceļos un vienmēr būs atvērti jaunu cilvēku iepazīšanai.

Dvīņi

Bērniem, kas dzimuši Dvīņu zīmē, būs grūti paciest vientulību. Bet trokšņainā sabiedrībā viņi jutīsies kā zivis ūdenī. Viņi dievinās saziņu ar vienaudžiem un būs ļoti komunikabli. Tomēr dzīves problēmas Dvīņi uztvers ļoti tuvu sirdij, kā arī bieži jutīsies nomākti. Viņu garastāvoklis bieži mainīsies!

Vēzis

Vēžiem, kas dzimuši Tīģera gadā, būs sarežģīts raksturs. No vienas puses, viņi būs mierīgi un pārliecināti par sevi, bet viņu iekšienē vienmēr gruzdēs sirdsapziņas pārmetumi. Ar šo īpatnību cīnīties neizdosies, tāpēc būs vien jāpielāgojas. Pirmkārt, Vēžiem būs jāiemācās nepārdzīvot par katru sīkumu.

Lauva

Divu kaķu, tīģera un lauvas kombinācija padarīs šīs personības stipras un apņēmīgas. Zvēru simbols tādos cilvēkos parādīs līdera īpašības, bet dabiskais labsirdīgums palīdzēs atrast daudzus draugus un domubiedrus. Taču bērni, kas dzimuši Lauvas zīmē, būs ļoti stūrgalvīgi, kas radīs daudzus konfliktus ar vecākiem. Vēlāk šī īpašība viņiem nāks tikai par labu – viņi varēs sasniegt visu, ko vēlas.

Jaunava

Tīģera gadā dzimušās Jaunavas būs īsti draiskuļi. Jau no bērnības viņi izrādīs savu drošo un stūrgalvīgo raksturu. Tomēr parādīsies arī pozitīvas īpašības – Jaunavas būs ļoti taisnīgas un palīdzēs atrisināt dažādus konfliktus.

LASI ARĪ DESMIT CITUS HOROSKOPUS 2022. GADAM!