Hendlinga nodarbības ar fizioterapeiti Klaudiju Hēlu- no pašiem mazākajiem līdz pat gadiņa vecumam

Hendlinga nodarbības ar fizioterapeiti Klaudiju Hēlu- no pašiem mazākajiem līdz pat gadiņa vecumam

18. Feb 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Klubs ir vieta, kur gaidītas ir ne vien topošās ģimenītes,bet arī jaunie vecāki un pie mums nodarbībās vienmēr saņemsiet izsmeļošāko informācijiu no zinošākajiem speciālistiem. 

Viena no speciālistēm, kas Māmiņu Kluba Vecāku skolā diendienā strādā gan ar topošajiem, gan jaunajiem vecākiem, ir fizioterapeite Klaudija Hēla, kura aicina uz hendlinga nodarbībām, lai mazulītis attīstītos pareizi un harmoniski, lai apgūtu bēbīša celšanu, velšanu un nešanu.

Mēs, aprūpējot savu mazuli, visbiežāk koncentrējamies uz galarezultātu – bērniņam ir jānomaina autiņbiksītes vai mazulis ir jāpārģērbj un tas ir mūsu mērķis, kas, protams, ir svarīgi, taču tik pat nozīmīgs ir process – kā mēs to darām.

Arī mums procesa laikā ir iespēja pievērst uzmanību bērna reakcijai – viņa smaidiem, acu skatienam, pastāstīt, kas notiek apkārt, palūgt bērna labo vai kreiso roku, lai viņš piedalītos ģērbšanās notikumā, radīt kompromisus tam, kā mēs aprūpējam bērnu, ļaut bērnam izpausties.

ATCERIES! Bērnam svarīgi just, ka viņš piedalās procesā, ka viņš arī ir aktīvs aprūpes notikumā, lai veidotu pašapziņu un sajūtu, ka viņš spēj un viņam izdodas!

Mazuļu hendlings vecākiem ar mazuļiem līdz 6 mēnešiem