Blogu konkurss: Mana īpašā krūts ēdināšanas pieredze

Blogu konkurss: Mana īpašā krūts ēdināšanas pieredze

06. Dec 2015, 00:03 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tieši tā, krūts ēdināšana ir īpaša pieredze. Katrai no mums ir atšķirīga pat bērniņa gaidīšanas pieredze, tāpat arī dzemdību pieredze un krūts ēdināšanas pieredze. Kā sākās tavējā? Pirmās dienas slimnīcā, pirmais smagums krūtīs, pirmie jautājumi par to, vai mazulis pietiekoši daudz paēd, un - pirmais prieks par to, ka jums abiem kopā izdodas! Dalies ar mums šajā savā atšķirīgajā pieredzē!

Iesūti krūts zīdīšanas padomus, veiksmes stāstus, ieteikumus, kā esi veidojusi piena banku un kā vispār Tev ir veicies ar krūts ēdināšanu! Kādai šī pieredze būs veiksmīga, kādai - mazāk veiksmīga. Bet atceries - tā ir tikai un vienīgi tavējā!

Pastāsti, kā sākās jūsu abu krūts ēdināšana, vai krūtis sagatavoji kaut kā zīdīšanai jau grūtniecības laikā, vai apmeklēji krūts zīdīšanas nodarbības. Pastāsti, kādas bija pirmās dienas krūts ēdināšanas pieredzē, pastāsti, ar kādām grūtībām saskāries, kā arī - dalies ar mums savā priekā par katru pārbaudījumu, kam veiksmīgi iets cauri šajā tik nozīmīgajā procesā! Dalies arī krūts zīdīšanas padomos, ieteikumos, pastāsti, vai esi veidojusi piena banku, vai to domā darīt!

Noteikti pastāsti par apģērbu krūts ēdināšanas laikā- vai iegādājies speciālus krūšturus vai apģērbus? Kas Tev šķita visērtākais vai tieši otrādi- visneērtākais?

Uzdevums pavisam vienkāršs, vai ne?

Tātad, viss, kas tev jādara:

  • caur podziņu pie sava profila PIEVIENOT RAKSTU iesūti rakstu par savu krūts ēdināšanas pieredzi no grūtniecības laika līdz pat līdzšinējam brīdim!
  • Izvēlaties sadaļu Bēbītis un tagu Krūts-ēdināšana un Pirmā-izvēle-īstajā-brīdī
  • kad viss izdarīts, jāspiež vien SAGLABĀT, un stāstiņš ieceļos portālā!

Balva

Iespēja saņemt Bubchen vai NUK produkciju pēc izvēles 10 EUR apmērā GP Baltics veikalā, Vietalvas ielā 1!

20150527094514-10040.jpg

Veikala darba laiks darba dienās no 9:00 līdz 17:00

 

Konkurss norisināsies līdz 6.decembrim ieskaitot.

Gaidām tavu pieredzi un atceries - tā var iedvesmot un palīdzēt arī citām māmiņām!

Māmiņu Klubs

Konkurss tapis sadarbībā ar 

20151113101937-41025.jpg