Bēbīšu klubs: Apģērbju maiņa un to iegāde

Bēbīšu klubs: Apģērbju maiņa un to iegāde

11. Mar 2022, 18:24 Santa_BēbīšuKlubs Santa_BēbīšuKlubs

Lai gan ļoti priecājos un izbaudu, ka mūsu platumu grādos ir pieejami visi četri gadalaiki pilnā to krāšņumā, kā arī attiecībā uz mazuli, manuprāt, esam ekipēti pienācīgi. Taču šogad ziema jau apnikusi. Apnikusi ar savu nepatstāvību. Ar netīrajiem un pastaigām nedraudzīgajiem ceļiem. Kā arī apnikusi dēļ nemitīgās un nervozās tuntulēšanās, kas ir bieza mazuļa iepakošana vairākās apģērba kārtās, kuras tas ne vienmēr uzņem labprātīgi un padevīgi, cenšoties no tām atbrīvoties pie pirmās izdevības.  Slapja mugura garantēta. Tādēļ šogad īpaši gaidu pavasara iestāšanos. Jaunu gadalaiku, ar kuru jau bezrūpīgāk pirmo reizi iepazīstināt mūsu mazuli. 

No daudz jaunajiem vecākiem dzirdēts, ka ar apģērba iepirkšanu mazulim jābūt ļoti uzmanīgam, savādāk pēc pāris mēnešiem attopies, kad pilns skapis ar “nav ko vilkt” vai “opā, šo es redzu pirmo reizi, bet tādu jau vairs mugurā neuzstīvēsi”. Tieši šo apsvērumu dēļ mēs ar vīru jau laicīgi vienojāmies, ka mazuļa apģērba iegādē centīsimies būt ļoti racionāli, izvirzot apģērba praktiskumu un kvalitāti, kā noteicošos faktorus. Kvalitāti, lai pie intensīvās mazgāšanas audums nezaudētu krāsas, savas labās īpašības un beigu beigās neatgādinātu trauku lupatu. Savukārt, praktiskums nodrošina lietošanas ērtību. Piemēram, vienkāršu autiņbiksīšu pārbaudi ar dupša mazgāšanu, bez liekas izģērbšanās. Pēc šāda principa tad arī iegādājāmies pa diviem eksemplāriem no visa, kas nepieciešams, līdz 3 mēnešu vecumam. Jo pilnībā pietiek, kamēr viens mugurā, otrs paliek rezervē. 

Tagad, kad mazulis paliek aizvien kustīgāks un lustīgāks, viens no svarīgiem nosacījumiem mums ir, lai apģērbā mazulim būtu pēc iespējas ērti un brīvi pārvietoties. Tādēļ skatos, lai sastāvs būtu no trikotāžas kokvilnas, elpojošs un mīksts. Esam dažādu firmu drēbītes izmēģinājuši, taču viens no mūsu favorītiem ir Lodger firmas apģērbs, kas lieliski atbilst mūsu prasībām, izpildot nosacījumus. Tādēļ arī šobrīd, kad esam sasnieguši 3 mēnešu atzīmi un sākam iepirkt apģērba pārus nākamajiem trim mēnešiem, daļu apģērba mēs iegādājamies tieši no Lodger. Tie ir praktiski savā krāsu nepiesātinātā vienkāršībā un pilda nepieciešamo funkciju. Ne vienmēr kvalitatīvs apģērbs maksā kaudzi naudas, ja vien seko līdzi jaunumiem un sezonālajām izpārdošanām, tos var iegādāties par lieliskām cenām. Izmanto iespēju un iepērcies - lodger.com.