Klausos austiņās Youtubā atrastu savu vienu no mīļākajām dziesmām un prātā ir daudz dažādas domas. Viena no tām ir par dziesmu, kas skan ausīs – Sunrise Avenue – Hollywood Hills. Šī dziesma ir tieši saistīta ar mani un maniem sapņiem. Cilvēkam ir jābūt sapņiem, lai ir uz ko tiekties. Es zinu, ka pienāks diena, kad klausīšos šo pašu dziesmu un priecīga staigāšu pa mazajām ieliņām kādas tālas salas pilsētās. Zinu, ka tur mani gaidīs cilvēki ar smaidu uz lūpām. Tas ir sapnis, bet noteikti tam ir lemts piepildīties.
Bet nu par tādiem sapņiem, kas ir saistīti ar manu atpūtu. Vispār jau arī tikko aprakstītais sapnis ir tiešā mērā saistīts ar atpūtu.
Parasti ikdienā atpūta ir miegs. Nu jā, lai cik tas smieklīgi nebūtu, bet tieši miegā jau vislabāk izdodas atpūsties. Protams, ka arī darbā. Bet tā ir savādāka atpūta. Brīvdienās cenšos pavadīt daudz laika ar meitiņu, laiku veltīt arī vīram, arī mājai. Diemžēl māja pati vēl neprot sakopties un drēbes pašas neskrien uz veļas mašīnu :D Tad nu atpūta nereti sanāk tikai pie tv vai datora.
Bet, ja tā nopietnāk sākam runāt, tad es atpūšos arī, kad ķimerēju kaut ko meitiņai – galvā gan šī ķimerēšanās ir gana produktīvāka, nekā dzīvē. Bet tas jau pieder pie strādājošas māmiņas ikdienas :) Man patīk šūt, tamborēt un arī kaut ko uzadīt, paķimerēties ar papīru, pagatavot kādas dāvaniņas vai pārsteiguma lietiņas draugiem un mīļajiem. Kamēr nebiju iegājusi pavisam Lielajā dzīvē ar bērniņu, čakli nodarbojos ar juvelierdarbiem un rotaslietu izgatavošanu. Uzreiz teikšu, ka nevis tādā amatieru līmenī, bet gan daudz nopietnākā, kvalitatīvā – esmu gan kalusi (jā – kalusi!) Nameja gredzenus (manā kontā ir vairāki), gan ir kabinātas ķēdītes, taisīti dažādi interesanti darbiņi, kas ir arī ceļojuši pa izstādēm. Manā kontā ir arī auskari un pat mūsu laulības gredzeni! Tos gan pati taisīju daļēji, jo tur esot savi juvelieru ticējumi. Negribas taču izaicināt likteni :) Šī juveliera būšana ir jau vairāk kā 13 gadu garumā. Taču zinu, ka gribu šo atpūtu atjaunot. Diemžēl vairāk gan darba grafiks šo visu neļauj, bet ir lietas, ko varu arī veikt mājās. Un tā ir tā atpūta, ko veicu mājās – gan auskari, gan rokassprādzes.
Vēl man patīk atpūsties pie datora kaut ko veidojot. Pēdējais, ko esmu iesākusi un turpinu pilnveidot, ir Kāzu avīze draugu kāzām. Lai gan pirmo reizi daru, ko tādu, bet tas ir interesanti un palīdz atslēgties. Tāpat cenšos palasīt kādu grāmatu vai žurnālu, bet tas sanāk reti – vai tad mazā dvēselīte, kas skraida pa māju atļauj lasīt tikai mammai? – nē, viņai arī gribas lasīt :)
Kā jau mūsdienu sievietei un māmiņai, man tā atpūta sanāk vairāk vai mazāk tāda praktiska. Nav jau tā, ka es nemāku atpūsties arī ārpus Rīgas. Protu! Man ļoti patīk doties ciemos uz Valmieru! Tur dzīvo gan draugi (kas iepazīti tepat Mk), gan arī radi. Līdz ar to es paciemojos un reizē arī atpūšos. Tāpat pa ilgākam laika posmam dodamies ar vīru uz citu Vidzemes pusi.
Pēdējā reize, kad bija iespēja atpūsties, bija gājienā uz teātri! Tajā arī vari atpūsties un kaut nedaudz atslēgties no ikdienas kņadas un darīšanām. Tā arī bija lieliska iespēja atpūsties divatā ar vīru. Protams, ka vēl foršāk ir atpūsties visai ģimenei kopā, bet vajag arī laiku, kad atpūsties tikai divatā. Tāds ir vajadzīgs.
Man nepatīk atpūsties vienai. Kaut kā esam ar vīru sapratuši, ka foršāk ir atpūsties kopā. Neesam no tiem pāriem, kas skraida pa klubiņiem vai vēl labāk – viens iet uz klubu, otrs sēž ar bērnu :D Nu neesam tādi. Ja iesim, tad iesim abi, ja neiesim, tad neiesim neviens. Protams, ka ir reizes, kad draugus satiekam ārpus mājas un ir reizes, kad draugi savācas pie mums un arī tā ir atpūta!
Un pilnīgi noteikti, mana atpūta ir klausīties radio, kad dodos uz centru darīšanās, viena! Parasti tas notiek brīvdienā, kad tētis čubinās ar meitiņu un mammai ir iedots brīvsolis!
Ja runājam par tādām sapņu atpūtām, tad varu atzīties, ka mans sapnis ir SPA apmeklējums. Es burtiski kaifoju, ja mani masē, ņemas ap mani un visādi citādi bužina. Es zinu, ka tas ir gana dārgs prieks, tāpēc līdz šim šis sapnis nav piepildījies. Bet noteikti tas kādu dienu piepildīsies un es varēšu izbaudīt pilnīgu atpūtu! Varbūt uz apaļo jubileju, pēc pāris gadiem, būs jālūdz, lai visi kopā man uzdāvina šo skaisto brīvdienu – SPA!
Ja man būtu brīva vaļa kā atpūsties, tad, ņemot vērā finanšu resursus, es sataisītu smaržīgu vannu, sadegtu svecītes, ieslēgtu kādu jauku radio staciju un gremdētos smaržīgajā vannā! Zinu, ka šo atpūtu, tuvākajās brīvdienās, īstenošu!
Lai arī katrai no jums, meitenes, izdodas atrast kādu brītiņu, kad atpūsties un izbaudīt laiku tikai sev!
Aab
Ceturtais Huggies® mitro salvešu akcijas uzdevums: Ideālais laiks tikai mammām!
