Piecas idejas, kā patiešām iepriecināt absolventu

Piecas idejas, kā patiešām iepriecināt absolventu

21. May 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Strauji tuvojas izlaidumu laiks: pacilājoša satraukuma pilns jauna posma sākums tiem, kas absolvēs 9. vai 12. klasi, un arī krietns izaicinājums laimīgajiem vecākiem vai krustvecākiem – ko absolventam dāvināt? Grāmatas ir mūžīga vērtība, bet ir taču vasara, un nupat ir izlasīta vesela grēda grāmatu! Lūk, dažas idejas, kā patiešām iepriecināt absolventu.

 

Ceļojuma biļetes

Jaunība un vasara – vai gan iespējama vēl labāka kombinācija ceļošanai? Absolvents patiešām novērtēs lidmašīnas vai cita transportlīdzekļa biļetes, kas aizvedīs viņu pretī jauniem piedzīvojumiem. Ceļojumam nav noteikti jābūt tālam, eksotiskam un ļoti dārgam – brīnišķīgas apskates vietas var atrast tepat Baltijā. Piemēram, zinātnes centrs AHHAA Igaunijā, nedēļas nogale Viļņā vai Tallinā, kaimiņzemju dabas takas, brauciens ar prāmi pāri jūrai – jebkurš, arī netāls ceļojums paplašina apvāršņus, dāvā jaunus iespaidus un vairo dzīves pieredzi. Ceļa izdevumi būs nelieli, bet neaizmirstama vasara – garantēta!

 

Biļetes uz vasaras festivāliem

Mūzika ir neatņemama jauniešu dzīves sastāvdaļa. Par laimi, šovasar Latvijā bagātīgi izskanēs festivāli visdažādākajām mūzikas gaumēm. Viens no notikumiem, protams, būs “Positivus”, kas pirmo reizi notiks Rīgā, Lucavsalā. Taču ts nebūt nav vienīgais! Uzdāviniet savam absolventam biļetes uz “Rīgas ritmiem”, Progresīvās mūzikas festivālu “Progausis” Jaunpilī, “Summer Sound 2022” Liepājā, “Laba Daba” Līgatnē, pasaules mūzikas festivālu “Porta” vai kādu citu mūzikas notikumu, kas atbilst jaunā cilvēka gaumei un stilam. Bet varbūt īstā dāvana būs kopīga došanās kopā uz Sarunu festivālu LAMPA Cēsīs, iedvesmojoties vērtīgām sarunām un labāk iepazīstot vienam otru? Festivāla apmeklējums ir bez maksas, bet kopā būšana divu dienu garumā – nenovērtējama.

 

Velosipēds

Traukties pretī nezināmajam, vējam šalcot gar ausīm, vai stilīgi ierasties draugu ballītē, doties uz vietējo tirdziņu sestdienas rītā vai izaicināt sevi sportiskiem sasniegumiem... Velosipēds var kļūt par jauna cilvēka labāko draugu. Nav noslēpums, ka jauniešiem ir īpaši svarīgas ilgtspējīgas izvēles. Velosipēds ir zaļi domājoša cilvēka ideālais pārvietošanās līdzeklis, kas ir dabai draudzīgs, veselībai labvēlīgs un lēti uzturams. Kā papildu bonusu uzdāviniet arī kvalitatīvu termokrūzi, kurā var iepildīt iecienīto karsto dzērienu, vai labu atkārtoti lietojamu ūdens pudeli. Tā noderēs gan garākos brīvdienu izbraucienos, gan ikdienas gaitās pilsētā.

 

Viedierīce soļu skaitīšanai

Ja mūsdienīgs viedtālrunis ir teju katra jaunieša kabatā, citas viedierīces drīzāk tomēr ir ekskluzīvs aksesuārs. Uzdāviniet absolventam gudru viedierīci, kas skaitīs soļus no viena izlaiduma līdz nākamajam vai no šī brīža līdz lielā dzīves sapņa īstenošanai, motivējot un palīdzot jaunietim neizlaist mērķi no redzesloka. Vienīgā sacensība, kurā patiešam ir vērts piedalīties, ir ar sevi pašu. Brīžos, kad šķiet, ka mērķi sasniegt nav iespējams, ir vērts atgādināt, ka ceļu nav iespējams noiet citādi, kā vien soli pa solītim. Bet jau nostaigātie soļi palīdzēs atskārst, cik tālu patiesībā cilvēks ir ticis!

 

Premium Plus universālā dāvanu karte

Ja nepavisam nezināt, ko dāvināt, labs risinājums ir Premiun Plus universālā dāvanu karte. “Mēs visi lieliski zinām, cik grūti var būt sameklēt dāvanu pusaudzim. Jauniešiem ir ļoti skaidri priekšstati par to, kas ir stilīgs un vērtīgs. Premium Plus universālās dāvanu kartes galvenā priekšrocība ir tā, ka saņēmējs nav piesaistīts noteiktam veikalam vai zīmolam. Tā ir priekšapmaksas norēķinu karte, ko var iegādāties visās Narvesen tirdzniecības vietās: dāvinātājam ir iespēja brīvi izvēlēties ieskaitāmo summu, bet saņēmējam – to ar prieku iztērēt kādas īpaši kārotas dāvanas iegādei,” iesaka SIA “Narvesen Baltija” Mārketinga un komunikācijas departamenta direktore Ilze Dumceva.