Labākās 2023.gada vasaras atmiņas no Bindenti nometnes

Labākās 2023.gada vasaras atmiņas no Bindenti nometnes

Pagājušajā gadā mūsu ģimenei bija iespēja nosūtīt Dariusu uz Bindenti sportisko vasaras nometni, kas bija pilna ar dažādām aktivitātēm un deva Dariusam iespēju pilnveidot savas sportiskās prasmes un komandas darba iemaņas. Dēls atgriezās mājās ar spilgtām atmiņām un jauniem draugiem, kas vēl tagad tiek bieži pieminēti mūsu ģimenes sarunās.

Ņemot vērā pagājušā gada pozitīvo pieredzi, šogad esam nolēmuši sūtīt gan Dariusu, gan viņa brāli Edvardu uz "Pludmales PATRUĻA" nometni. Šī nometne notiek Ādažos viesu nama ‘’Gungas’’ aizraujošā Dūņezera krastā un piedāvā piedzīvot leģendārā seriāla cienīgus notikumus, kur jaunie glābēji tiek apmācīti un iesaistīti aizraujošos piedzīvojumos, kas apdraud mūsu pludmales nākotni.

Mēs esam pārliecināti, ka "Pludmales PATRUĻA" nometne piedāvās Darijam un Edvardam ne tikai izklaidi, bet arī iespēju pilnveidot savas prasmes drošībā un risku pārvaldībā pie ūdens. Nometnes programmā ir iekļautas gan komandas saliedētības pasākumi, gan lomu spēles, kas palīdzēs abiem brāļiem labāk izprast savas spējas un reaģēt uz izaicinājumiem.

Šīs nometnes pievilcība slēpjas arī tās unikālajā tematikā un profesionālajā pieejā, nodrošinot ne tikai aizraujošu, bet arī drošu vidi mūsu bērniem. Mēs ceram, ka šī gada pieredze būs tikpat pozitīva un atmiņā paliekoša kā iepriekšējā, un Dariuss ar Edvardu atgriezīsies mājās ar jauniem stāstiem un vērtīgām mācībām.

Tiekamies Bindenti nometnēs šajā gadā!