Krāsas ļauj bērnistabu padarīt atraktīvāku

25. Nov 2021, 13:32 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītājas Rūtas bērnistabā turpinās remontdarbi. Lai meitiņu istabu padarītu atraktīvāku, Rūta izmanto krāsas ar pievienoto vērtību.

Lai bērnistabu padarītu interesantāku un radošāku, ir pieejamas plašs krāsu spektrs ar dažādiem efektiem.

  • Tumsā spīdoša laika. Kāpēc gan lai istabu nepadarītu interesantāku, piemēram, uzzīmējot uz sienām vai griestiem zvaigznes, vai arī izmantojot krāsas efektu funkcionāli un ar to iezīmējot gaismas slēdzi vai arī durvju aili? Pie maksimālās uzlādes laka spīd līdz pat 6 stundām.
  • Pārvērt sienu par tāfeli. Ja atmiņā no skolas gadiem palicis, ka tāfeles var būt tikai melnas vai tumši zaļas, tad zini, ka tagad tāfeles krāsu var ietonēt jebkurā tonī, tā pieskaņojot to kopējam istabas noskaņojumam.
  • Paslēp uz sienas magnētisko tāfeli. Ja ierastā tāfele šķiet nedaudz garlaicīgi, tad ar krāsas palīdzību kādu no istabas elementiem vari padarīt par magnētisko tāfeli, lai bērns pie tās varētu piespraust savus darbiņus un citas piezīmes.
  • Izcel mēbeles un dažādus telpas elementus ar perlamutra krāsu, kurai pieejams gan zelta, gan sudraba spīdums, ietonējot to sev tīkamākajā tonī.

Lai padarītu bērnistabu vēl aizraujošāku, apvieno vairākus produktus! “Piemēram, ar perlamutra krāsu, kurai ir sudraba spīdums, var uzzīmēt mēnesi, panākot 3D efektu, kas lieliski izskatīsies dienā, bet naktī iespīdēsies,” ierosina Tikkurila Academy vadītājs Arnis Pastars.

Viņš norāda, ka visām krāsām ir apliecinājums, kas garantē, ka krāsas neatstāj ietekmi uz veselību un ir videi draudzīgas.