Iesaki, kur šajā rudenī/ ziemā pavadīt laiku ar ģimeni un LAIMĒ BALVU!

Iesaki, kur šajā rudenī/ ziemā pavadīt laiku ar ģimeni un LAIMĒ BALVU!

24. Nov 2019, 18:16 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Saka, ka nav nepiemērotu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Mēs to varētu pārfrāzēt, sakot, ka nav nepiemērotu brīvā laika pavadīšanas veidu, ir tikai jāatrod savas ģimenes interesēm atbilstošākais. 

Kopā ar jums, Māmiņu Kluba ģimenēm, mēs vēlamies atrast visforšākās vietas, kur šajā rudenī un ziemā ģimenēm kopīgi pavadīt laiku! Tāpēc iesaki jūsu ģimenes iecienītākos muzejus un apskates vietas, iekštelpu un arī aukstajam laikam atbilstošās āra atrakcijas, kuras jūsu ģimene ir pārbaudījusi un iesaka izmēģināt arī citiem. Iesaki vietas, kas patīk gan lielajiem, gan mazajiem.

Savus ieteikumus raksti tepat komentāros!

Padalies, lai no jums iedvesmojas arī citas ģimenes, plānojot saturīgu un interesentu laika pavadīšanu gada aukstajā sezonā!

BALVA

Starp visiem konkursa dalībniekiem Māmiņu Kluba portālā un mūsu Facebook lapā 27.novembrī izlozēsim vienu laimīgo, kuram dāvināsim

4 ielūgumus uz Avārijas Brigādes parku Spice Home

ABpark Spice Home ir jauns un moderns izklaides centrs ar daudzveidīgām atrakcijām dažāda vecuma apmeklētājiem kur iespējams jautri pavadīt laiku kopā ar draugiem un ģimeni. ABpark Spice Home iespējams organizēt superīgākās un neaizmirstamākās bērnu ballītes.

www.abpark.lv

Mamm.mamm Mamm.mamm 19. Nov 2019, 13:37

Riga Plaza ir jauka izstāde par zemūdens pasauli.

Iveria Iveria 14. Nov 2019, 17:38

Aktīvai atpūtai svaigå gaisa ideāls ir Tērvetes dabas parks, bet pēc pastaigas vai arī, kad laiks laukā ir pavisam nejauks vai auksts, tad var iegriezties Tērvetes tauriņu mājā, kur var paslēpties no Latvijas ziemas un nokļūt tropu džungļos pie skaistiem tauriņiem

Anettte_G Anettte_G 14. Nov 2019, 14:28

Mūsu ģimenes top apmeklējuma vietas, ko noteikti iesakām:
1. Dabas muzejs- interesanti gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ļoti plaša ekspozīcija, ar iespēju līdzdarboties.
2. Dabas takas- nesen atklājām tepat Bolderāā piejūras taku. Populāra arī Ķemeru purva taka. Galvenais piemērts apģērbs, līdzi kāda uzkodiņa un silts dzēriens termosā
3. Pīļu un gulbju barošana. Mēdzam braukt barot un vērot gulbjus Ķengaragā pie promenādes. Esam atklājuši jauku dīķi, kur mājo daudz pīļu mežiņā pie Anniņmuižas ēkas.

lauvinja lauvinja 13. Nov 2019, 11:34

Mūsu ģimenes TOP muzejs ir Dabas muzejs, tieši savas interaktivitātes dēļ. Lai gan arī Zoo nav ne vainas (bijām iepriekšējā nedēļas nogalē).

Mums patīk arī kartings un elektrokartings. Batutu parki.

Un jā, ja vien nelīst, nav ne vainas mazam pārgājienam ar pikniku - tēju un uzkodām. Tēju termosā, uzkodas satinam follijā un tad iepakojam, tādējādi tās paliek normālā ēdamā kondīcijā arī ziemas salā. Kur doties pārgājienā - sākot ar Mežaparku - rotaļlaukums un vecās mazā vilcieniņa sliedes, līdz Ķīšezeram, Daugavas promenāde ar putnu vērošanas torni, beidzot ar visu, kas atrodams tuvāk un tālāk - Mangaļsalas mols vai Daugavgrīvas mols, Bolderājā esošais putnu vērošanas tornis, dabas taka, pludmale. Lielupes ieteka jūrā vai Gaujas ieteka jūrā no viena vai otra krasta.