Jaunie talanti tiek aicināti pieteikties  Latvijas jauno izpildītāju konkursam «Nāc sadziedāt!»

Jaunie talanti tiek aicināti pieteikties Latvijas jauno izpildītāju konkursam «Nāc sadziedāt!»

30. Jan 23:28 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

2.martā Rīgas Stradiņa universitātes aulā norisināsies tradicionālais jauno izpildītāju konkurss «Nāc sadziedāt!», kurā profesionāla žūrija atklās jaunus, talantīgus un daudzsološus jaunos skatuves māksliniekus.

Pieteikumus var iesniegt līdz 20.februārim, aizpildot konkursa pieteikumu un anketu konkursa mājaslapā www.nacsadziedat.lv .

Konkursa žūrijā darbosies komponists Juris Kulakovs, mūziķis un «Latvijas Radio 5» direktors Kārlis Kazāks, mūziķis Ingars Viļums un Dailes teātra aktrise Ērika Eglija-Grāvele. Jau tradicionāli piektais žūrijas dalībnieks līdz konkursa dienai tiek turēts noslēpumā.

Konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši no visas Latvijas vecumā no 4 līdz 20 gadu vecumam (solo, dueti, ansambļi, popgrupas). Lai pieteiktos konkursam, jāaizpilda noteikta parauga pieteikuma anketa, ko līdz ar konkursa nolikumu un plašāku informāciju var atrast konkursa mājaslapā www.nacsadziedat.lv. Šoreiz dziesmu fonogrammas nav jāsūta iepriekš; tās jāņem līdzi uz konkursu CD vai MP3 formātā, ierakstītas USB (zibatmiņā).

«Konkursā aicinām izpildīt dziesmas ne tikai latviešu, bet arī jebkurā citā pasaules valodā: lai skan pasaules mūziku, lai skan latviešu komponistu dziesmas, tautas mūzika un pašu radīta orģinālmūzika!» aicina konkursa rīkotāji, piebilstot: «Šie būs mūzikas svētki, kuros valda prieks, jaunatne, vēlme dziedāt un radīt jau vairāk nekā desmit gadus! Tāpēc par šo iespēju aicinām informēt gan jūsu dziedošos bērnus un jauniešus, gan viņu vecākus un pedagogus.»

 

Vairāk informācijas par nolikumu un visiem nosacījumiem atrodams konkursa mājaslapā www.nacsadziedat.lv