Eiropā lielākais ūdens strūklaku šovs no Francijas Rīgā!

Eiropā lielākais ūdens strūklaku šovs no Francijas Rīgā!

04. Dec 2019, 00:16 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Īsi pirms Ziemassvētkiem, no 19.-21.decembrim, Ķīpsalas lielajā zālē Producentu grupa “Water Shows Production” /Latvija/ sadarbībā ar pasaules slavenu ūdens šovu kompāniju.

Tās būs elpu aizraujošas un neaizmirstamas sajūtas vērojot gigantisku uzbūvi, jaunākās ūdensšovu un multimediju tehnoloģijas mijiedarbībā ar lieliskiem māksliniekiem visdažādākajos izpildītājžanros.

"Aquatique Show International" /Francija/ piedāvā grandiozu ūdens strūklaku šovu visai ģimenei.

Biļetes kā dāvana uz šiem pasākumiem varētu būt laba ideja, lai iepriecinātu Ziemassvētkos kolēģus, klientus, ģimenes locekļus.

20. un 21.decembrī plkst.11:00 un 14:00 iemīļoto multiplikācijas filmu varoņu “Ūdens Karuselis” ar Dejojošām strūklakām un Ūdens ekrāniem Rīgā, Ķīpsalas hallē.

Jūs droši vien jau būsiet pamanījuši reklāmu mūsu organizētajam grandiozajam ūdens šovam no Francijas  “Ūdens Kabarē”, kas notiks no 19.-21.decembrim Ķīpsalas lielajā zālē. Galvenokārt tas būs paredzēts pieaugušajiem skatītājiem, ņemot vērā vakara laiku un romantisko gaisotni.

Bet … mēs esam padomājuši arī par mūsu mazajiem skatītājiem šajā pirms Ziemassvētku laikā…lai arī viņi varētu izbaudīt to milzīgo pārsteigumu un sajūsmu, ko rada Dejojošās strūklakas, paceļoties augstāk reizes desmit par pašiem mazajiem skatītājiem,   kad iemīļotais multenītes varonis ir pārtapis milzu videoprojekcijā un sarunājas ar tevi no Ūdens ekrāna, kad lāzeri  Ūdens miglu iekrāso visdažādākajos toņos un rakstos.

Ūdens šovs bērniem  “Ūdens Karuselis” būs jautrības un piedzīvojumu pilns priekšnesums ar milzu Dejojošām strūklakām, video un lāzerprojekcijām uz Ūdens ekrāniem.

Iemīļotie multiplikāciju filmu “Ledus sirds”, “Šreks”, “Alvins un burunduki”, “Mazā Nāriņa”, “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”, “Karalis lauva”, “Ledus laikmets”, “Kung Fu panda”, “Rio”, “Gardēdis” varoņi pirmo reizi satiksies vienā šovā. Aprunāsies, pajokos, kopīgi padziedās un metīsies jautrās dejās un rotaļās.
     
Arī tu, mazo skatītāj, varēsi ņemt aktīvu dalību dziedot un dejojot kopā ar mūsu varoņiem - jautrajiem Trīs Burundukiem, Kung Fu Pandu un skaisto Lauveni, kurus atveidos mūsu aktieri.

Arī mazajiem skatītājiem būs iespēja vērot Eiropā lielākā INDOOR /iekštelpu/ multimediālā ūdensšova priekšnesumu ar Pasaulē atzītākās ūdensšovu kompānijas "Aquatique Show International" Dejojošām strūklakām jeb "Dancing Water", Ūdens ekrāniem ar lāzeru un video projekcijām, milzu Geizeriem un daudz dažādiem ūdenstehnoloģiju un skatuves specefektiem.

Lai to realizētu, tiks izmantoti trīs baseini ar kopējo platību 336m2, nodrošinot kopējo šova platumu  56 metrus. Ūdens ekrāni no 10 metru augstuma radīs nevainojamas plaknes video un lāzeru projekcijām… Tā rezultātā 150 tonnas ūdens vieglā un graciozā dejā sniegs pārsteigumiem pilnu priekšnesumu.

Ziemassvētki ir laiks, kad liels un mazs gaida brīnumu un vēlēšanās piepildīšanos

Ziemassvētki ir laiks, kad dvēsele alkst brīnumu un sapņu piepildījumu…

 

Rīga, Ķīpsalas halle, no 19.-21.decembrim....Laikā, kad prātu un sirdi pārņem pārdomas, sentimentalitāte un reizēm dvēselē iezogas skumjas, producentu grupa “WS PRODUCTION” organizē lielisku projektu, kas no jauna Jūs pārsteigs un iepriecinās - fantastisks un savā būtībā unikāls Ūdens šovs no Francijas ar jaunu programmu "Ūdens Kabarē".

Šāda mēroga Ūdens šova projekts iekštelpās tiks īstenots pirmo reizi ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā.

Galvenajās lomās Pasaulē atzītākās ūdensšovu kompānijas "Aquatique Show International" Dejojošās strūklakas jeb "Dancing Water", Ūdens ekrāni ar lāzeru un video projekcijām, milzu Geizeri un daudz dažādu ūdenstehnoloģiju elementu.

Lai to realizētu, tiks izmantoti trīs baseini ar kopējo platību 336m2, nodrošinot kopējo šova platumu  56 metrus. Ūdens ekrāni no 10 metru augstuma radīs nevainojamas plaknes video un lāzeru projekcijām… Tā rezultātā 150 tonnas ūdens vieglā un graciozā dejā sniegs neaprakstāmi emocionālu baudījumu, netveramu, romantisku, reizēm kaislīgu, bet sirds siltu atmosfēru visa vakara garumā un vēl ilgi pēc tam.

Programmā piedalīsies simfoniskais orķestris Guntara Bernāta vadībā , solisti Anmary, Dainis Skutelis,  Andris Ērglis, horeogrāfijas skolas audzēkņi, cirka virtuozi un baleta solisti…

Jūs gaida arī kāds ļoti negaidīts pārsteigums, kāds izcils priekšnesums, ko Latvijā Jūs redzēsiet pirmo un vienīgo reizi, jo Ziemassvētki ir laiks, kad dvēsele alkst brīnumu un sapņu piepildījumu… …un mēs par to parūpēsimies!

Vairāk informācijas: http://wsproduction.lv

BIĻEŠU IEGĀDE BILESUSERVISS.LV