ECCO BIOM K1 – labākā izvēle vasarā aktīviem bērniem

ECCO BIOM K1 – labākā izvēle vasarā aktīviem bērniem

11. Apr 06:02 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Bērna pēda attīstās līdz 18 gadu vecumam. Tāpēc vecākiem ir būtiski zināt, kā nodrošināt bērna pēdas dabisku attīstību. Šā gada pavasara un vasaras sezonā sportisko apavu modelis ECCO BIOM K1 ir pareizā izvēle – unikālā ECCO BIOM tehnoloģija nodrošina brīvu kustību aktīviem bērniem.

Kas ir BIOM?

BIOM nodrošina dabiskas kustības un nepārspējamu komfortu, radot bērnam sajūtu, kā pārvietojoties basām kājām. Un kuram gan šī viegluma sajūta nepatīk! BIOM radās šīs tūkstošgades mijā, kad topā bija skriešana basām kājām – tieši tas iedvesmoja ECCO radīt apavus, kas uzlabo dabisko kustību, ļauj justies stabilāk, kā arī aktivizē pēdu dabisko trieciena absorbciju (process, kas notiek, arī skrienot basām kājām).

BIOM veicina dabisku kustību

Nosaukums BIOM radies, iedvesmojoties no vārdu savienojuma ”biomehāniskā sistēma pēdās” – tieši to arī veicina mūsu apavos iestrādātā BIOM tehnoloģija, kas ir ļoti būtiska augošām pēdām. ECCO ražo bērnu apavus jau 46 gadus, tāpēc pamatoti var sevi dēvēt par mazo pēdu ekspertiem. Ražošanas procesā zīmols ņem vērā, ka bērna pēdu kauli ir trausli un ka augšanas procesā tos būtiski ietekmē pēdām radītais spiediens un slodze. ECCO BIOM K1 ļauj pēdas muskuļiem kustēties brīvāk un dabiskāk, tādējādi nodrošinot bērna pēdu dabisku attīstību.

Prieks pēdām, prieks bērniem

Apavu modelis ECCO BIOM K1 ir ražots no vislabākajiem materiāliem. Īpaši vieglā zole no poliuretāna rada izcilu viegluma sajūtu un trieciena absorbciju. BREATHRU tīklveida materiāls nodrošina izcilu elpošanu pēdām pat karstās dienās, un, pateicoties tam, šīs kedas var valkāt arī bez zeķēm. Ātrās aizdares auklas ļauj ātri uzvilkt un novilkt apavus. ECCO BIOM K1 modelim ir OrthoLite® zolītes, kas nekad nezaudē savu formu, tādējādi garantējot maksimālu trieciena absorbciju un komfortu katrā bērna solī. Šo labo īpašību kopums ļauj ECCO BIOM K1 kedas uzskatīt par vislabāko izvēli  piedzīvojumu kāriem, drosmīgiem un enerģiskiem bērniem.

Dodies uz tuvāko ECCO veikalu vai internetveikalu lv.ecco.com, lai sagādātu savam bērnam vieglu un priekpilnu vasaras soli!